Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kismag, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A hidratáló krém SPF 20-as faktorral hidratál és bőrszínt élénkítő szemcsékkel ad enyhe színt az arcnak.

Kiszerelés: 50 ml

Krémhilda

2015. szeptember 25.

Mikor megláttam ezt a krémet,azt hittem,hofy a hasonló nevű,spf 15-ös tégelyes krém tubusos változata,ráadásul spf 20-as fényvédelemmel.Mikor először felkentem, nagyon meglepődtem az eredményen,mert nem sikerült egyenletesen eloszlatni a pigment-szemcsés krémet.Nyáron én a karomra is (olcsóbb) fényvédős arckrémet használok naptej helyett,hogy ne fogja össze a ruháimat,a színezés miatt ez a krém erre a célra se jó.
Az illata és az állaga nekem nem jön be,szerintem rosszabb,mint a tégelyes változaté,utóbbi régi kedvencem.Nemcsak Paula Begoun hatására kezdtem kerülni a tégelyeket,hanem azért is,mert praktikusabb egy tubust tenni a retikülömbe,fényvédőnél fontos,hogy szükség esetén kéznél legyen.
A krém az arcomon elmegy,de nem olyan jő,mint a tégelyes,a karomat és a dekoltázsomat viszont érdekes módon irrtálja.Gondolom,a szinezés lehet a ludas ebben.Nagy kár,mert olyan kevés spf 20-as,olcsó nappali krém van forgalomban.Ilyen pl. a L'Oréal Revitalift Perfect Repair 10,de az nem olcsó,a másik amit ismerek,az Avon Solutions Ageless Bloom nappali krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

k.smile.in.your.sleep

2015. július 14.

Szeretem, szép színt ad, jó az illata és nekem viszonylag hamar felszívódott.
Annyi a gondom vele, hogy nekem nem elég ha csak ezt kenem az arcomra, úgy még nem mehetek emberek közé a pattanásaim miatt, de ezt nem is várom el tőle, mert nem ez a feladata. Amit ígért azt nekem hozta, szuper színt ad! Ezért 4* :)
Többeknél olvastam,hogy smink alá is használják, lehet kipróbálom,hogy mennyire fér össze az alapozómmal. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

Szeretem, szép színt ad, jó az illata és nekem viszonylag hamar felszívódott.

krémparádé

2015. június 24.

Ötletes, jó termék, egységesíti a bőrszínt, kellemes az illata és még hidratál is. Én alapozó alá is szoktam használni, és így elkerülöm, hogy túl sápadtnak tűnjek, ha viszont egymagában viszem fel, többször is megjegyzik, milyen jó színem van, szépen megfogott a nap, stb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

ancsa53

2013. szeptember 19.

Szeretem ezt a krémet mert szép színt ad ,az illata is jó,viszont nem szívódik be valami jól .Ha sokáig használom nagyon zsíros lesz tőle a bőröm, ezért variálni szoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

Zsuzsizsuzsi

2013. szeptember 14.

Én nagyon szerettem, nagyon szép színt adott az arcomnak, nem "lefedőset", hanem csak olyan "kiemelőset", szebb lett a tónusa, na :)
Az állagát is szeretem, könnyen kenhető, bár igaz, hgy jól el kell dolgozni, különben a kis fekete szemcsék csíkként megmaradnak. Nyárra csak ezt használtam, alapozó nem is nagyon kellett, csak alkalomra.
Viszont most a véleményeket olvasva már nem is bánom, hogy elfogyott - ezek szerinmt ettől lett pattanásos a bőröm? Máshoz kötöttem eddig, de nagyon sokan írtátok, és nekem is lett olyan mélyen lévő, nehezen gyógyuló pattanásom, amolyan kinyomhatatlan dudor, nem is egyszer...
Ha jól láttam, most megújult, már nem lehet a korábbi változatot kapni - vagy csak én néztem félre??
Ötöst adtam volna, de így a pattanások miatt csak négyest (és azért nem hármast, mert nem biztos, hogy nekem is ettől jöttek ki a pattanásaim, bár elég valószínű)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

Mono

2013. június 29.

Szép színt ad az arcnak, nagyon finom az illata, de egy idő után sajnos zsírosodik tőle a bőröm. Legfeljebb nyáron szoktam használni alapozó helyett a fényvédő miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

zsbakos

2013. június 6.

Nagyon tetszett amikor először felkentem az arcomra, mert szép színt adott a bőrömnek, de egyszerűen hihetetlen, hogy már aznap este éreztem, hogy reggelre hatalmas pattanáson lesz tőle. Nagyon sajnálom, mert szerintem nagyon finom illata van, és árban is kedvező, de nekem használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

niki33

2013. május 22.

Nagyon csalódtam benne olyan téren, hogy bár vékony rétegben vittem fel az arcbőrömre, teljesen rákvörös színű lett tőle az arcom színe (fehér bőrű vagyok, de ez szörnyű volt) - ennyit a bőrtónus javításról. Csak azért kap csillagot, mert egész jó az illata, és hamar beszívódik. Akciós szettben vettem de nem venném meg újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 22.

oszibarack

2013. április 24.

Nagyon jó! Az illatát imádom és sokáig érezni az arcomon, szép színt is ad, a helyenként kiszáradó részeket rendben tartja. Smink alá használom szinte minden reggel. Kicsit lassan szívódik be, de megéri kivárni. A fényvédő miatt tavaly nyáron is ezt használtam és működött, nagyon megszerettem:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

nettas

2013. február 24.

Kombinált bőröm van és ...... nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 24.

Kombinált bőröm van és ...... nem jött be.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, PEG-8, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.