Benefit

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. május 27.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online

A Benefit High Beam egy éteri rózsaszín highlighter folyadék, mely sugárzóan harmatos arcszínt ad. Az angyali ragyogást ez a rózsaszín, csillogó krém egészíti ki a puha, természetes utánvilágító hatással.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

karpatizsofi

2024. január 11.

Igazából egy termékben eléggé hosszú távra elegendő "anyag" van. A csillogása nem TÚL kihívó, én a mindennapokban használom, de egy minőségi fixáló sray mellett a nagy vége felé már bőven lekopik. Nagyon könnyű eldolgozni és felvinni is, nagyon krémes állagú, én jobban szeretem a highligher stick-eket de ezzel is meg vagyok elégedve. 4,5 csillagot érdemelne őszintén.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 11.

Zsuzsi216

2019. november 14.

Egy mini változatom van. Nagyon szeretem a highlightereket, de ilyen típusú még nem volt a készletben.
Egész jó. Nem annyira tartós mint mondjuk a KAP terméke, de egynek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

Egész jó. Nem annyira tartós mint mondjuk a KAP terméke, de egynek jó.

Vanda234

2019. február 26.

Nekem miniváltozatban van meg, de így is lassan fogy. Minden jót elmondhatok róla: csodásan természetes, ragyogó hatást kelt, egybeolvad a bőrrel, könnyen eloszlatható, csak... nem tartós. Pár óra után nem látom, hogy ott lenne....Ezért nem nagyon éri meg a teljes kiszerelésben szerintem van ennél jobb is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

vfejes

2019. február 9.

Nos, én nem vettem meg, kaptam ajándékba egy igen régi feelunique-s rendeléshez. Őszíntén, a MAC magasfényű pirosítói és a skinfinish után gondolkodtam, hogy ez most mi a szösz??! Olyan semmilyen, persze, kis harmatnak megteszi. Árához képest erős közepes csak. Mivel mini kiszerelés, gondoltam, most akkor elpuszítom, elkezdem használni, de ha valami izgalmasat akarok, nem visz rá a lélek.. :D

UPDATE a titok a mennyiségben rejlik! OMG gyönyörű. Aki küzd, annak tipp, hogy be kell ütögetni a bőrbe ❤️ Megvettem teljes kiszerelésben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 9.

Maja77

2018. október 2.

Egy szettben vettem meg a mini változatot és nekem nagyon bevált. Nagyon világos bőröm van amihez szuperül passzol a termék. Egy felvitellel nem egy világító highlight, inkább természetesebb, viszont rétegezve egyre vakítóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

SchmitterBettina

2018. június 29.

Látom én leszek az első, akinek nem jön be. Sajnálom nagyon főleg ennyi pénzért. Nekem a sötét bőrőmőn ilyenkor nyáron csak egy fehér csík az arcomon, akárhogy dolgozom el. Gondoltam majd a kulcs csontomon és a vállamon el használom , de ott sem látom azt a hatást, mint amire én vártam. Csalódás....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

Buttercupcosplay

2018. június 12.

Szeretem a krémes/folyékony highlightereket, ez sem kivétel. A formulája nagyon szép, könnyen eldolgozható és jól néz ki, de nekem sajnos túl világos, így azért nagyon sokáig kell eloszlatgatni, mire nem fog egy fehéres rózsaszín csík világítani az arcomon. Klassz, de lehetne belőle egy bronzos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

Lillaaa90

2018. február 24.

Miután annyian dicsérték, rászántam magam, hogy megvegyem. Hát nem csalódtam.. :) Könnyű eldolgozni, véleményem szerint a megfelelő alappal igazán tartós. Természetes, abszolút nem mű hatású. Nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

pajerzsofi

2018. január 25.

Csodaszép. Gyönyörűen eldolgozható. Akárhányszor előveszem mindig sajnálom hogy nem használok highlighter-t, mert ha használnék, akkor csak ezt :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.

pizsiafalon

2017. november 7.

Tartós, hejde pigmentált. Viszont a világos árnyalata miatt, nekem egy bizonyos szögből csak egy fehér csík látszik a helyén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Hidratálók: Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gyakran használt emulgeáló hatású segédanyag, amely a kozmetikumokban segíti a víz és az olajos fázisok összekeveredését.

Kukoricából előállított keményítő. Sűrűség szabályozó, csomósodást megakadályozó (anticaking agent) segédanyag, mely segíti a formula könnyű eloszlását anélkül, hogy kifehéredést okozna. Általánosságban kellemes bőrérzetet ad és van némi mattító hatása is.

Oleth-20 ti I eu 1 0

Cellulózból (legfőbb növényi rost) előállított természetes összetevő, melyet elsősorban sűrítőanyagként és emulzió stabilizálóként használnak a kozmetikumokban.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Növényi eredetű emulgeálószer, amely segíti a víz és az olaj keveredését.Gyakran használják társemulgeálószerként más, vízkedvelő emulgeálószerek mellett. Segít sűríteni és stabilizálni a készítményt, és diszpergálószerként is működhet.

Methylparaben i I ta I par 0 0