Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: fsara, Módosítva: 2014. május 15.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Intenzíven ápolja és tisztitja a bőrt, melyet kellő nedvességgel lát el és puhává varázsol. Az apró szemcséket tartalmazó arcradír az elhal hámseteket eltáviolítja és serkenti a vérkeringést. Az alga kivonat és a hydro formula kellő nedvességgel táplálja a bőrt és védi a kiszáradástól.

Kiszerelés:  75 ml

Zsani.D

2017. március 9.

Régebben nagyon szerettem ezt a bőrradírt. Hidratáltnak éreztem a bőröm a használata után, nekem nem volt túl durva. Most már csak a pureSOL konjak szivacsot használom bőrradírozáshoz, ám néha-néha visszatérek ehhez is. Mindig meg is bánom kicsit. A hidratáltság helyett inkább nagyon zavaró, zsíros érzetet hagy maga után, így nekem olyan érzés mintha lenne egy vastag réteg zsíros hidratálókrém az amúgy is zsíros bőrömön. Nem mondom, hogy rossz ez a krém, hisz teszi a dolgát, viszont ez a használat után maradó zsíros érzés engem nagyon zavar vele kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Greta_B

2014. november 28.

Ez aztán scrub a javából.
Ilyen erős hatású radirral még nem találkoztam, az első használat után leesett, hogy nem kell teljes erővel dörzsölnöm mint azoknál az átlag radiroknál amikben egy mogyorónyiban találni vagy 4 szemcsét.. Ez nagyon szuper kis termék! <3 Balea.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 28.

Ez aztán scrub a javából.

Heroina

2014. október 13.

Tényleg erösen radiroz, ez jó, de miután lemosom, és meg nem szárad a böröm teljesen, zsiros érzést hagy maga után, nemtudom ez mitöl van :S

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

VeraTala

2014. augusztus 5.

Nagyon szerettem, a radírozó hatásával elégedett voltam, talán csöppet túl erős is volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

csokissex

2014. május 14.

Sajnos nekem a durvább szemcsésre van szükségem. Kár, hogy ennyire light-os benne a barackmag :-( Láttam, hogy többen írtátok, hogy durván radíroz, ezért vettem meg :-D Hát nem tudom ... nekem ez abszolút nem durva, sőt, túl gyenge. Lehet bennem van a hiba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 14.

Zatanii

2014. május 10.

Kár, hogy eddig nem fedeztem fel ez a terméket, nagyon jó. Szerintem egyáltalán nem olyan durvák benne a szemcsék, különben is, ezek legalább eltávolítják amit kell, ellenben más szemcsékkel, amik azonnal elolvadnak.. persze ki mihez van szokva. Ez a legjobb, amit eddig próbáltam a Baleától, igaz a kiszerelést azért kicsinylem, de máskor is meg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

lilu97

2014. május 9.

!Az egyetlen arcradír ami szerintem használ.Egy kicsit ugyan durván radíroz de nekem pont ez kell a kicsit zsíros miteszeres bőrömre.Próbáltam más arcradírokat is de egyiket se kedveltem meg.Erre esküszöm!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 9.

Szilvia22

2014. május 4.

Nagyon karcol...! :) :( Egyébként nem rossz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

Nagyon karcol...! :) :( Egyébként nem rossz!

hermelinke

2014. április 28.

Gondolkodtam, hogy levonjak-e egy csillagot, mert szerintem is túl durván radíroz, de szerintem ez csak az első alkalommal furcsa, mert más arcradírok után ezzel óvatosabban kell bánni (: Nagyon jól végzi a dolgát, hetente 1-2x bőven elég használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.

madaras

2014. április 22.

A balea termékek közül ez a legjobb. Próbáltam mást de az nem volt jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 22.

A balea termékek közül ez a legjobb. Próbáltam mást de az nem volt jó.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Urea, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Glycine Soja (Soybean) Oil, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Isopropyl Myristate, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil, Panthenol, Lecithin, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate, Fucus Vesiculosus Extract
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Cetearyl Glucoside, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil, Lecithin, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate
Tisztítószerek: Cetearyl Glucoside, Cetyl Alcohol, Sodium Cetearyl Sulfate, Lauryl Glucoside, Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Ascorbyl Palmitate, Phenethyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Sorbitol h 1 1