Baba

Ár:   753 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sacorka, Módosítva: 2011. március 10.

Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál

bubilany

2017. december 20.

Nagyon szeretem az illatát, nem ragad tőle a bőröm, és kiválóan hidratál! :) Ár-érték arányban is kiváló!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Christine

2015. július 10.

Nagyon jó, kellemes illata van. Végre nem egy édes valami(mostanában miért minden gyümölcsös, meg csokis?? rosszul vagyok tőlük hosszabb időn túl)
Hidratál, hamar felszívódik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

Hidratál, hamar felszívódik :)

juditprehalek

2014. június 19.

Tökéletes testápoló.Imádom az illatát,gyorsan beszívódik,valóban hidratál.
Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 19.

Tökéletes testápoló.Imádom az illatát,gyorsan beszívódik,valóban hidratál.
Nekem bevált.

Fruzsi95

2014. június 14.

Nagyon száraz és érzékeny a bőröm,egy drágább gyógyszertári testápolót használtam télen,amit ugyan nagyon szerettem,de úgy éreztem,hogy valami olcsóbb és nyáriasabb alternatívát kell hogy keressek,mivel a sok napozás strandolás miatt literszámra kenhetném magamra.Szívből ajánlom a La Roche-Posay testápolót és a Babe 10%ureásat,nagyon jól rendbe tették a kiszáradt,irritált,allergiás,csalánkiütéses bőrömet.
A dm-es testápolók közül kb az összes márkából próbáltam már ki..Volt Dove,Nivea,Garnier,Neutrogena..több kevesebb sikerrel váltak be..vagy az illatukkal volt baj,vagy ragadt,nem hidratált vagy irritációt okozott a sok illat anyag.
Most próba szerencse alapon kipróbáltam ezt az aloe verás babát..nagyon pozitívan csalódtam,a mindössze 750ft-os testápolóban :)
Friss érzés,hűsít,nem irritál,könnyed krémes állaga van,gyorsan beszívódik,nem hagy nyálkás réteget,finom illata van,természetes.Az összetevői meg kb mindnek hasonlóak,az hogy csak zöld hozzávalói legyenek ritka mint a fehér holló,így max pontot adnék neki :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 14.

mira9413

2014. június 8.

Hidratál zsírosítás nélkül, és az illata is kellemes. Tökéletes nyári testápoló, de az összetevői nem éppen a legszebbek.. Jó, jó, de azt hiszem kísérletezek még, hátha találok jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

valakiii

2014. február 16.

az allaga kicsit folyos az illata se nagy szam,igy 3*:)

igy fel ora utan nagyon megvaltozott a velemenyem..az illata vagyis szaga folytogato..hanyingerem van tole:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 16.

az allaga kicsit folyos az illata se nagy szam,igy 3*:)

Moonlight

2014. február 9.

Kellemes,friss illata van,nem tolong az orromba.
De sajnos kevés,pedig nem kifejezetten száraz a bőröm.Úgy éreztem,hogy kevés az egy réteg.2-ig próbálkoztam,aztán abbahagytam.De elfért volna még...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

Kellemes,friss illata van,nem tolong az orromba.

Ancs

2014. január 26.

Ez eddig a legjobb testápolóm, az ára nagyon jó tényleg üdítő éss elég ha 2 naponta krémezem be magam. :3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Demonshadow

2014. január 20.

Az örök kedvenc testápoló, már nagyon sok flakont elhasználtam belőle, pedig én is tudom, hogy nem az igazi. Az illata egyszerűen mennyei, viszont annak ellenére, hogy minden este használom, nem hidratál úgy, ahogy kellene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

0kosan

2014. január 14.

A tökéletes nyári testápoló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

A tökéletes nyári testápoló.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Lactic Acid, Potassium Lactate, Urea, Collagen Amino Acids, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Isopropyl Palmitate, Petrolatum, Glyceryl Stearate, Helianthus Annuus Seed Oil, Lecithin, Cucumis Sativus Juice, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Isohexadecane
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Glyceryl Stearate, Triethanolamine, Sodium Stearoyl Lactylate, Lecithin, Cetyl Alcohol, Polysorbate-80, Sorbitan Oleate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Glycol Stearate, Triethanolamine, Cetyl Alcohol, Polysorbate-80
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Sorbitan Oleate, Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Salicylate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Uborka kivonat, uboka lé. Lásd uborka kivonat.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2