Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: fecske00, Módosítva: 2019. május 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Értékes indiai olajokkal - szantálfa- és szezámolajjal - gazdagított testápoló

A szantálfaolaj hatékony afrodiziákum, tökéletesen gondoskodik a száraz bőrről; a hidratáló és nyugtató szezámolaj pedig ápolja a bőrt.

illesbb

2016. január 7.

Az illata nagyon jó. Ahhoz képest, hogy elég sűrűnek tűnik elég gyorsan beszívódik és jól hidratál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

Vattacukor1990

2015. december 27.

Elég sok időbe telt, mire sikerült ehhez a testápolóhoz hozzájutnom. Már tavasszal szemeztem vele, amikor benne volt a katalógusban az egész termékcsalád. Illatosított oldalon volt, az alapján nagyon tetszett, de nem rendeltem meg. Ha jól emlékszem, még a következő havi katalógusban is szerepelt, de valahogy akkor sem rendeltem belőle. Aztán azóta nem láttam egyik katalógusban sem, hiába is keresgéltem szorgalmasan. Már csak a termékcsalád arcmaszkját láttam. Végül eszembe jutott, hogy Avon boltban is érdemes lenne megnéznem, mert ott még lehet, hogy van. :) Az első helyen máris sikerrel jártam. :) Azóta is örömmel használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Elég nagy adag, sokáig ki fog tartani. A kellemes illatát használat után még egy jó darabig érezni lehet, megfelelő hidratálást nyújt. Remélem nem szűnt meg végleg, mert ha a mostani elfogy, akár újravevős is lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

dobiandi

2015. október 5.

Már a második adagot használom belőle, nagyon szeretem az illatát nem tömény de sokáig érezhető. Jól hidratál és hamar beszívódik, a planet spa testápolók közül szerintem ez a legjobb (szinte mindet megvettem már :P)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

matine91

2015. szeptember 8.

Én akkor vettem, amikor először megjelent a katalógusban. Sajnos nagyot csalódtam, nekem túl erős az illata és nem feltétlenül hidratált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

auberginecat

2015. június 2.

hatását tekintve semmi különös, engem megfelelően hidratál, de szerencsére nem vészesen száraz a bőröm. legfőképpen az illata miatt rendeltem meg, szinte mindent megveszek, ami szantálfás. a sárgás elszínezést nem vettem észre, nekem maradéktalanul hozza, amit ígér; hidratáltság ragadós érzet nélkül, és nagyon finom illat, ami sokáig megmarad. nincs miért lepontoznom, de planet spa termékekhez híven ez is túlárazott, emiatt -1*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

nettike

2015. május 19.

Ez az első Planet Spa termékem de szerintem nem az utolsó! Igaz valamennyire visszafogottabb az illata mint a katalógusban de így is mennyei! Nagyon kevés kell belőle nekem könnyen beszívődik az illata nagyon sokáig érezhető egyszerűen Tökéletes!
A doboza is nagyon tetszik most akciósan 1000 ft ért lehetett hozzájutni így egrendeltem és nem bántam meg ha drágább lesz akkor is fogok még belőle rendelni sőt a többi termékcsaládot is ki szeretném majd próbálni , engem a színe nem zavar , sőt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

tothdetty22

2015. április 19.

Nagyon szeretem ezt a testápolót. Kellemes az illata, jól hidratál és a habosabb állaga még bónusz mindezek mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

Pupettavirag

2015. március 22.

Az illata miatt vettem meg, na meg ugye írják hogy jó a száraz bőrnek. Gyorsan felszívodott, a bőröm pihe puha. Nem rossz, de a kezem sárgára színezi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 22.

m-kati-89

2015. március 2.

Nekem nagyon bejön! Isteni illata van, és nincs ragadós érzetem se tőle. Megéri az árát! :)

Update: Mégsem tetszik... elhasználtam, de nagyon megutáltam az illatát... plusz használat után mindig tiszta sárga volt a tenyerem tőle....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

medgirl

2015. február 28.

Eléggé zsíros krém, nálam nem is szívódik fel rendesen. Ha este bekenem magam, sokszor még a másnapi fürdésnél is érzem, hogy ott van a bőrömön. Ezen kívül nehéz eloszlatni a bőrön és semmi extra hatása nincs, így biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Narancssárga.