Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: linda_lepres, az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2019. október 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Ragyogást kölcsönző formula növényi kivonatokkal és kondicionáló HydraCalm komplex-szel: hidratálja és nyugtatja a bőrt. Száraz, érzékeny bőrre ajánlott; ragyogást kölcsönöz, nyugtatja és hidratálja a bőrt; közepes fedést nyújt.

• segít csökkenteni a stressz és a fáradtság nyomait
  • energizál, ragyogást ad és segít üdének mutatni a bőrt egész napon át
  • a kamilla és az aloe vera bőrnyugtató kivonatainak köszönhetően nyugtatja és frissíti
  • A- és E-vitaminnal dúsított összetételével táplálja a fáradt, stresszes bőrt, valamint egyenletessé teszi a bőrtónust

500Ft Avon True Bőrnyugtató Hatású korrektor
Ár: 500Ft + postaköltség , Eladó: vivi22j
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Szegeden / Makón vagy postai átutalással, fizetés: Szegeden és Makón postaköltség nélkül átvehető személyesen vagy utalás után postázok
Mia0602

2019. november 16.

Ivory árnyalatban próbáltam mintát, kicsit világosnak tűnt a felvitelnél. A smink elkészítése után már nem feltünő. Blenderrel jól működik, de mivel alaposan aláhidratáltam (megszokásból) sokáig kellett dolgozni vele.
A ráncaimba ez is beül, de nem vészes.
Nem csillámos, ez tényleg csak ragyogást, üdeséget ad.
Sajnos ez is parfümös, ezért megvenni nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 16.

A ráncaimba ez is beül, de nem vészes.
Nem csillámos, ez tényleg csak ragyogást, üdeséget ad.
Sajnos ez is parfümös, ezért megvenni nem fogom.

ecet

Korcsoport: < 18
2019. október 30.

Vagy vékonyan viszem fel, és semmit sem fed, vagy építem, és borzasztóan maszkos lesz.
Büdös, oxidálódik, felszedi a korrektort. Szerencse, hogy nem fizettem érte, akkor nagyon bánnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 30.

Klau16

2019. október 29.

Nagyon nehezen eldolgozgató, oxidálódik. Fedése pedig semmi. Bőrnyugtató hatását pedig egy cseppet sem tapasztaltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 29.

Erika0823

2019. szeptember 12.

Simán ledobja a bőröm 10 perc után

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Simán ledobja a bőröm 10 perc után

Vivo33

2019. július 16.

Egyszer vettem próba gyanánt, de nagyon nem vált be. Hiába próbáltam normálisan eldolgozni, hamar megszáradt és foltos lett az arcom. Mondjuk az Avonnak sem az alapozói sem púderei nem váltak be nekem. Művinek hatnak rajtam és nem esztétikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

lylah

2019. június 23.

Végeredményben megvagyok vele elégedve. Nem sűrűn használom, és ha igen akkor is vékonyan így évek óta megvan. A bőrhibáim kellőképpen lefedi, és amit nagyon szeretek benne, hogy nem érzem utána hogy rajtam van. Ha netán izzadnék sem kezd el lefolyni az arcomról. Ez az egy alapozó vált be a legjobban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 23.

KHVivienne

2019. május 29.

Vékonyan nem fed,vastagabban maszk hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Vékonyan nem fed,vastagabban maszk hatása van.

Liara0826

2019. április 25.

Nekem megfelel. Volt már jobb alapozóm is ami jobban fedett de annyira nem rossz termék. Érzékeny a bőröm de engem nem irritál. Szerintem ár-érték arányban jó. De nekem nincs nagy elvárásom, nem annyira sminkelem magam csak ha muszáj a bőrproblémák miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 25.

baloghnia

2019. április 10.

Nekem nagyon nem jött be. Az én bőrömre egyáltalán nem jó, semmi fedése nincs. Nem mutat szépen a bőrömön, sok helyen mintha nem is lenne. Az államon meg a szám felett meg "darabos" lesz. Beautyblender kizárt hozzá, ecset is elég necces. Még kézzel volt valami látható eredmény. Korrektort se alá,se fölé nem tudtam tenni,mert felszedte és ott is ilyen darabos,csíkos lett. Értem,hogy olcsó az alapozó,de ugyanennyiért az oriflamees (ami szintén nem jött be), százszor jobb. Avonnál a Lux márka jó.nyilván a drágább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

katica1988

2019. április 3.

Ez egy nem túl hibás arcbőrre tökéletes. Könnyű viselet és kellemes. Nekem az érzékeny arcomra nagyon jó és tartós. Ár érték arányba szeronzem nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium PCA, Dimethiconol, Aluminum Hydroxide, Trifluoromethyl C1-4 Alkyl Dimethicone, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Diisostearyl Dimer Dilinoleate, Octyldodecanol, Isononyl Isononanoate, Octyldodecyl Neopentanoate, Tribehenin, Dimethiconol, Stearic Acid, Aluminum Hydroxide, Trimethylsiloxysilicate, Isopropyl Titanium Triisostearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Sorbitan Sesquioleate, PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone, Laureth-4, Stearic Acid, Xanthan Gum, Isopropyl Titanium Triisostearate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Dimethicone, PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone, Dimethiconol, Polysilicone-11, Trimethylsiloxysilicate
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Laureth-4, Xanthan Gum
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Felületi hártya képző anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.