Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillashake, Módosítva: 2012. április 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál

Megszünteti a fáradtság jeleit, frissít, regenerál. Használatával minimálisra csökkentheti a szem körüli bőr duzzadtságát. Feszesebbé és rugalmasabbá teszi a szemkörnyék bőrét.

sztike

2012. július 20.

Használtam belőle 2 tégellyel is. Szerettem, segített a karikákat halványítani és kellemes érzés volt, mintha a szemeimet tovább hagyhattam volna aludni. Jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 20.

Maddie

2012. január 20.

Frissítő gél, segített lehúzni a szemkörnyéki duzzanatokat, és a használat ideje alatt egyáltalán nem karikásodott a szemem alatt. Kár, hogy visszavonták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 20.

Tea

2011. október 21.

Kellemes érzést hagyott maga után, viszont különösebb változást nem tapasztaltam - azt leszámítva, hogy pár nap után apró kiütések lettek a szemem körül. Sajnos ő volt a bűnös.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 21.

javgke

2011. augusztus 8.

nagyon könnyű, frissítő gélkrém, de kicsit olyan érzésem volt utána, mintha feszülne a szemkörnyék bőre. mivel nagyon karikásak a szemeim, azon nem sokat segített, igazából csak "felfrissítette" a bőröm. hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 8.

vanillashake

2011. április 26.

Nekem nagyon bevált. Szépen leviszi a szem alatti karikákat. A bőr kicsit fényesebb lesz utána, de egy idő után beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 26.