Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsolesz, Módosítva: 2016. május 22.

Kategória:   Lábápolók

Aloe verával és allatoinnal dúsítva. Frissíti a lábat.

Kiszerelés: 150 ml

Ár: 300 Ft , Eladó: dynah13
Állapot: uj, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyesen vagy posta
mucli0525

2015. április 30.

Sajnálom,hogy kidobtam rá azt a pénzt. az illata számomra wc spray jellegü,lehetett volna még tesztelni. állaga jó,könnyen beszivódik,de kb ennyi a pozitiv tulajdonsűga,mert ahogy bekentem,mintha semmi nem történt volna. csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 30.

dorisz13

2013. december 8.

Nekem a citromfű és menta, nagy tégelyes változat van meg. Amikor először megszagoltam, elég érdekesnek találtam, de pár használat után már nagyon kellemesnek, frissítőnek találom:-) Nekem nagyon bevált, finom puhák tőle a lábikóim:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

Lara5

2013. augusztus 20.

Nekem is citromos van és szuper puha tappancsokat csinál, bár én húzok egy zoknit használat után, hogy tuti beszívja. Amúgy könnyű krémes állaga van, jó kenni és nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

sarzita

2013. július 14.

Nekem a képen látható tubus van meg, de nem grapefruit van ráírva, hanem Lemongras & Minze. Lehet, hogy elírás volt felül? Mert a kép is inkább a citromra hasonlít, mint a grapefruitra. Na, mindegy. Csak azért néztem meg jobban, hogy jó helyre írjam a véleményemet. Az illatát imádom. Kellemesen hűsíti is először a lábat, nagyon hamar megszárad, ez pozitív, mert utálom, ha csúszkál a lábam a cipőben. Nekem nem szárítja a talpam bőrét. Viszont a láb izzadását nem szünteti meg. A láb bőrének ápolásra szerintem azért elég jó. Én meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 14.

Druszilla

2013. március 10.

Furcsa, hogy alapvetően elég izzadós tud lenni a lábam hőségben, de ez még így is képes hámlósra szárítani. Az illata nekem személy szerint nagyon tetszik, és a hűsítő hatása is. Dezodorál is rendesen. A szárításon kívül az zavar, hogy ha véletlenül a lábkörmömre kerül, rászárad fehér rétegként, ami nem annyira attraktív:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

kitkat.0810

2013. február 9.

érdekes, hogy mindenkinek negatív a véleménye róla, nekem nagyon bejött. a legtöbb lábkrém nem szívódik be a bőrömbe, ragacsos, undi lesz tőle a lábam. ez nagyon puhává tette a tappancsaimat és rögtön beszívódott :)
az egyetlen negatívum a szaga, az nagyon nem jön be, ezért vonok le 1 csillagot

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

az egyetlen negatívum a szaga, az nagyon nem jön be, ezért vonok le 1 csillagot

Dinart

2012. július 1.

Tegnap vettem, pedikűr után bekentem a lábam, és olyan szinten kiszárította, hogy rosszabb volt, mint pedi előtt!
Ha lehetne, nullát adnék rá, még jó, hogy olcsó volt.....
Katasztrofálisan szárít, karcos lett a talpam tőle, pedig csilli-villi pedikűr után voltam!
Nélküle alapból puhább a lábam!
Senkinek nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 1.

Ha lehetne, nullát adnék rá, még jó, hogy olcsó volt.....
Nélküle alapból puhább a lábam!
Senkinek nem ajánlom!

Lyah

2012. május 12.

Ma dobtam ki, az egész tubust. Tegnap a lábamra kentem, és 10 perc múlva nem értettem, mi az a fehér réteg, ami a lábamra, és a kezemre is rátapadt, és amitől szárazabbnak érzem a talpam, mint előtte. Ma elolvastam a tubust, és észrevettem a mit sidem puder feliratot. Na ezzel a lendülettel dobtam ki. Minek egy lábápoló krémbe púder?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 12.

ancsibancsi

2012. május 3.

Finom az illata, gyorsan beszívódik ár érték arány i jó. Semmi extrát nem művelt velem...valahogy nem jött be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 3.

zsolesz

2012. január 14.

Elhasználtam egy tubussal és bár igazából semmi rosszat nem mondhatok rá, találtam jobbat. Árban nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Glycerin, Hexyldecanol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol, Sorbitol, Sodium Lactate, Lactic Acid, Glucose
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.

Sorbitol h 1 1

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.