Balea

Ár:   449 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: ency091, az összetevőket feltöltötte: medroly, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Hajápolók

Az ápoló formula henna kivontatot és színes pigmenteket tartalmaz, így a barna árnyalatok sugárzóbbak és intenzívebbek. A benne levő UV szűrő védi a hajat a fakulástól, és a káros sugaraktól. Óvatosan kisimítja a haj felszínét az optimális fényvisszaverődés érdekében.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Fairy0124

2021. október 23.

Jó kis balzsam, tetszik a sötét színe és biztos vagyok benne, hogy ad egy kis plusz színt, fényt a hajamnak, mert megjegyezték, hogy szép a hajam nagyon, miután használtam. Kifésülni könnyű tőle, illata is rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 23.

ansc

2021. október 1.

Korrekt balzsam. Az ár-érték aránya szuper. Finom puha lesz a hajam tőle és elképesztően fényes is. Finom az illata és könnyen fésülhető utána a hajam. Viszont az, hogy barna hajra való számomra inkább marketingfogásnak tűnik mert semmi egyebet nem csinált a fentieken kívül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 1.

Marina89

2021. július 2.

Első Balea Professional balzsam, amit kipróbáltam. Hozza, amit bármelyik eddigi drágább balzsamom is, de semmi extra hatás. Az illata nagyon jó. Hajszínem nem változott tőle. Ár/ érték arányban tetszik. Ezt nem veszem újra, de másik Balea Professional balzsamot biztosan fogok még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

Monasztik

2021. június 14.

Az én extra száraz hajam fényes és puha lett .A színe,mintha frissen festettem volna nagyon szép barna árnyalatú lett a fakó barnás hajam.Kérdezték is hogy most festettem be?!Biztos hogy újra veszem .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 14.

luiza.the.pug

2021. március 8.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot, már 4-5 hónapja használom, újra fogom venni. Fenékig érő sötétbarna hajam van, nagyon fényessé és könnyen kifésülhetővé teszi, egyszerűen imádom. Az illata is nagyon jó, 20 csillagot is adnék neki :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

klaudiakovacs95

2020. május 26.

Bár még csak most kezdtem használni, egyelőre tetszik. Puha és fényes lett a hajam..ráádásul most balzsamot sem használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Lolychan

2020. május 24.

Nekem abszolút bejött a hajam színezéséhez. Ki tudom tolni vele a hajfestést. Szép barna színt ad a hajamnak. :) Balzsamként se rossz, bár picit vizesebb állagú, mint amihez hozzászoktam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

maxblack

2020. április 24.

Balea rajongò vagyok, de a hajra való termékek sajnos nekem nem váltak be. Ez konkrétan a kádon gyorsan, nehezen lemoshatò barna foltokat hagyott, a hajammal viszont semmit nem tett. Felesleges volt megvennem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 24.

kremnzk

2020. április 21.

Imáádom! Annyira jó az illata :D Sokan írták, hogy nem igazán tudják mihez hasonlítani, számomra mézeskalács illatú :) Nagyon szép csillogást ad a hajnak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

felicitas

2020. április 10.

A pakolás nagyon bejött, és ennek majdnem az az összetétele, ezért megvettem. Bár nincs csak egy kicsit váll alá érő hajam, elég sokat kell rákennem. Balzsamként nem annyira vált be, ugyanolyan száraz a hajam, de pakolásként egy csoda. Fényes, egészséges, csillogó lett a hajam 20 perctől. Hetente-kéthetente felteszem. Balzsamként 3 pont, pakolásként 5.

Update: Kis kihagyás után megint használom. A bubi hajamon jól teljesít balzsamként is, de igazából pakolásként jó, törölközőszáraz hajra fél órára felkenve. Egy gondom van vele, hogy már nincs benne ennyi színezőanyag, mint régen, de mivel állandó darab marad a polcomon, és ez csak 5 pontosakkal fordulhat elő, így a pontszám marad.

Újabb Update:
Megint visszatértem hozzá, és ez már bizonyító erejű. Most is bubi a hajam, de alapvetően száraz, lakkozott, vékony szálú, barna festett, benne szőke melírral. Pakolásként nincs időm használni két kicsi mellett, de az éves festéseim számát két alkalomra csökkentette. Persze, aki csupa ősz, az ilyet ne várjon, de szépen egységesít a samponjával együtt használva. Volt aki megjegyezte, hogy nincs olyanra melírozva a hajam, mint szokott. Ezzel kitolható a festés. Khadi hajszínezőkkel is jól működik együtt. *****

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 10.

Újabb Update:

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

1-Dodecanol eo I eu I i I al

Másik nevén Lauryl Alcohol. Kókuszolajból előállított zsíralkohol. A kozmetikumokban oldószerként, bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag és illatanyag.