Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2015. július 2.

Kategória:   Hajápolók

Biotinnal és keratinnal dúsítva.

turquoise_pianist

2012. szeptember 11.

az új fajtáját használom, az van ráírva hogy kollagénes, de hasonló a tubusa, borzasztó olcsó volt és nagyon nagyon megéri az árát! tegnap mostam vele hajat, iszonyat jó illata van, nagyon puha lett tőle a hajam, vasalás után nem göndörödött be, fényes is, imádom! és nem utolsó sorban szilikonmentes :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

MsEevy

2012. szeptember 8.

Nagyon megéri az árát, sokáig elég, és hatásos. Finom az illata is, és nagyon könnyen kezelhetővé válik tőle a haj. Könnyen fésülhető, és pihe-puha :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

ginaaa91

2012. június 4.

Nekem is bevált ez a balzsam, úgy mint a szőke hajra való társa is! Puha tapintású lett a hajam tőle,és még dúsította is. Amikor használtam, nemcsak a hajvégekre tettem belőle,hanem az egész hajamra,mégsem zsírosodott tőle. Ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

ribizli

2012. április 27.

Csillagos ötös, ahogy az előttem szólók is leírták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 27.

Csillagos ötös, ahogy az előttem szólók is leírták.

radioaktiva

2012. április 10.

Nekem nagyon bejött !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 10.

Nekem nagyon bejött !

ancsika

2012. március 9.

Már 3 dm-ben is megnéztem,de egyik helyen sem kaptam,pedig a vélemények nagyon jók.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 9.

milli

2012. február 24.

Nagyon jó kis balzsam ,száraz hajra tökéletes választás.Nem zsírosodik tőle a haj, de nagyon puhává, fényessé varázsolja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 24.

bkrisztina

2011. november 3.

nagyon sok mindent kipróbáltam már, minden árkategóriában, de ezzel tökéletesen meg vagyok elégedve, azt hiszem megtartom egy ideig :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 3.

csillag1219

2011. augusztus 4.

Az egyik kedvenc hajbalzsamom. Isteni az illata, a hajat szép puhává és könnyen fésülhetővé varázsolja. Nem tartalmaz szilikont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Wheat Gluten, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Biotin, Tocopherol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.