Balea

Ár:   449 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: ency091, az összetevőket feltöltötte: medroly, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Hajápolók

Az ápoló formula henna kivontatot és színes pigmenteket tartalmaz, így a barna árnyalatok sugárzóbbak és intenzívebbek. A benne levő UV szűrő védi a hajat a fakulástól, és a káros sugaraktól. Óvatosan kisimítja a haj felszínét az optimális fényvisszaverődés érdekében.

CsenkiGabriella

2019. szeptember 20.

Biztos nem venném újra, inkább szárította a hajam, és vlmi vörösest színt adott, ami annyira nem jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

lillka

2019. május 27.

A samponjával ellentétben ezért nem repestem. Az illata kissé hajfestékek emlékeztet. A hajam jó állagú volt tőle, de semmi extra. Samponjával együtt használtam, nem zsírosodott, könnyen kifésülhető volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Kimi

2019. május 1.

Ha valami, akkor ez tényleg pénzkidobás. Az ég világon semmit nem tesz hozzá a samponhoz. Balzsammal és balzsam nélkül is száraz a hajam ha ezt a termékcsaládot használom. Sürgősen változtatni kéne az összetevőkön, mert nagyon sok lehetőség lenne bennük.. Így csak 1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

magyaredina

2019. április 17.

Nem szerettem, valamiért nem. Nem volt elég puha tőle a hajam, olyan mintha nem is használtam volna semmit :/
Az ára jó, az illat egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Az ára jó, az illat egész jó.

FruskaBianka

2019. április 1.

Fú, de utáltam! Alig vártam, hogy elfogyjon. Nem volt krémes/csúszós a hajamon, 3x annyit használva tudtam csak nagynehezen eloszlatni, lelapult tőle a hajam nap végére, totál felejthető illat, a samponja dettó. Ingyen sem kéne soha többé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Floree

2019. január 21.

Az amúgy töredezésre hajlamos göndör hajamat nagyon puhává és könnyen kifésülhetővé teszi. És az illata nekem nagyon tetszik, finom. :) PLusz pont hogy nem nehezíti el a hajamat, és nem zsírosítja, és a fejem se viszket tőle (sajnos a Gliss Kur balzsamtól viszket, valószínűleg a benne lévő erős illatanyag miatt). Nagyon jó kis termék és nem is volt drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

macskusz

2018. október 31.

Nagyon szeretem, abszolút megéri az árát. Szép fényt ad a sötétbarna hajamnak, nem zsírosítja. Sokáig elég és nagyon jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

hadri

2018. október 30.

Egy használat után kuka. Kezdjük az első problémával: csak addig volt a tenyeremen, amíg a tubusból kinyomtam és eloszlattam a hajamon, mégis sárgásra összefogta a tenyerem (olyan lett, mintha önbarnítót használtam volna kesztyű nélkül). Negyed óráig kellett sikálnom, mire nagyjából lekopott egy kicsit. A második probléma pedig az, hogy csont szárazak lettek a hajvégeim, semmit nem hidratált, sőt inkább olyan mintha szárította volna a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

manokaa

2018. október 26.

Jó kis balzsam szerintem. Szépen kiemeli a hajszínt és szép fényt ad neki. Én és anyukám is teljesen megvagyunk vele elégedve. Abszolút megéri :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 26.

kobormacska

2018. szeptember 23.

A samponjaval nem vagyok annyira megelegedve, de a balzsammal so-so. Szep fenyt ad a hajamnak, jol kiemeli a voroses arnyalatokat is. Hatranya, hogy sprod marad a hajam, nem is tudom kifesulni hasznalata utan, igy hozza szoktam keverni keves elseve balzsamot is. Illata egesz jo, a szine is bejon :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!