Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2016. július 15.

Kategória:   Hajápolók

Szőke glamour kezelés.

Cilandi

2013. február 15.

Én melírozott hajra használtam, de most kicsit felfüggesztettem, mert már sehol nem lehet kapni, és hagytam meg egy kicsit nyárra, hogy olyan szép csillogású legyen tőle a hajam! Remélem újra lehet majd kapni egy idő után, mert amióta nem használom, azóta nem olyan szép a hajam! A textúrája, illata, minősége 100%-ig bejött, a hajam szép, puha, fényes, csillogós lett tőle, és nagyon jó felvívőközeg hamvasító folyadékokhoz is! Vissza! Vissza! Vissza!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

LollY

2012. június 17.

Első alkalommal száraz hajrá vittem fel - nem olvastam el, hogy vizesre kell. Úgy csillogott tőle egy ideig. Később csak a puha tapintas maradt. A blond samponnal és balzsammal használom. Elég szép tőle a hajam. Az illata nem túl jó, olyan műanyag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 17.

pityepotya

2012. április 17.

ez a pumpás adagoló tényleg praktikus, amikor a kezembe nyomom, és kicsit szétkenem, gyönyörű szépen, aranyosan csillog - de ez a hajon már annyira nem észrevehető.
én a hatását tekintve nem tapasztaltam sem szebb szőke hajat, sem puhább hajat, az illata olyan semleges.
lehet, hogy majd egyszer veszek belőle még egyet, de jelenleg másik terméket használok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 17.

sweetprincess

2012. február 27.

Nagyon 'glamour'! Akinek szőke haja van és zsírosodásra hajlamos mindenképpen próbáljon rá. Amellett, hogy fényt ad a hajnak egy kicsit szárító hatása van, a haj mégis megmarad kellemes tapintásúnak. Remek kiegészítője lehet a termékcsalád sampon plusz balzsamjának. Pozitívan csalódtam a termékben.:) Praktikus az adagolója. Magyar felirat ténylegesen csak a használattal kapcsolatban van rajta, hogy mire jó az csak németül olvasható. Amennyit kivettem belőle, hogy UV védelmet ad az e vitamin és a kamilla kivonat táplálja és védelmezi a szőke hajszínt. Kellemes az illata, viszont használat után kézmosás javasolt, mert a fény a bőrünkre is rákerül.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 27.

bendee91

2012. február 14.

Semmi xtra, ilyen fényes krém szerű vmit nyomhatok a kezembe, amit szétdörzsölök a tenyeremen és a hajamba kenhetem. Talán fényes lesz tőle a haj, vagy nem is tudom mi haszna van. Sajnos magyar felirat nincs rajta.:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.