Balea

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2020. november 9.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Optikailag javítja a bőr szerkezetét, használata után puha, rugalmas bőrt, egyenletes arcszínt kapunk. Elrejti a bőrpírt, duzzanatokat.

SPF 10 faktor védelemmel ellátva.

Kiszerelés: 50 ml

VictoriaBaker

2020. november 7.

Számomra ez a tökéletes könnyű "BB krém". A tubusból kinyomva még szürkés szine van, de a megtisztitott arcomon elterítve nálam tökéletesen bőr színűvé és olyan élettel teli árnyalatúvá válik. Nekem fantasztikus összképet eredényez. Nem mattít, de nem is fényesít, inkább amolyan friss, harmatos lesz tőle az arcom. A szem alatti sötét karikák befedésére meg az orrom mattitására szoktam csak egy kis kompakt alapozót rá utögetni szivaccsal. Nekem ez így a tökéletes mindennapi no-makeup makeup. A sütire emlékeztető illatát is imádom. Sokáig kitart. Kb egy nagyobb szem borsónyit használok alkalmalmanként, amiiből jut egy kevés a nyakamra is, így még véletlenül sincs maszkhatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 7.

tinakrisz

2020. augusztus 14.

A szagával én még megbarátkoztam volna, a színe tökéletesen passzolt az arcomhoz, jó volt vielni, viszont többször is próbáltam több hónap eltéréssel, és minden egyes alkalommal iszonyat sok pattanás jött ki az arcomon tőle. hetekbe tartott mindig mire rendbe jött az arcom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Klaudia1994

2019. április 24.

Nagyon érdekes ez a krém. Amikor kinyomom a tubusból fehér színű, viszont ha felkenem, kölcsönöz egy halvány színt az arcomnak. A vélemények alapján bíztam benne, hogy van olyan sötét valóban, hogy az én barna arcomra pont jó lesz, de elbírna még egy kis színt. A szaga elég gáz felkenés után, nagyon hajfesték beütése van. Aztán a nap folyamán ez enyhül, de egy darabig erősen érezni. Alapozó helyett kerestem valamit, mert úgy érzem nincs szükségem rá, szép az arcbőröm alapból is, a hétköznapokra soknak találok egy erősen fedő alapozót. Éppen csak egy kis egységesítésre van szükségem. Tovább használom, aztán majd meglátjuk, hogy hosszútávon hogy szuperál, eddig "elmegy". :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Nairam

2019. április 2.

Az illata èrdekes, van ettől büdösebb,márkásabb termèk. Sebboreás bőrömre, amikor èpp nem durva, csak pirosság van, szèpen fed. Barna arcszínt kölcsönöz, de a nem gáz kategóriába. Nekem pont jó. Jobban szeretem, mint a Garnier BB krèmet. A Garnier valahogy kidobja a hibákat a bőrömön, és olajosnak érzem. Alapozót sosem használok, csak BB krèmet. Lassan elfogy,és azt kell mondjam,hogy hétköznapra nekem jó volt! Bármi mást kentem az arcomra,kidobta a száraz hamló foltokat, de ez a krém,elfedte! Erősen gondolkodom,hogy újravegyem-e....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

gioia

2019. január 19.

Ma vettem és egyelőre csak a szagával ismerkedtem. Sajnos az üzletben nem volt teszter... Szóval szerintem olyan a szaga, mint egy hajfestéknek. Ki fogom majd próbálni az arcomon, de attól tartok, hogy egész nap nem viselem el ezt a szagot.

Update: próbáltam az arcomon, de sajnos nekem is túl sötét lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 19.

Update: próbáltam az arcomon, de sajnos nekem is túl sötét lett.

zsozefina

2019. január 6.

Számomra a legjob a színezett arckrem. Alapvetoen szep, barnasabb bőröm van, mely a T-vonalon pirosodik, ennek kiegyenlítesere használom. Utána sminkeléskor már csak púderezni kell, nincs szükség plusz korrektorra vagy alapozóra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Blondi

2017. május 31.

Nagyjából egy hete esett be a kosaramba, de sajnos már megbántam. Rettenetesen eltér a bőröm színétől, az illata is túl erős, és ezek mellett még az állaga sem tetszik. Én biztosan nem venném újra. :( Sajnálom, de nekem nagy csalódás volt, 1*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Berill23

2017. február 2.

Igaz még barátkozunk merz mellette mast is hasznalok de eddig nem nagyon fogott meg.
A szine fura,mintha nem akarna a bőrömhöz igazodni,a pirosságot abszolút nem fedi el és nem egységesit.
Még tesztelem,addig 3 csillagot kap.
Updatelek kesőbb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

Még tesztelem,addig 3 csillagot kap.
Updatelek kesőbb.

netti1990

2017. január 28.

Szuper termék,imádom!!!! :) Most használom a harmadik tubust belőle :) Egyenletesen fedi a bőrömet.Illatosított.Nem irritálja és szárítja a bőrömet,nagyon szép puha tőle.Én ezt használom alapozó helyett.Párom mindig megdicséri a sminkemet (sokszor ez,szempillaspirál és rúzs a sminkem) :) Csak ajánlani tudom :) 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

lara2

2017. január 16.

Szuper termék, nagyon szeretem. Mattítja, egységessé teszi a bőrömet. Nem irritál, bár illatosított. Biztos, hogy mindig fogok otthon tartani belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Ascorbic Acid, Tocopherol, BHT
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Propanediol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbic Acid, Tocopherol

Alkoholok: Stearyl Alcohol
Emolliensek: C12-15 Alkyl Benzoate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Decyl Oleate, Glyceryl Stearate SE, Cocoglycerides, Isopropyl Palmitate, Stearyl Alcohol, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Panthenol, Caprylyl Glycol, Isopropyl Myristate, Sodium Polyacrylate
Emulgeálószerek: Palmitic Acid, Stearic Acid, Glyceryl Stearate SE, Cocoglycerides, Stearyl Alcohol, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum
Fényvédők: Isoamyl P-Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Triazone, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Isopropyl Myristate, Phenylpropanol, Linalool, Limonene, Geraniol, Citronellol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Felületi hártya képző anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology