Baba

Ár:   709 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: nati, az összetevőket feltöltötte: FloraF, Módosítva: 2016. december 5.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

cirmincs

2019. június 5.

Mióta új lett a külseje, mintha a tartalma is jobb lenne :D Pedig az összetevők ugyan azok benne. Én imádom az illatát és hamar be is szívódik. Extrém száraz bőrre nem ajánlom és gyerekre sem kenném, de annak jó lehet aki csak hidratálni szeretné a bőrét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Dea

2017. június 19.

Egyik barátnőmtől kaptam, és egészen megszerettem, nekem nem száraz a bőröm és nem kell nagyon hidratálnia, viszont, borotválkozás után mindig szeretek valami gyógynövényes testápolót használni, és ez is kiválóan nyugtat utána. Azért nem venném újra,mert szeretnék átállni cruelty-free termékekre, de egyébként szerintem nem rossz termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

flobianti

2017. február 16.

Nem nagyon szeretem a kamillás termékek illatát, de ez kivétel. Lehetne kicsit töményebb, de így legalább hamar felszívódik. Nem rossz testápoló, de nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 16.

nikikehaj

2017. február 14.

Hétvégén vettem meg ezt a testápolót, mert sokat hallottam róla és kiszerettem volna próbálni. Nekem eddig nagyon tetszik es használ, minden este fürdés utan szoktsm kenni magam. Hidratál, gyorssn beszívódik ami nagyon tetszik, es az illata is nsgyon kellemes! Ajánlom mimdenkinek aki nem szereti ha miután bekeni pl a kezét, akkor nem szívódik be . Na ez beszívódik :D és persze a száraz bőrűeknek iis. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 14.

Kise

2016. szeptember 18.

Régóta keresem kamaszkorom kamillás testápolójának az illatát, ezért vásároltam meg ezt a krémet. Hát.. nem jött be. Hidratált valamicskét, hamar beszívódott, de mégsem az igazi. Ja, ha valaki azt hiszi, hogy babáknak is jó ez a testápoló, téved! Lengyelországban teljesen más néven fut ugyanebben a csomagolásban, és - bár nem emlékszem a konkrét nevére- semmi köze nincs a lengyel névnek a kisdedekhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Damayanti

2016. január 20.

Ez egyszerűen undorító volt, de tényleg. Kidobtuk a fél flakonnal. Büdös, trutyisan zsíros állagú, nem jó semmire. Visszataszító. Emellé pocsékok az összetevők és még van képük Baba márkanévvel illetni.... Olcsó cucc olcsó összetevőkkel és olcsó, gagyi minőséggel. Soha többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

JudithBeauty

2015. szeptember 17.

Nekem sajnos nem vált be, viszketést okozott, és kipirosodást. Igazi kamilla illatot sem éreztem rajta, inkább valamiféle művi szagot, ezért sem venném újra. Nehezen szívódott be, nagyon ragadt utána a bőröm, ezért rögtön le is mostam.
A kukában landolt, és elment a kedvem a Baba testápolók vásárlásától is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

A kukában landolt, és elment a kedvem a Baba testápolók vásárlásától is.

GNóri

2015. szeptember 16.

Még amikor Baba testápolókat használtam, megkértem a ház urát, hogy hozzon nekem valami száraz bőrre valót, és ő ezt vette meg. Csak egyszer használtam, nem vettem újra. Ha jól emlékszem, nem tetszett az illata, és a többi Baba testápolóval ellentétben nehezen szívódott be, ragacsos maradt utána a bőröm. Azt sem éreztem, hogy nagyon hidratált volna. És bár nálam nem okozott irritációt, amúgy sem adhatok sok csillagot a ronda összetevőkkel rendelkező Baba krémeknek. Annyira gáz, hogy a Baba név, és a megható idilli családi gondoskodás képe mögé bújva is ilyen összetevőket pakolnak a krémekbe:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

labello16

2014. december 4.

Régebben anyagi megfontolásból döntöttem a baba termékek mellett, úgy gondoltam,ár-érték arányban jól járok velük. Ma már bánom, hogy ennyire nem figyeltem az összetevőket, de jóhiszeműen azt hittem a babás cuccok nem irritálhatnak. Bőrgyógyászom szerint a legrosszabb termékcsalád a piacon.Soha többet nem veszem egyiket sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.

Luppuss

2014. december 3.

Fura módon nekem szárította a bőrömet, pedig pont száraz bőrre ajánlják. Az állaga sem tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 3.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Ethoxydiglycol, Glucose, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Magyar nevén kálium-karbonát, vagy hamuzsír. Szappanfőzésnél gyakran alkalmazzák térfogatnövelő szerként, de vízmegkötő, szárító hatásáról is ismert.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.