Baba

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2023. május 10.

Kategória:   Testápolók

A szaruréteg mélyére hatolva biztosít hosszan tartó hidratálást. Így a bőr puha és rugalmas lesz. Ez a testápoló zabkivonat hozzáadásával készült, mely hidratáló hatásáról ismert. Kellemes illatával mindennapi kényeztetést nyújt. Ez a lágy testápoló könnyen kenhető és teljesen beszívódik, ezáltal kellemes bőrérzetet ad.

vrgdo1991

2024. április 21.

Sajna nehezen viselem el a "testápolótól ragacsos" érzést magamon, viszont kellemes csalódás ez a krém. Nagyon finom illata van, hamar beszívódik, és tényleg hidratál. Az én bőrömnek télen is elegendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 21.

Borsmenta

2023. június 24.

Az illata nagyon tetszik, de nekem nem szívódik be rendesen, marad egy réteg, fèlteszem és próbálkozok vele tèlen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 24.

nutellaskokuszdio

2023. március 12.

Jó illata van, gyorsan beszívódik, sokszkr arcra is használom mert tökéletesen beszívódik ktt is, nem hagy zsíros érzetet maga után mint egynémelyik baba testápoló. Szerintem mind közül ez a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. március 12.

Ani66K

Korcsoport: >54
2023. február 7.

Könnyen kezelhető krém, jól beszívódik kellemes érzetet nyújt . Én megkedveltem ezt a testápolót ha elfogy legközelebb is megveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. február 7.

BLili

2022. április 9.

Nagyon szeretem a Baba testápolókat, mert azonnal beszívódnak. Nekem ez a fontos. (Cserébe nem hidratálnak tartósan. Inkább gyakrabban kenem őket.)
Ahogy a kakaóvajas, ez sem ragad egyáltalán.
Az illata rendben van, nem erős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 9.

Ahogy a kakaóvajas, ez sem ragad egyáltalán.
Az illata rendben van, nem erős.

dorqaap

2022. február 6.

Kellemes illatú, ami sokáig megmarad. Hidratál is meg viszonylag gyorsan felszívja a bőröm. Sokáig elég, az ára is jó. Meg vagyok vele elégedve.

Update: az illat nekem néha túl sok és hosszútávon nem marad meg a hidratáló hatása. Találtam nála jobbat, de elhasználom már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 6.

Fairy0124

2022. január 14.

Kellemes enyhe illatú, viszont jól hidratáló testápoló, estére tökéletes, könnyen kenhető, könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 14.

siss

2022. január 8.

Kellemes illata van,pillanatok alatt nyom nélkül beszívódik. Megfelelően hidratál,többre nincs is szükségem. Bármelyik évszakban megállja a helyét.
Kézkrémnek és arcra is ezt használom. Sokszor újravettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 8.

Kézkrémnek és arcra is ezt használom. Sokszor újravettem már.

jgitta95

2021. november 17.

Szeretem ezt a testápolót, de inkább ősszel és télen használom, nyárra az aloe verásat szoktam. Ez egy picikét sűrűbb krém, de ezt is nagyon jól beszívja a bőröm, nem ragad utána, nem hagy zsíros érzetet, és utána nagyon finom puha lesz a bőr. Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 17.

poszike22

2021. november 17.

Nagyon jól hidratáló testápoló, könnyen beszívódik, mindig van a táskámban egy kisebb tégelyben,minden nap használom. Ár-érték arányban jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 17.

Hidratálók: Glycerin, Dihydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethyl Urea, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Mesterséges olaj, amit bőrpuhító (emolliens), sűrítő, és sikosító (a krémet könnyebben kenhetővé tevő) anyagént használnak. A zsíros bőrűeknek és pattanásokra hajlamosaknak érdemes kerülni, mert komedogén (pattanásokat okozó) és pórus elzáró összetevőnek számít.

Szénhidrogének komplex keveréke, magyar néven vazelin. Mivel kőolaj származék, hírneve nem túl jó, de ennek nem igazán van tudományos alapja. Dr. Leslie Baumann Cosmetic Dermatology című könyvében (273o) azt írja, hogy sokak szerint a petrolatum a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő. Elzáró (occlusive) hatása igen erős, emaitt a tudományos kutatásokban gyakran szolgál viszonyítási alapnak. Nem komedogén, az allergiás reakciók pedig nagyon ritkák rá. Paula Begoun gyulladáscsökkentő és bőrregeneráló hatásról is ír. Állaga önmagában meglehetősen zsíros, olajos érzetet kelt a bőrön, így elsősorban a száraz bőrre kiváló összetevő.

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Methylparaben i I ta I par 0 0