Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2018. január 19.

Kategória:   Hajápolók

Ez az intenzív hajápoló ideális a barna haj színének helyreállítására és megerősítése. Az összetevőkben gazdag formula E-vitamint, intenzív nedvességet nyújt a száraz és sérült haj számára, továbbá henna kivonatot, mely biztosítja a barna árnyalatok hosszú távú természetes ragyogását. Szilikonmentes. UV védelmet is nyújt.

ficuskinky30

2015. április 13.

Ár-érték arányban kiváló, nekem segített is a hajam töredezett végein (csillogóak lettek), de hosszú távú hatásra szerintem nem lehet számítani, a következő hajmosásig (vagy addig sem) tart. Nagyobb kiszerelésben megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 13.

ingyombingyom

2015. április 5.

Utazás előtt kellett hajápoló és megvettem ezt. Gondoltam akkor veszek hozzá egyéb Baleát, hadd dolgozzanak együtt. Jelentem jól teljesìtett!
Ennyi pénzért , ilyen összetevőkkel egylőre nem kutatok tovább.
A hajam szép, egészséges színű, fénylő, puha és könnyen kezelhető lett tőle.
Erős négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 5.

Ennyi pénzért , ilyen összetevőkkel egylőre nem kutatok tovább.
A hajam szép, egészséges színű, fénylő, puha és könnyen kezelhető lett tőle.
Erős négyes.

heineken_0116

2013. július 20.

Nem! én akármit kenek a hajamra vagy akármit használok 3-4 naponta muszáj hajat mosnom.Ha belegondolsz nem fürdesz már 1 napig nem olyan a bőröd mintha zuhi után lennél.és a haj végekre kell kenni nem a tövére mert akkor tényleg nagyobb az esélye h gyorsabban zsírosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 20.

heineken_0116

2013. július 15.

Finom illata van a hajszinemen nem sokat dob bar nem is varom el de egy picit tuti valtoztat rajta. A hajam allagaval megvagyok elegedve utana:) volt mar rosszabb balzsamom ugyh megerdemli az 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

laszlo.noemi

2013. július 8.

Sokszor kísérletezem a balea hajpakolásaival. Ez csokis illata, krémes állaga miatt bizonyos időközönként visszatérő vendég nálam. A hajam puhább, kezelhetőbb tőle. Amit viszont utálok benne, az az, hogy barna lesz tőle minden.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

agica0723

2013. május 26.

Hajszínemen nem frissített, de nagyon jó puha, könnyen fésülhető lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

Adrienn08

2013. május 18.

A hajam színén nem változtatott, de sajnos az állagán sem, nem lett tőle puhább.:/ Olcsó volt, de ennek ellenére sem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

szancsu

2013. március 16.

A hajam színén én sem vettem észre változást,de nagyon jó selymes,puha lett tőle a hajam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 16.

devababa

2013. február 9.

Ameddig leoblitem, addig puha tole hajam, utana mar nem annyira. Barna hajra probaltam, de szinben nem vettem eszre kulonbseget. Vekony szalu, fenytelen volt a hajam, de szamottevoen nem lett tole fenyes a hajam.Habar arban olcso, nem veszem ujra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 9.

Xinezia

2013. február 5.

Nekem bevált. December óta nem festem a hajam feketére (az eredeti hajszínem sötétbarna) és mostanra elég csúnya lett a lenövésem. 89 Ft-ért árulták az egyik DM-ben, gondoltam kipróbálom, ártani táncsak nem árt. Nagyon puha lett tőle a hajam, ráadásul nem is látszik a lenövésem sem. Az illata egyenesen mámorító az én hajfestékhez szokott orromnak. Biztosan használni fogom még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Színezék. Lila színű.