Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 15.

Kategória:   Hajápolók

Olajos hajápoló többféle proteinnel, E-vitaminnal és rózsa kivonattal. Már a hajtövektől ápolja és selymessé, puha tapintásúvá teszi a hajszálakat. Hosszabb távon javítja a haj minőségét, biztosítja a megfelelő hidratáltságát.

Nicu

2019. október 29.

Derékig érő, vastag szálú hajam van. Majdnem elfogyott egy tégely. Hidratál, de nem annyira jól, mint vártam. Szárítás után még kell nem kimosható krémet felvinnem a végekre, mert valamennyire még száraz. Finom illata van, és a hatóidőt is kivárom, nem spórolok vele. Nincs sok benne, elhasználom, de nem veszem újra. Vékony szálú hajra jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Honeyhair

2019. október 20.

Ráuntam a Schwarzkopf Professional Bonacure Hyaluronic Moisture Kick termékcsaládra, őket akartam felváltani valami másra, és egy bakugrással az árkategóriában tőlük fényévekre álló Balea Oil Repair Schwerelos termékcsaládra esett a választásom. A hajam természetes szőke, vékonyszálú és nagyon hajlamos a kiszáradásra, ezért úgy gondoltam, ezek a termékek megfelelőek lesznek számára.

Nagyon sűrű, gazdag ez a pakolás, de őszintén szólva egy ici-pici szilikon nem tette volna tönkre (én amúgy sem üldözöm eszeveszetten a szilikont, az én hajamnak egy kis mennyiség igenis jót tesz). Így ugyanis a hajon nem olyan selymesen-simítósan kenhető, hanem picit tapadós-ragadós, nem ideális az eloszlathatósága. Szerencse, hogy a lemosás után már ez semmi hátrányt nem jelent, több mint fél órás behatási idő után nagyon selymes a végeredmény, nagyon puha és nagyon ápolt. Az is tetszik benne, hogy olyan finoman visszafogott az illata, a mai szétillatosított, napokig szagló hajápoló termékektől (pl. Garnier) megőrülök. A hajszálaim teljesen "megteltek", a tincseim simák, egészséges kinézetűek lettek. Tökéletes regenerálás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 20.

Renus

2019. október 15.

eddig nagyon sok hajpakolást próbáltam ki, de egyik sem volt hatásos, vagy csak ideig óráig.
nos ez a hajpakolás brutálisan jó, a göndör hajamat szépen rendberakta és valóban olyan puha mintha a fodrásztól jöttem volna.
azt hiszem ennél fogok maradni.
bátran ajánlom mindenkinek, plane kemény 1000 Ft - ért!
5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

azt hiszem ennél fogok maradni.
bátran ajánlom mindenkinek, plane kemény 1000 Ft - ért!
5 csillag.

Kitsyke

2019. február 1.

Emlekszem ra amikor a szokitett hajamra rakentem, sokat kentem ra, de nem tudom meddig hagytam rajta de mar kb tincsekben allt a hajam utana pedig lemostam... Na akkor mintha mesterfodrasztol jottem volna. Az en hajam zsirosodo, 3 naponta mosom, de ettol egy hetig meg sima, puha volt! Az egesz hajam bekentem vele, hajtomtol vegeig! Egy hetig nem is fesulkodtem annyira jo volt tole!
Es nem is zsirosodott tole! Lehet ujra fogom vasarolni, de akkor rengeteg idot kell hogy hagyjam rajta, idoigenyes, sokat kell tenni ra, sokat kell varni ahhoz hogy tenyleg hasson! Nekem igy valt csak be. De attol nem ertekelem le. Ido igenyessege miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Ri2

2018. október 30.

Nagyon szeretem. Puha, fényes, könnyen fésülhető lesz tőle a hajam. Arra kell vigyázni, hogy a hajtövet elkerüljem, mert könnyen zsírosodik tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

kklau

2018. október 24.

Olyan fényessé teszi a hajamat, hogy hajmosás után másnap kaptam már dicséretetet is, mennyire szép a hajam. És én is ugyanezt tapasztaltam: puha, selymes, fényes. Biztosan újra fogom venni, de jelenleg egy DM-ben sem találom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

IndieArabella

2018. augusztus 14.

Nem értem hogy miért lett ennyire lepontozva, nekem csodát művelt az extrém száraz hajammal. Az illata nem a kedvencem de nem érződik a hajamban. 3-5 percet szoktam rajtahagyni a hajamon és ezzel is szoktam kifésülni. Öblítés után pedig pihe-puha lesz a loboncom. Én is tervezem kipróbálni a barna változatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Csida

2018. április 20.

Igazság szerint,más féle hajápolót szerettem volna venni,viszont azt nem találtam,úgyhogy gondoltam kipróbálom ezt a fajtát..Reméltem,hogy be fog válni,főleg mert leírás alapján,pont az én hajamnak lett kitalálva..Viszont semmit sem használt,azonkívül pedig hiába viszem fel csak a hajvégekre,elzsírosítja a hajamat mindenhol...Kuka.. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

parblek

2018. február 25.

Sampon után és balzsam előtt használom, mert hajfestés után szeretnék extra ápolást. Tetszik az illata és az állaga, elégedett vagyok vele. Balzsamot használok utána mert önmagában kicsit kevés a kifésülhetőséghez, gondolom a szilikon hiánya miatt. A sok rossz vélemény miatt írtam, szerintem nem rossz termék ez, igaz nem csodaszer.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 25.

HRenata

2017. december 14.

Nekem ez semmit nem csinàl a hajammal. A hajtöveim könnyen zsírosodnak, a hajvégeim viszont szárazak, és balzsam nélkül nehezen fésülhető ki a hajam. Esetleg, ha jó sokat felviszek ebből balzsamként, akkor mintha egy hajszálnyival segítene a fésülhetőségen. De selymességet és puhaságot nem igazán ad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.