Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 4.

Kategória:   Hajápolók

Szilikonmentes ápoló balzsam phytokeratinnal és rózsa kivonattal, a haj minőségének javításáért, a természetes ragyogásért és az optimális kezelhetőségért. Antisztatikus formulája megelőzi a haj szállását.

Dyana91

2021. február 26.

Samponjával együtt használtam és ez a balzsam meglepően jól hidratál és az illata is kellemes. Ár-érték arányban egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

Sarlottha

2020. október 30.

Oke ez nagyon durva.
Nem volt hajbalzsamom itthon, ezert a batyam baratnojenek a balzsamjat hadzbaltam ami ez volt. Mar mindet kiprobaltam tenyleg, 6000 forintos balzsammal kentem de meg igy is szet volt esve a hajam, egy nap utan konkretan olyan szaraz lett hogy soprogetni lehetett vele. Na szoval aztan haszbaltam ezt, es ma van a 4. nao hogy nem mostam meg, es olyan puha mintha tegnap kentem volna ra ezt a cuccot.
Ritka jo balzsam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

Oke ez nagyon durva.
Ritka jo balzsam.

LillSkybour

2020. augusztus 25.

Ez a balzsam abszolút csodaszer! Ha csak pár percre hagyod rajta a hajadon, már akkor is hiper szuper puha lesz tőle, és nagyon jó az illata, tartós. Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

parfumdreams

2020. március 19.

Nagyon jó balzsam. Szőkített, kissé száraz hajamat megfelelően hidratálja, fényes, puha és jó illatú lesz a használata után. Nem zsírosít és valóban nem nehezíti el a hajat,biztosan újraveszem még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 19.

vitezviki

2020. január 5.

Nekem tetszik. Nem nehezíti el a hajam, és puha, jó illatú lesz hajmosás után. Egyértelműen újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 5.

mozartkuglof

2019. december 19.

Teljesen jó balzsam. Vékony szálú, zsírosodásra hajlamos a hajam, tehát nem mindegy, milyet használok. Ez nem nehezíti el, és fél perc bőségesen elég neki, de igazából annyit sem szoktam rajta hagyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

Fzsani

2019. november 13.

Nagyon megvagyok vele elégedve. Selymes, puha tapintású lesz tőle a hajam. Jobbat hozott mint vártam, annak ellenére, hogy a samponja nem jött be. Illata is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

udntknowwwhoiam

2019. október 23.

Az előttem szólókhoz hasonlóan én is csak csupa jó dolgot tudok írni erről a balzsamról. Próbaként vettem egy olcsóbb balzsamot hátha,de minden várakozásomat felülmúlta. Alapvetően nincs túl rossz minőségű hajam,de eléggé kitud száradni, a töve viszont könnyen zsírosodik. Ez a balzsam csodát tesz, a hajvégeimet ápolja és annak ellenére,hogy néha a tövébe is kenek egy picit nem szokott tőle hamarabb zsírosodni a hajtövem sem. Viszont egy ideje egy másik balzsamot használok, ami drágább,mert csak 1 literes kiszerelésben lehet kapni, viszont kiszámolva ugyanannyira jön ki,mintha ebből vennék többet. De ha valamilyen oknál fogva nem jutnék hozzá a másik balzsamomhoz, akkor tuti ebből vennék. A samponját is folyamatosan használom és nem tervezem leváltani másikra! :)
Mindenkinek ajánlom! A húgom durván szőkített hajára is nagyon jól szuperál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Mindenkinek ajánlom! A húgom durván szőkített hajára is nagyon jól szuperál!

jkriszta

2019. szeptember 24.

Először úgy vettem meg, hogy nem vártam tőle semmi extrát, nem volt semmi kedvem válogatni, csak lekaptam valamit a polcról... Viszont felülmúlta a várakozásaim! :) nagyon szeretem, mindig újra veszem. Könnyebben kezelhető és puha tőle a festett, szálasodásra hajlamos hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Nicu

2019. szeptember 4.

Derékig érő, vastag szálú hajam van. Az illata finom, nem nehezíti el a hajam, nem zsírosodik gyorsabban, bár hajtőre nem teszem, könnyű kimosni. Viszont nekem nem hidratál eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Hidratálók: Lactic Acid, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.