Benecos

Ár:   2540 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   Müller

Folyékony alapozó bio jojobaolajjal és bio sheavajjal.

Vegán termék.

Kiszerelés: 30 ml

(Az utolsó négy összetevő árnyalatfüggő.)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

chyny-eve

2018. május 4.

Ezt az alapozót egyszer én is nagy reményekkel vettem meg még pár éve! Aztán itthon kipróbáltam..... SZÖRNYŰ! De tényleg! Senkinek sem ajánlom, mert eldolgozhatatlan, rettenetes a végeredmény! Annyira hamar szárad, hogy ideje nincs eldolgozni az embernek! Most épp nézelődöm természetes alapozó után, de ezt a márkát még egyszer biztos nem vásárolnám meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 4.

KBriszti

2018. március 6.

Olvastam a véleményeknél, hogy nehéz eldolgozni, de gondoltam teszek egy próbát, hátha nedves bőrre megy, hát nekem nem ment. Szerintem szörnyű, ez még az alverdés alapozókat is alul múlta nálam. A 3 árnyalatból a színválasztás sem volt a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Lily1218

2017. február 15.

Sajnos hiába natúrkozmetikum, nem tudnám jó szívvel ajánlani senkinek sem. Nagyon gyorsan kell vele dolgozni, pillanatok alatt (szó szerint értve!) megköt az arcon, és az árnyalatok sem az igaziak, legalábbis nagyon világos bőrhöz nem jó egyik sem. Ha nagyon apránként viszed fel, és villámgyorsan el is dolgozod, akkor használható, és egész tartós, még nap végére is megmarad. Közepesen fed, nagyon problémás bőrre nem vinném fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 15.

Butterfly24

2017. február 7.

Nagy reményekkel próbáltam ki a terméket, de nem váltotta be őket. :/ Azt érezni rajta, hogy természetes, de szinte semmit nem fed és kellemetlen szaga van. Nekem nem jött be. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

delorean

2016. december 2.

Szerintem jobban eloszlatható, mint az Alverde ásványi alapozója, a színárnyalatok is jobbak, ennek van sötétebb árnyalata, amit nyáron is lehet használni. Szerencsére a mindennapokban nekem már elég a BB krém, de ha valamiért vennem kellene alapozót megint, akkor inkább ezt venném meg, mint az Alverdét. Azért csak 4 csillag, mert telenyomták alkohollal, ami nem hiszem, hogy elengedhetetlen lenne, ha a BB krémből sikerült kihagyniuk. Akinek naponta használnia kell, annak nagyon rossz, hogy tartalmaz alkoholt.

A Babylove ultra sensitive krémet használtam alá, vagy a Benton snail bee high content lotion krémet. Én minden alapozó/BB krém alá teszek fel hidratáló krémet, úgyhogy nincs tapasztalatom arról, hogyan működne önmagában. Zeodry-84 púderrel fixáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 2.

Diana82

2016. október 6.

Megvan az, amikor a reggeli rohanásban van 10 perced a sminkre se több se kevesebb? Nagy optimistán egy ilyen csodás reggelen próbáltam ki, hogy én úgyis ügyes vagyok, szépen el fogom majd oszlatni, ahogy azt kell. Hát, rutinom az van, legalább 20 éve sminkelek, de vállalhatatlanul néztem ki ezzel az alapozóval. Azonnal le kellett mosnom, mert tragédia volt. Foltos, maszk szerű borzalom! Azonnal megköt, lehetetlenség szépen eldolgozni! A citromos szaga a legkevesebb bűne. Mivel nem szeretek semmit se kidobni, ezért eddig próbáltam hidratálóba keverve, majd nedves bőrre felhordani. Nagyon türelmes vagyok, de lassan már tényleg a kuka kategóriánál tartok vele. Az alapozószivaccsal még teszek egy próbát, de eddig messze a legrosszabb alapozó, amit használtam. Nagyon sajnálom, mert különben a színe nekem nagyon jó lenne és a fedése is, csak ahhoz hogy utcára mehessek benne, valahogyan szépen el is kéne dolgozni az arcomon. Ennél a pontnál azonban megállt a tudomány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 6.

feketebodza

2016. augusztus 19.

Jaj szerintem szörnyű...lehetetlen eloszlatni, és a legkisebb mennyiseg is napfenyben szörnyen néz ki, maszk. A színe se stimmel nekem, világos bőrre nem felel meg igazán egyik szín se, főleg, hogy gyönyörű narancs színűre oxidálódik. Sajnos 2 használat után a sarokban porosodik. Hidratálóba keverve is próbáltam, de még úgy is foltos es eldolgozhatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Macsek23

Korcsoport: >54
2016. január 5.

Hát sajnos a kiváló összetevői ellenére le kell pontoznom, pedig szerettem volna. Könnyű eloszlatni: OK. Összetevői miatt 3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. január 5.

idusmidus

2015. november 23.

A kategóriájában nagyon jó kis termék szerintem. Valóban kell kompromisszumot kötni, de nekem megéri. Nyirkosan kenem fel és gyorsan dolgozom el, csak így egyenletes. Eddig semelyik arckrémemmel sem veszett össze. (lsd. kukacosodás) Rajtam tartós, kellően fed, nem okoz pattanást. Ár-érték arány tökéletes. Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

Laurka

2015. május 4.

Én nagyon szeretem! Jó érzés, hogy már az alapozóm is természetes anyagokból készült.:) Szépen fed, bár kicsit gyorsan szárad, ezért viszonylag gyorsan kell vele dolgozni. Az egyetlen dolog amiért levonok 1 csillagot, az, hogy szárít. Egyébként szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

Antioxidánsok: Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A triglicerol és a sztearinsav észtere. Bőrkondicionáló, bőrpuhító (emolliens), emulgálószer, nagyobb mennyiségben pedig felületaktív anyag.

Lipid féle. Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található. A kozmetikai iparban leggyakrabban liposzómák létrehozására és más összetevők bevonására és stabilizálására használják.

Rozmaring levelének a kivonata. A kozmetikumokban illatanyagként, tonizáló, frissítő és fertőtlenítő hatású összetevőként használatos. A rozmaring kivonának fő hatóanyaga a rozmaringsav, amely erős antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik, és nem vagy csak nagyon kevés potenciálisan irritáló hatású illóolaj komponenset tartalmaz (forrás). Az összetevő segítheti a termékekben a hagyományos tartósítószerek mérsékeltebb használatát.