Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: koczianorsi, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Mona29

2018. május 1.

Nagyon jó volt, jó pár tubussal elhasználtam, az utolsó most fogyott el. :( Nem annyira durván zsíros a bőröm, de azért a T-vonalban én is megküzdök ezzel a problémával. Ez a maszk szépen tisztított, leszárította a pattanásokat. Lemosása nem egyszerű, de egy nedves szivaccsal még a radírozást is letudtam vele. Használata után nem kiáltott a bőröm hidratálásért a szokásosnál jobban, nem pirosodott ki.
Az utóbbi egy évben szép lassan felépítettem egy kisebb bőrápolási rutint, de azért néha-néha ez mégis belefért, így ha újra kapható lesz, biztos, hogy fogok vásárolni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 1.

Poptie

2017. május 12.

AZ egyik kedvencem az avontól. Szépen radíroz, pakolásnak is nagyszerű. Mattít, beszívja a zsírt. Nagyszerű

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

katica0927

2015. november 26.

Nekem nagyon tetszik, főleg, hogy radíroz, amikor lemosom. Ezt nagyon jól össze hozták:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Damayanti

2015. szeptember 3.

Én nem használtam, mivel nem kompatibilis a bőrtípusommal, viszont zsírosabb bőrű tesóm a tonik mellé beszerezte és neki ez nagyon bevált, ennél már csak a clear skin hűsítős pórustisztító radír lett nagyobb kedvence... Mivel tesóm nem krémmániázik, így a nevében, helyette, tőle kapja az 5 csillagot a termék :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

zdoreebaba

2012. szeptember 2.
Az Avon termékek közül már évek óta használom ezt a maszkot, és nem okozott soha semmiféle csalódást. Hatni jól hat a pattanásokra, mattítja az arcbőrt, tisztítja a bőrt és még az illata sem irritáló!! A Solutions termékcsaládból ez a kedvenc arcmaszkom. Az ára is tűrhető és sokáig eláll. Mindenkinek csak ajánlani tudom, akinek problémás arcbőre van.
2015. augusztus 5.
Az örök kedvencem marad és amíg világ a világ rendelni fogok belőle. A legjobban a kis radírozós szemcsék tetszenek benne, amik bizsergetik az arcomat és felfrissítik a bőrömet... egyedül azért vagyok szomorkás, hogy már nem látom a katalógusban... jó lenne, ha újra visszatérne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

2012. szeptember 2.

Coweyes1

2015. május 6.

Megvagyok elégedve vele. Nagyon gyorsan zsírosodik az arcom a T vonalban. Ez segít. Heti 1 alkalommal használom. Nekem segített. :)
Mellette használom a Solutions Complete Balance Day nappali arckrémet reggel. Eddig nem igazán váltak be az avonos krémek, de ez megérdemli a csillagos 5-öst! :)
Bátran ajánlom mindenkinek akinek zsíros vagy kombinált a bőre! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 6.

Bátran ajánlom mindenkinek akinek zsíros vagy kombinált a bőre! :)

Cherryeszti

2015. február 4.

nagyon bevált, helyreállítja az arcom vízháztartását és tényleg nem zsírosodik olyan hamar a bőröm utána. Heti 1x elég nekem használni. Ki fogom próbálni Csirip74 módszertét, ha tényleg jó a mitesszerekre :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

eleonora

2014. december 9.

Imádom, szuper. Nagyon jól megnyugtatja a pattanásos bőröm, és mintha nem is zsírosodna utána olyan gyorsan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 9.

Csirip74

2014. július 10.

Máshogyan használom mint a leírásban foglaltak. Arctejjel letörlöm az arcom, ezután egy benedvesített vattakorongra nyomok egy jó babnyi mennyiséget, majd ezzel átradírozom alaposan a bőröm és leöblítem.Utána arckrémezek. Lehet, hogy macerás, de ezzel a módszerrel csökkentek a mitesszereim. Még a régi csomagolásút használom, de mindjárt elfogy. Nagy-nagy ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 10.

nyuszicica

2014. január 8.

Nagyon szeretem mert jól tisztít, hamar megszárad egy kicsit nehéz lemosni, de semmi más baj nincs vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Nordihydroguaiaretic Acid
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Bisabolol, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Glycolic Acid
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol

Bentonite 0 0

Kalcium-szulfát, melynek a fő forrása a Wikipédia adatai szerint a természetben megtalálható gipsz és evaporit, de a kalcium-szulfát számos egyéb kémiai eljárás melléktermékeként is keletkezik. Átlátszatlanná tevő, összecsomósodást megakadályozó, sűrítő segédanyagként használt a kozmetikumokban, és a többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre. Leggyakrabban különféle arcpakolásokban találkozhatunk vele.

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A réti legyezőfű kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Paula Begoun nagyon jó összetevőnek tartja, mivel szalicilsav-származékainak köszönhetően kiváló gyulladásgátló hatással rendelkezik. Cseranyagai elősegítik az összehúzódást és a sebgyógyulást.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Más néven NDGA. Növényi kivonat, melyet hatásos antioxidánsként tartanak számon illetve pattanások ellen is hatásosnak bizonyult. (forrás)