Baba

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2022. április 11.

Kategória:   Testápolók

A Baba mélyhidratáló testápoló a szaruréteg mélyére hatolva biztosít hosszan tartó hidratálást. Így a bőr puha és rugalmas lesz. Ez a testápoló zabkivonat hozzáadásával készült, mely hidratáló hatásáról ismert. Kellemes illatával mindennapi kényeztetést nyújt. Ez a lágy testápoló könnyen kenhető és teljesen beszívódik, ezáltal kellemes bőrérzetet ad.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

BLili

2022. április 9.

Nagyon szeretem a Baba testápolókat, mert azonnal beszívódnak. Nekem ez a fontos. (Cserébe nem hidratálnak tartósan. Inkább gyakrabban kenem őket.)
Ahogy a kakaóvajas, ez sem ragad egyáltalán.
Az illata rendben van, nem erős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 9.

Ahogy a kakaóvajas, ez sem ragad egyáltalán.
Az illata rendben van, nem erős.

dorqaap

2022. február 6.

Kellemes illatú, ami sokáig megmarad. Hidratál is meg viszonylag gyorsan felszívja a bőröm. Sokáig elég, az ára is jó. Meg vagyok vele elégedve.

Update: az illat nekem néha túl sok és hosszútávon nem marad meg a hidratáló hatása. Találtam nála jobbat, de elhasználom már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 6.

Fairy0124

2022. január 14.

Kellemes enyhe illatú, viszont jól hidratáló testápoló, estére tökéletes, könnyen kenhető, könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 14.

siss

2022. január 8.

Kellemes illata van,pillanatok alatt nyom nélkül beszívódik. Megfelelően hidratál,többre nincs is szükségem. Bármelyik évszakban megállja a helyét.
Kézkrémnek és arcra is ezt használom. Sokszor újravettem már.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 8.

Kézkrémnek és arcra is ezt használom. Sokszor újravettem már.

jgitta95

2021. november 17.

Szeretem ezt a testápolót, de inkább ősszel és télen használom, nyárra az aloe verásat szoktam. Ez egy picikét sűrűbb krém, de ezt is nagyon jól beszívja a bőröm, nem ragad utána, nem hagy zsíros érzetet, és utána nagyon finom puha lesz a bőr. Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 17.

poszike22

2021. november 17.

Nagyon jól hidratáló testápoló, könnyen beszívódik, mindig van a táskámban egy kisebb tégelyben,minden nap használom. Ár-érték arányban jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 17.

Szofi28

2021. szeptember 19.

Az illatát kifejezetten szeretem, hamar beszívja a bőr, nem hagy zsíros érzést, selymes marad utána a bőr, jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

Amy31

2021. szeptember 11.

A legjobb ár-érték arányú testápoló amit eddig próbáltam. Gyorsan beszívódik, nem ragacsos és kellemes, egyáltalán nem tolakodó illata van. Eddig csak tavaszi-nyári időszakban használtam, télre még meglátjuk, hogy elég lesz-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 11.

fioretta

2021. július 26.

Gazdaságos kiszerelésű, finom enyhe illatú testápoló. Az állaga közepesen sűrű, könnyen kenhető és gyorsan beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzetet. Kiválóan táplálja a száraz bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 26.

palma97

2021. június 15.

Kedvenc testápolóm!
Alapvetően nagyon száraz és érzékeny bőrű vagyok, de ez a testápoló remek megoldás irritáció és hidratálás szempontjából. Nagyon szeretem a finom illata és a könnyed beszívódása miatt. Állaga nem túl sűrű, de ez pont így tökéletes.
Véletlenül találkoztam össze vele az egyik üzletben, de azóta imádjuk egymást 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

Kedvenc testápolóm!
Véletlenül találkoztam össze vele az egyik üzletben, de azóta imádjuk egymást 🙂

Hidratálók: Glycerin, Dihydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethyl Urea, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Methylparaben i I ta I par 0 0