Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 28.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

Igazi felüdülés a testnek és léleknek. Ananászkivonatot, kókuszvizet és mandulaolajat tartalmazó kényeztető formulája érezhetően pihentebbé és bársonyosabbá varázsolja a bőrt. Vegán termék.

Candy21

2018. szeptember 22.

Nagyon finom illtata van, de a hatása az egy nagy semmi talán picit puhább lett a bőröm. Szerencsére irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Idk

2018. július 25.

A bőröm szerencsére cseppet sem érzékeny, így egyáltalán nem csípett vagy irritált. Igazából sokkal frissebbnek és szebbnek láttam utánna a bőröm, viszont én lemostam a végén az egészet mert borzasztóan zsíros érzetet adott. A többi hidratáló maszkal ellentétben ez nem okozott pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 25.

Szasza0105

2018. június 25.

Az illata, és az összetevők alapján csábultam el a krém kipróbálására. A csomagolás szerint minden bőrtípusra ajánlott.
Felkentem az arcomra, a krém valóban akár két alkalomra is elég. Azonban a lemosás után a bőröm teljesen kipirosodott, égett tőle.
Sajnos nekem nem vált be :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Sajnos nekem nem vált be :(

csicserke

2018. június 25.

Nem is tudom, hogy gondolhattam azt, hogy ez majd jot tesz az en erzekeny boromnek...Allatira csipett, orom volt lemosni. Utana kenytelen voltam hidratalot hasznalni, raadasul a szemem kornyekere duplan. Ezek a limitalt termekek kizarolag az illatokra mennek ra, a hatasuk altalaban ki is merul ennyiben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.

RCC

2018. június 17.

Mangóssal felváltva használom esténként, nagyon kellemes az illata és szépen rendbe tették a száraz foltokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

nyarivani

2018. május 25.

Nagyon jó illata van, bár én csak az ananászt éreztem ki belőle. Nagyooon puha lett tőle a bőröm, jó sok van a tasakba, akár ketten is feltudjátok használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

tamara428

2018. május 12.

Elég szkeptikusan álltam ehhez a maszkhoz, de egy kis wellness élményt akartam csinálni otthon. Szeretem a kókusz illatát, ezért is választottam, bár nem nagyon ismertem fel benne. Egészen kellemes érzés volt viselni, bár furcsa volt ez a habos állag. Itthoni nyárias illatú kényeztetőnek teljesen megfelel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

Ramada86

2018. április 27.

Elvileg 2 adag van benne, de 4szer is elég. Nekem kicsit csípte a bőröm, pedig nem érzékeny

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

Vendy254

2018. április 3.

Nagyon jó illata van és jó érzés felkenni. Szép puha lett utána a bőröm. Elég sok van a tasakban így bőségesen fel lehet kenni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Vivi0507

2018. március 24.

Nagyon jó illata van , kellemes érzetet hagy a bőrőn viszont nem tudom hogy emiatt e de másnapra három aggresszív pattanás jött ki az arcomon, mindenesetre többet nem fogok kisérletezni vele oda adtam anyukámnak ő nagyon szereti :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak