Best of Beauty 2019

Bielenda

Ár:   2350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikus, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: GeoNautic, az összetevőket feltöltötte: micimaci83, Módosítva: 2015. július 10.

Lelőhely:   kozmetikus, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

100%-ban természetes ECOCERT minősítésű növényi hatóanyagokból. Az arc, nyak és dekoltázs bőrének fényessége, aknéra hajlamosság, vagy elzáródott pórusok, pattanások, mitesszerek, bőrelszíneződések esetén. Mattító, kisimító hatású krém, a fénylő bőr, a pattanások és a mitesszerek kialakulásának megelőzésére. Felszívja a felesleges faggyút, szabályozza a termelődését, összehúzza és bezárja a pórusokat, csökkenti a bőr irritációit, az aknés gyulladásokat, megelőzi a ráncok kialakulását, egyenletes bőrtónust biztosít.

hbrigi25

2015. december 6.

Az én arcom nem szereti. Pedig jó az illata és a textúrája. De csípte a szememet és a bőrömet is. Piros foltos, helyenként száraz és pattanásos bőrt okozott. Száműznöm kellett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

nszabina89

2015. január 1.

A kozmetikusom ajánlására vettem meg ezt a krémet. Lassan 2 hónapja használom már, és az 1. Alkalom óta imádom. Eddig minden hidratáló rossz volt a kevert típusú bőrömön, de ezt a krémet 2 pillanat alatt beszippantja. Ráadásul azt vettem észre, hogy kiegyenlítí a különbségeket. Nagyon meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

Netti1987

2013. február 26.

arctisztó-tonik-krém kombinációban használtam, egy hét után iszonyatosan húzta, szárította a bőrömet,csípő hatást is éreztem, nem tudtam tovább használni. Eddig még sose voltam érzékeny semmilyen kozmetikumra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

Lyah

2012. április 30.

Egy tégelyt elhasználtam, és akkor meg voltam elégedve vele, de a másodikat valamiért nem veszem elő a szekrényből. A radíros lemosóval is jó viszonyt ápoltam, de mióta szappannal mosom az arcom, és csak géleket kenek rá, csak nagyon ritkán érzem, hogy annál gazdagabbat kellene az arcomra kennem fürdés után. Akkor ennek a tesóját, a gránátalmást kenem fel, mert meg vagyok veszve az illatáért, de annak a hidratáló hatásán túl semmi különlegeset nem tudok tanúsítani. Amikor az elfogy, talán majd előveszem a második tégelyt. Azt az érdemet nem akarom elvenni tőle, hogy a mattító termékeken belül nekem ez az arcápoló család vált be a leginkább, ezért megkapja a 4 csillagot, az 5-öt azért nem, mert nélkülözhető mégiscsak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 30.

cingarela

2012. február 18.

Szintén nettről rendeltem a terméket, tonikkal és lemosóval, gondoltam mivel Ecocert minősítésű tehát természetes összetevőkből áll (ahogy nézem még ez sem igaz)! Még ilyen rossz háromlépéses terméket nem használtam, a beígért hatás nálam teljesen elmaradt, sőt az olajos bőrömet még jobban zsírosította, az arctisztítója meg teljesen kiszárította a bőröm...........húzódott fájt, utána az arckrém a plusz zsírosságával rádobott, szval el lehet képzelni, inkább maradok a L'oreal ill. Nivea, vagy Garnier termékeknél:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 18.

micimaci83

2012. február 7.

Netről rendeltem a terméket, mivel aknéval küzdök egy ideje, ezért gondoltam jó lesz beszerezni egy ilyen "természetes" arckrémet, erre megláttam az összetevőket, és majdnem kiesett a kezemből a krém... Az ECOCERT valami vegyi laboratóriumot takarhat? :)
Eddig (mindamellett, hogy elég sok a káros összetevője) nem rossz krém, az arclemosójával együtt használva kellemes érzetet hagy maga után, jó az illata.. Bár az is lehet, hogy többet ártok majd vele, mint amennyit használni fog.
5 pont járna, ha hinnék a reklámszövegnek, 3-at kap, mert ami benne van, az minden, csak nem 100%-ban természetes összetevő..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 7.

GeoNautic

2011. november 12.

Finom illatú, kellemes állagú, könnyen kenhető és gyorsan felszívódó krém gyulladáscsökkentő, pórusösszehúzó és ráncosodás-megelőző hatással. Bár van ennél jobban bevált mattító krémem is (Himalaya), de szerintem a nem extrém módon zsíros bőrűeknek épp elég. A termékcsalád tartalmaz radírozó arclemosót, mattító tonikot és mélytisztító pakolást is. Hihetetlenül üde hatású már a csomagolása is (amin egy apró matrica tudatja, hogy 2010-ben Cosmopolitan-díjat kapott). Örülök, hogy rátaláltam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 12.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az indiai tömjénfából kicsipázó és megszáradó nedv, más néven a tömjén, melynek hatóanyaga a boswellin-sav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, bőrkondícionáló és filmképző hatású összetevő és illatanyagként is használatos. Paula Begoun szerint az összetevőnek pozitív és negatív tulajdonságai is vannak a bőrre - bár gyulladáscsökkentő hatása van, és serkenti a bőr kollagéntermelését, de más illatos növényi kivonathoz hasonlóan vannak lehetséges kockázatai is, így pl. irritálhatja a bőrt.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.