Avon

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karaibrahimgil, az összetevőket feltöltötte: annaramona, Módosítva: 2019. április 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Ragyogást kölcsönző testápoló krém aranyló szemcsékkel. Bársonyosan simává és hidratálttá varázsolja a bőrt, és aranyló csillogást kölcsönöz neki.

KisTigris

2020. július 17.

Gyorsan beszívódó zsírosabb krém csillámokkal. Nagyon meglepődtem és tetszik. Munkahelyemen kiszárad a kezem, ez a zsírosabb krém pont jó rá. Imádom! Az illata finom, visszafogottabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 17.

Cathi

2019. december 28.

Tavaly kaptam karacsonyra.
Nem szeretem az avon termekeket, mert szerintem tul vannak arazva. De nem is ez a lenyeg.
Nagyon elegedett vagyok ezzel a testvajjal, jo illata van, gyorsan beszivodik, es imadom az arany csillogast, amit a bőrön hagy. Nem brutal nagy arany szemcsek talalhatok benne, hanem nagyon szep, finom, börre simulo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Tavaly kaptam karacsonyra.

nyuszita

2019. július 18.

Az illata is és az állaga is szuper, szépen, apró csillámokkal csillog a bőrön. A hatása sem rossz, viszonylag gyorsan felszívódik, de nem egy TBS testvaj, picit könnyedebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 18.

BlutterflyGirl92

2019. május 31.

Szuper cucc! Illata nagyon jó ami hosszan tart. Puha lesz tőle a bőr és csillogós🙂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

vivike0514

2019. március 10.

Nálam az illata mindent visz, bár nem tudom mihez hasonlítani. Csillogást én egyáltalán nem érzékelek viszont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

AngelHeart80s

2018. december 26.

Most kaptam Karácsonyra csatos üvegben ezt a Radiant Gold testvajat. Annyira jó az illata, mint az álom, és selymes, jó érzetű lesz tőle a bőröm. Ajánlani tudom csak! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

k.boglarka

2018. november 23.

Az illata nagyon kellemes. Finom puha lesz tőle a bőröm, a csillámokat pedig egyenesen imádom benne :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Mesike91

2018. június 20.

Ennek nagyon jó illata volt! Második használatkor már nem éreztem azt a hej, de jó illatát, sokkal később jött ki, gyengébben. Ezt is a csillogás miatt vettem meg, ami ebben talán annyira nem érvényesül. Elgondolkoztam azon, hogy vajon hány év múlva szorulok arra, hogy vegyek testápolót? Sok van, és amúgy sem szeretem kenegetni magam ha nem muszáj, inkább gyűjtöm őket :D XD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Bogica92

2017. november 12.

Jajj nekem nagyon csillámporos, a baràtom kifejezetten utàlja mikor össze vissza csillámporozódik tőlem :) már ott tartok, hogy félhomályba kenem magam be vele hogy ne zavarjanak se engem, se őt a csillámok. Használom mert megvettem, iszonyat jó illata van és szeretem az állagàt is, a làbam is nagyon puha tőle. Valóban idő kell míg beszívja a bőr, tèlre jó lesz. Csak az a csillámpor... :D nyàron biztos szexi, de ezt nyàron ventillàtorral kell szàrítani hogy beszívódjon, 35 fokban szerintem ez túl nehéz krém

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Amira89

2017. augusztus 26.

Imádom az illatát, és az állagával is megvagyok elégedve, enyhe csillogást ad a bőrnek. Egyetlen hátránya talán, hogy nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Narancssárga.