Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. március 22.

Kategória:   Lábápolók

Balea-val a világ körül. A Balea világkörüli útja során a csodás nyár érzéki és izgalmas illatai tárulnak elénk. Ragyogó külsejével Franciaországban. A gyöngykivonatokat és shea vajat tartalmazó hidratáló hatású krém selymesen puha tapintásúvá varázsolja a lábait. Gyorsan felszívódik, miközben gyengéden ápolja a bőrt. Jó utat kívánunk!

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Kiszerelés: 125 ml

Limitált kiadás.

fille.tressee

2014. május 27.

Szép csomagolás, enyhe csillámlás, hamar beszívódik, kár hogy limitált. Remélem idén is kapható lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

cioccolata

2013. május 28.

Én még hónapokkal ezelőtt vettem 400 Ft-ra leértékelve. Eddig párszor használtam, tapasztalatom szerint jó! Meglepő módon egész jól hirdatált, pedig nem vártam sokat tőle ilyen áron, ettől a márkától. A csillámok nem zavaróak. Az illata felejthető, de az amúgy sem izgat. Nem egy csoda, de megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

svivko

2013. március 22.

Finom illata van - krém illat, olyan, szappanos?!-, jó az állaga, a csillámok, nos, hát igen, csillámok, elég aprók, de észrevehetőek, ha odakoncentrál az ember. Meglettem volna nélkülük, pici, fehér-ezüst színűek, messziről kicsit fényesebb tőle a láb. Nagyon jó kis krém ennyi pénzért, plusz pont a sheáért, nekem ugyanis ez vált be a la natúr leginkább lábápolásra, ezért is tettem be a kosaramba ezt a krémet - no meg az áráért.

upd.:No ennyi is volt a "simmerfusszbutter", múlthéten dobtam ki kifacsart hulláját. Végülis egynek elment, persze nem sok mindent csinált a lábimmal, viszont elég bosszantó volt, hogy a tenyereim mint 2 diszkógömb csillámlott utána. És sajna inkább glitteres volt, mint fénylő. De végülis ennyi pénzért...Mindegy halottról vagy jót vagy semmit. ... és ezt már sajnos nem gyártják!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

Roxanne

2012. december 9.

Elképesztő gyorsan beszívódik. Hidratálni hidratál, bár a puccos francia lábápolóm után csak a hibát látom ebben: nem hidratál eléggé, nem regenerálja a bőröm, irdatlan gyorsan fogy....
Valóban, hihetetlen gyorsan fogy.
Az illata egész kellemes, bár nem értem mit és miért kevernek a lábápoló kencékbe, amitől lesz egy messziről felismerhető egyenillatuk. Tán hogy ne téveszd össze a kézkrémeddel?
A csillámok... Én vagyok az egyetlen, aki a talpára keni ezeket a cuccokat? Ágyneműm mindenesetre még nem "tud" panaszkodni a diszkógömb életérzésért.
Egynek elmegy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 9.

Valóban, hihetetlen gyorsan fogy.
Egynek elmegy.

Ejwi

2012. november 8.

Ebből lehet kapni? :) Nagyon tetszik a csomagolás... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

Ebből lehet kapni? :) Nagyon tetszik a csomagolás... :D

csipkeorsika

2012. november 7.

engem is a csomagolás fogott meg, és nem volt az ára sem rossz, igazából csak itthon olvastam el, mi is ez, mert azzal a céllal mentem, hogy a kemény bőrre szerzek be valamit.. hát nem arra a célla szolgál :D ellenben a vádlim nagyon megszerette :) nem szárad ki, kellemesen csillog, és valljuk be, ez nyáron tökéletes ;) télen meg úgyis nehezebb krémet használunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

terke29

2012. szeptember 25.

Csak a szép csomagolás miatt jött velem haza,de nem bánom,mert nagyon jó kis kence.Finom illat,pici csillogás,gyors felszívódás,tartós(5-6óra)hidratáltság érzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 25.

yvie

2012. augusztus 31.

Imádom , hogy csillámpóni leszek tőle, persze nem durván. Az illatát imádom, a shea miatt meg jól hidratál. Kár, hogy csak most fedeztem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

pantallo

2012. augusztus 29.

kellemes illatú, engem nem zavar, hogy csillámos (nagyon gyengén ), hisz a lábkrémeket lefekvés előtt használom. Könnyen kenhető, tökéletesen beszívódó krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

Mya

2012. augusztus 18.

Sajnálom hogy csak nyár végén sikerült rátalálnom erre a lábápolo krémre. Egyrészt azért, mert nagyon tetszik benne a sok apro csillám, ami szerintem diszkrét, de nagyon jol mutat a lábfejen, ezért is általában csillámos krémeket használok nyárra. Másrészt azért, mert nekem eléggé hüsiti a lábam, ami viszonylag tartos, fél orán keresztül is érzem hatását. Hidratálás szempontjábol nem rossz, puha, selymes lesz töle a bör, de többször kell kenegetni vele, hogy az is maradjon.:) Illata nagyon kellemes, ami elég sokáig érzödik. Összefoglalva ez egy jo kis krém, de én csak nyárra tudom elképzelni hüsitö hatása miatt, mivel elég fázos a lábam, összel, rosszabb idöben már biztosan nem fogom használni. Persze erröl nem ö tehet, hogy késön került hozzám.:) Megérdemli az 5 csillagot!:):)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.