Balea

Ár:   449 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: ency091, az összetevőket feltöltötte: medroly, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Hajápolók

Az ápoló formula henna kivontatot és színes pigmenteket tartalmaz, így a barna árnyalatok sugárzóbbak és intenzívebbek. A benne levő UV szűrő védi a hajat a fakulástól, és a káros sugaraktól. Óvatosan kisimítja a haj felszínét az optimális fényvisszaverődés érdekében.

luiza.the.pug

2021. március 8.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot, már 4-5 hónapja használom, újra fogom venni. Fenékig érő sötétbarna hajam van, nagyon fényessé és könnyen kifésülhetővé teszi, egyszerűen imádom. Az illata is nagyon jó, 20 csillagot is adnék neki :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 8.

klaudiakovacs95

2020. május 26.

Bár még csak most kezdtem használni, egyelőre tetszik. Puha és fényes lett a hajam..ráádásul most balzsamot sem használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Lolychan

2020. május 24.

Nekem abszolút bejött a hajam színezéséhez. Ki tudom tolni vele a hajfestést. Szép barna színt ad a hajamnak. :) Balzsamként se rossz, bár picit vizesebb állagú, mint amihez hozzászoktam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

maxblack

2020. április 24.

Balea rajongò vagyok, de a hajra való termékek sajnos nekem nem váltak be. Ez konkrétan a kádon gyorsan, nehezen lemoshatò barna foltokat hagyott, a hajammal viszont semmit nem tett. Felesleges volt megvennem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

kremnzk

2020. április 21.

Imáádom! Annyira jó az illata :D Sokan írták, hogy nem igazán tudják mihez hasonlítani, számomra mézeskalács illatú :) Nagyon szép csillogást ad a hajnak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

felicitas

2020. április 10.

A pakolás nagyon bejött, és ennek majdnem az az összetétele, ezért megvettem. Bár nincs csak egy kicsit váll alá érő hajam, elég sokat kell rákennem. Balzsamként nem annyira vált be, ugyanolyan száraz a hajam, de pakolásként egy csoda. Fényes, egészséges, csillogó lett a hajam 20 perctől. Hetente-kéthetente felteszem. Balzsamként 3 pont, pakolásként 5.

Update: Kis kihagyás után megint használom. A bubi hajamon jól teljesít balzsamként is, de igazából pakolásként jó, törölközőszáraz hajra fél órára felkenve. Egy gondom van vele, hogy már nincs benne ennyi színezőanyag, mint régen, de mivel állandó darab marad a polcomon, és ez csak 5 pontosakkal fordulhat elő, így a pontszám marad.

Újabb Update:
Megint visszatértem hozzá, és ez már bizonyító erejű. Most is bubi a hajam, de alapvetően száraz, lakkozott, vékony szálú, barna festett, benne szőke melírral. Pakolásként nincs időm használni két kicsi mellett, de az éves festéseim számát két alkalomra csökkentette. Persze, aki csupa ősz, az ilyet ne várjon, de szépen egységesít a samponjával együtt használva. Volt aki megjegyezte, hogy nincs olyanra melírozva a hajam, mint szokott. Ezzel kitolható a festés. Khadi hajszínezőkkel is jól működik együtt. *****

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 10.

Újabb Update:

Akisvoros

2020. március 11.

Nagyon szeretem. Sokkal jobb mint egy gliss kur. A hajam puha és fényes tőle. Festett barna hajam van, ad neki egy kis korrekciót két festés között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 11.

alexyfromalexy

2020. február 9.

Nem rég óta hasznalom, barna festett hajra.
Az illata nekem valamiért fura, szokatlan és nem tudom mihez hasonlítani. Alapvetően nem várok tőle csodát, balzsam után szoktam felkenni pár percre, ápoló gyanánt. Nem rossz,de nem kötelező darabja a furdoszobamnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Nem rég óta hasznalom, barna festett hajra.

dreammiyss

2020. február 4.

Teszi a dolgát. Nem kifejezetten tudok rá rosszat sem és jót sem mondani. Az illata tetszik, viszont a színe az valamiért számomra taszító. Nem valószínű, hogy ismét beszerzem, inkább keresgélek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 4.

2019. november 6.

Ez a négyszáz akárhány forint amit ráköltöttem volt a tanulópénz. Az amúgy is száraz hajam egy használat után is láthatóan rosszabbul nézett ki. Megfogni is borzalmas volt a hajamat olyan szinten kiszárította. Senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

1-Dodecanol eo I eu I i I al

Másik nevén Lauryl Alcohol. Kókuszolajból előállított zsíralkohol. A kozmetikumokban oldószerként, bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag és illatanyag.