Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szepjulia, az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2014. június 21.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

A SuperShock szempillaspirál limitált kiadása.

3 árnyalatban kapható: Royal, Emerald, Violet.

Kiszerelése: 10 ml

Teszt: Avon Supershock Brights szempillaspirál

Mona29

2018. március 8.

Én leszek a negatív. A violet shock árnyalatot vettem meg. Igazság szerint ki sem tudtam próbálni, mivel nem fogott a festék (nem a nem volt beszáradva, tele volt festékkel a tubus), egyszerűen semmi sem látszott a sokadik réteg után sem. Pihentettem, rázogattam, hígítottam, semmi sem használt. Nagyot csalódtam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

arizona07

2017. május 1.

Két színben vettem meg, sokáig jó volt, szép színei voltak. Azt hittem minőségben ugyanolyan mint a hagyományos fekete társa, de szinte alig jött kis festék a tubusból és azt is nagyon el kellett oszlatnom a kefén, hogy ne csomókban kerüljön fel a pilláimra. Nehezen kezelhető volt, főleg az Emerald színű. Ettől függetlenül a Royal blue-t szívesen újravenném (ha lenne az újságban), szuper feltűnő kék szemet varázsolt és pénztárcabarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

tfanna

Korcsoport: < 18
2017. március 23.

Gyönyörű szempillákat csinál, több rétegben olyan, mintha műszempilla lenne! Egyedüli bajom, hogy kb 5 óra után lefolyik az alsó szempillasorom alá, potyog és elég nehéz kijavítani. Vízálló spirállal viszont tartósabb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 23.

bettina28

2017. január 6.

Nekem a lila és a zöld volt meg. Nem használtam sokat egyiket sem mert rájöttem hogy utcára nem szívesen mennék ki ilyen extrém pillákkal. :D Hülyéskedni és extrém bulikba jók voltak. Egyébként maga a szempillaspirál nagyon jó szerintem, kellően sűrű és jól fed. Ha feketében lett volna biztosan használtam volna sűrűbben. Tartósak voltak nagyon és sokáig elég volt, évekig kitartottak és jó szolgálatot tettek sok idő elteltével is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

lilla1034

2016. május 29.

Violet Shock árnyalatban vettem meg. A festék állaga az én ízlésemnek picit sűrű, 2 réteg kell hozzá szerintem, hogy az alapból fekete pillákon látsszon a lila szín, ami nem túl intenzív. Ettől függetlenül szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 29.

Jucsi10

2016. január 17.

Nagyon szeretem, a kék színűt vettem meg még 1-1,5 éve.
Eleinte magában használtam, nagyon intenzív színe volt. Ha fény érte a pilláimat, gyönyörű kék volt. :D
Már inkább fekete spirál alapra festem, így gyengébb, visszafogottabb a színe.
Tartósságával is elégedett vagyok, bár vízállónak nem nevezném.
Nekem egyik kedvencem, csak ajánlani tudom ezt az árnyalatot..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 17.

Nagyon szeretem, a kék színűt vettem meg még 1-1,5 éve.
Már inkább fekete spirál alapra festem, így gyengébb, visszafogottabb a színe.
Tartósságával is elégedett vagyok, bár vízállónak nem nevezném.
Nekem egyik kedvencem, csak ajánlani tudom ezt az árnyalatot..:)

spavanilly

2015. november 16.

Amennyire vártam, akkora csalódás volt a "violet shock" árnyalat. Alig látszott, hogy kifestettem a szemem, mert nem intenzív lila színe volt, hanem tompa. Ettől még natúran is jobbak a pilláim!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 16.

Etta22

2015. szeptember 3.

Színes szempillaspirál mániám közepette szinte kiugrottam a bőrömből mikor megláttam, hogy az Avonnál is lehet kapni. Lila árnyalat van meg. A keféje jó, a szín szinte nem is látszik, a tartósságától sem vagyok elájulva. Elég nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

XiaMengTing

2015. augusztus 30.

A lilát vettem meg én is. Nekem nagyon tetszik, hogy nem egy élénk lilát kaptam, hanem egy kicsit visszafogottabbat. Sokan észre se veszik a különbséget, munkában is viseltem már többször. Ha ráesik a napfény, akkor viszont nagyon szépen látszik a lila színe. Egyébként nem pereg, csomósodik vagy kenődik. Kicsit talán dúsíthatna jobban, de igazából így is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

boglarka88849

2015. január 9.

Nekem is a lila van meg, de semmi nem látszik xD

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 9.

Nekem is a lila van meg, de semmi nem látszik xD

Hidratálók: Propylene Glycol

Emolliensek: Shellac Cera, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Stearic Acid, C18-38 Alkyl Hydroxystearoyl Stearate , Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cyclopentasiloxane, Glyceryl Stearate SE, Paraffin, Dimethicone
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Triethanolamine, Glyceryl Stearate SE, Sodium Laureth Sulfate, Laureth-30, Sorbitan Stearate, PEG-40 Stearate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: Triethanolamine, Sorbitan Sesquicaprylate, Sodium Laureth Sulfate, Laureth-30, PEG-40 Stearate
Parabének: Ethylparaben, Methylparaben
Színezékek: Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Carmine / CI 75470, CI 77491, CI 77492, Ferric Ferrocyanide, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Black 2 / CI 77266
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Ethylparaben, Methylparaben

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.