Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fannalin, az összetevőket feltöltötte: diamissy, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

A téli hideg és fütés által megviselt arcbőr hidratáltálása kifejlesztett téli arckrém.

zdoreebaba

2013. augusztus 26.

Úgy három éve használtam, mert a családnak ki volt száradva a bőre a nagy téli hidegben. A tanácsadónőnktől megrendeltük a nappalit és az éjszakai változatot is. Szerettük: gyorsan beszívódott, jól hidratált, az illata is kellemes volt. A dobozát nagyon kedveltem, mert szépen mutatott az asztalkámon és könnyen elfért egy kisebb táskában is. Az ára elég drága volt, de ez nem okozott túl nagy meglepetést, mivel az összes Solutions termék drága. Nekem megérte így is és a család többi tagjának is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

mustang

2013. február 19.

Annak idején azért vettem meg, mert nem találtam más fényvédő faktoros krémet. Illatra jó, állagra kicsit nehéznek érzem, fényesíti a bőröm, aminek tetejébe jön az enyhe csillámos hatás. Ez ellen vagy púderezni szoktam, de ezt a verziót nem szeretem, mert eltömíti a pórusaimat. Másik megoldás pedig, hogy használat után várok egy kicsit, hogy beivódjon, vegül áttörlöm egy papírzsepivel, és máris nem fénylik annyira a bőröm. Persze a hideg ellen az ilyen zsíros típusú krémek a jók, ennek hála néha 1-1 pattanás is előbujik. Zsíros bőrüeknek nem ajánlom, csak annak, akinek nagyon érzékeny a bőre a hidegre, es nem zavarja, ha kicsit fényesebb lesz az arca.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 19.

niki33

2013. február 13.

Én ennek a krémnek egy újabb változatát vettem meg szettben, azért gondolom, hogy újabb mert én ebben nem láttam csillámot, és a krém doboza is másmilyen kicsit, de a neve ugyanaz. Nos az én véleményem a következő: az éjszakai krémet nehéznek éreztem, második héten el is ajándékoztam. A nappali krém könnyen beszívódik a bőrbe, szerintem nem hagy nyomot. Az illata inkább semmilyen. Nem venném meg újra, szerintem sokkal jobbak egy másik márkának a mézes arckrémei, legalábbis hideg időben. Kipróbálás szinten ezért közepes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 13.

shara88

2013. január 5.

Semmilyen csillámporral nem találkoztam ebben a krémben. szerintem nagyon jó kis éjszakai téli krém. másnap reggelre mindig üdébbnek és frissebbnek láttam a bőröm. igaz, egy kicsit olajos, de szerintem pont ez a titka, hogy az éjszaka leple alatt visszaadja a bőrnek azokat a hatóanyagokat, amiket a nap folyamán a hideg idő hatására elveszitett. Lehet, hogy kicsit pácolódik benne az arc, de engem nem zavar, sőt jól esik és tápláló érzetet kelt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

csericka

2012. november 19.

A krém semmi különös, de a csillámok borzasztóan zavartak. Ha gyártanák, akkor se venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 19.

Oraculum

2012. november 2.

Semire nem jó, bánom,hogy megvettem, olyan,mint egy csillámos lötty.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

Semire nem jó, bánom,hogy megvettem, olyan,mint egy csillámos lötty.

krisztinka88

2012. augusztus 25.

Nagyon tetszett volna, de sajnos tele van csillámporral, vagy nem tudom mivel. Nevetségesen sok benne ez a csillogó anyag, túl sok ahhoz, hogy rendszeresen az arcomra merjem kenni. A katalógusban nem is volt szó arról, hogy csillogna, nagyon kellemetlen meglepetés volt nekem. Éjszakára sem merem elhasználni, mert attól tartok, hogy ezek a csillámok nem tesznek jót a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

bridgeta28

2012. július 12.

Télen csak ezt a szettet használtam. Nem irritált, kellemes, bársonyos lett a bőröm. Szerintem kell télen ez a védelem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 12.

Aneeeka

2012. június 5.

Szettben rendeltem még november környékén, volt benne egy arctisztító, valamint egy nappali és egy éjszakai krém. A nappalival nagyon ráfáztam, mert bár az állaga és az illata is kellemes volt, olyan allergiám lett rá, mint még semmire. Az arcom feldagadt, tele lett hatalmas, vörös hólyagokkal, és bár rögtön lemostam, még másnap is fájt és csípett. A két krém között az volt a különbség, hogy a nappali fényvédős volt, a másik pedig nem. Szerintem az oxybenzon volt a ludas...
Az éjszakaival nem volt semmi gond, így azt használtam nappalra is, amíg tartott. De semmi extrát nem tudott, nem védett jobban a széltől és a hidegtől mint bármelyik másik krém. Nem rendelném újra következő télen, az biztos. Viszont az arctisztítóval együtt korrekt kis termékek, megérik azt a 7-800 Ft-ot, amibe egyenként kerültek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 5.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Ethoxydiglycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Biotin, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Folic Acid

Emolliensek: Helianthus Annuus Seed Oil, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Hydrogenated Polydecene, Trimethylsiloxysilicate, Lecithin, Sodium Polyacrylate, Glycine Soja (Soybean) Oil, Panthenol
Emulgeálószerek: PEG-40 Stearate, Steareth-2, Xanthan Gum, Lecithin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Octinoxate, Benzophenone-3, Ethylhexyl Salicylate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Trimethylsiloxysilicate
Tisztítószerek: PEG-40 Stearate, Steareth-2, Xanthan Gum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Ethoxydiglycol, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: Riboflavin, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 14700
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, BHT, BHA, Phenoxyethanol, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

B2 vitamin. Vízoldékony, könnyen felszívódó anyag. Szerepet játszik a bőr, haj, köröm egészségének megőrzésében. Narancssárga színe miatt színezőként is használják. Paula Begoun szerint nincsenek olyan kutatások, amik az mutatnák, hogy a bőrön használva van bármi hatása. Viszont van néhány arra utaló vizsgálat, hogy a riboflavinnak fényérzékenyítő hatása lehet.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Folsav vagy B9-vitamin. Szájon át bevéve antioxidáns hatása van, Paula Begoun szerint viszont a bőrön alkalmazva nem tartja meg ezt a tulajdonságát. A Beiersdorfhoz kötődő kutatások szerint a folsav kreatinnal kombinálva hatásos lehet a nap által károsított bőr regenerálásában, védi a bőrt a további UV-sugárzás okozta DNS-károk ellen, és segít a ráncok csökkentésében.

Színező anyag. (Piros)