Biotherm

Ár:   21 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Guttmann Natasa, az összetevőket feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2013. március 17.

Ár:   21 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Stimulálja a bőr saját megújulását, segít a ráncok és pigmentfoltok elleni harcban és javítja a bőr feszességét. Tiszta és természetes alga kivonatot tartalmaz.

timilla

2018. augusztus 30.

Először akkor mondom a kifogásaimat: alkohol a 4. összetevő, octocrylene, ami a lehető legócskább kémiai fényvédő pedig az 5. Az első aktív összetevő, az E-vitamin olyan soká kerül elő, a többiről nem is beszélve, hogy az már kínos. Bár mondjuk épp ezért talán mindegy, hogy ebben a krémben össze van keverve minden, C vitamin, retinolszármazék és szalicilsav is, amiket amúgy nem ajánlanak együtt használni. Ilyen pici mennyiségben nem oszt, nem szoroz, hogy mi van benne. :P Na mindegy, ez a krém tipikus túlárazott, tegyünk bele mindent típusú darab. Elég sűrű, sárga színű, friss illatú. Nehéz állagú, de viszonylag könnyen eloszlatható. Az én arcom fényes marad utána (kombó bőröm van), és picit ragacsos is, de ez nem baj, jobban lehet rá sminkelni. Az 50-es ásványi fényvédőm, amit rákenek, szárító hatású kicsit, a Blue therapy ezt nagyon jól ellensúlyozza, hidratáltnak érzem a bőröm tőle egész nap. A baj az, hogy az alkohol alattomos összetevő, mert a szilikonnal ellen lehet neki tartani ideiglenesen, de hosszú távon akkor is a bőr mélyebb rétegeiből vonja el a vizet, és csoffadt lesz az ember arca tőle. Az 5 millis mintámat elhasználom, de egész biztosan nem venném meg, a Clinique hidratálóm olcsóbb, alkoholmentes, és egész nap puha az arcom tőle. A Biotherm elfelejthetné már az alkoholt igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

sarria

2018. július 18.

Szeretem a Biotherm termékeit, ez a krém pedig kimondottan bejött. Nagyon kellemes, friss az illata, és kevés termék felvitele után is érződik a tápláló hatás. Hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, pedig elsőre "nehéznek" tűnik. Napozás után is szeretem használni, csillapítja a feszítő-húzódó, száraz érzést. Ránctalanító hatásáról nem tudok beszámolni, mert szerencsére (még) nincsenek látható ráncaim

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

sunnyrann

2018. március 11.

Imádom a blue therapy termékcsaládot. Szerintem ez a krém kimondottan a téli, szeles időszakra van kitalálva. Illata isteni, kissé citrusos. Kissé tömörebb állagú, de felkenve hamar felszívódik. Nem zsírosítja a bőrt, de az egyik legjobb hidratáló. Még apukám is elkérte, imádja. Drágább termék, de tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

juditkaa70

2018. január 6.

Kicsit tömör krém az arctípusomnak,de vékonyan felkenve nem okozott problémát,könnyen felszívódott. Üdévé,fiatalossá varázsolja az érett bőrt. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 6.

Vicus7

2017. október 29.

Nekem nagyon nem vált be. Megvettem sajnos, bánom nem kértem mintát belőle, mert az eladó állította hogy kombinált bőrre jó nem lesz zsíros után érzet. Ez nem igaz nem szívódik be, ragacsos érzetű lesz a bőröm tőle, aztán olyan fényes mintha leizzadtam volna. Lehet száraz érett bőrre jó, de kombináltra semmiképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 29.

senskin

2017. szeptember 9.

Szérum nélkül még nem próbáltam, de nekem sima, feszes az arcom. Elmúltam 35 és szerintem ez egy erős krém. 35-40 év előtt szerintem felesleges használni. Néha még sima hidratálókat használok, mert az is elég. Sok nekem, nem fogok venni belőle, ha elfogy az ajándék 15 ml minta...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Eszter43

2017. szeptember 2.

Nekem bejött. Jó sűrű , tartalmas krém , ezért erős napos napokon kenem fel reggel , bízván az erős fényvédelmében . Na jó "csak" 15-ös de már tettem valamit fényvédelem ügyben. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

szekelyeni

2017. március 12.

Mintám van a kombinált bőrre való változatból,spf 25. Nagyon erős az illata, nehéz és nehezen szívja a bőröm. Ez a parfümmennyiség nekem zavaró, fénylik és kicsit viszket tőle az arcom. Érettebb, száraz bőrnek biztos jót tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Menta75

2014. november 9.

Kicsit többet vártam tőle, mert a zöld párjával(skin best) meg vagyok elégedve.Viszonylag könnyen és gyorsan beszívódik,de csak vékony rétegben.Az illata kellemes tavaszi virágra emlékeztető,a csomagolása szép és elegáns.Az enyhe színezőhatás viszont nem érzékelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 9.

Evie

2014. április 3.

Nem tudom, olyan vegyesek az érzéseim...fél éve használom, 2 naponta kb esténként, de úgy semmi különös hatásról nem tudok beszámolni.
Ráadásul általában nem problémás a bőröm (2havonta 2-3napig az kb), de ez ugyanúgy megvan most is, a mitesszereim száma sem csökkent, bár tény,hogy nem is nőtt. Néha nagyon száraz tud lenni a bőröm, évszaktól függetlenül, ezen sem sokat változtatott. Többet vártam azért egy ilyen drága, minőségi krémtől, bár lehet, hogy csak túl sokat várok.
Megvenni biztos,hogy nem fogom, habár tényleg érezni rajta, hogy nem valami olcsó terméket fog a kezében az ember: minőségi,szép csomagolás, a krém állaga nagyon finom, jó az illata.. de ez nekem mit sem számít, ha a hatás csak "semmi különös".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol, Algae Extract
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Alcohol Denat., Octyldodecanol, Behenyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Octyldodecanol, Glyceryl Stearate, Behenyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Algae Extract
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, Triethanolamine, Glyceryl Stearate Citrate, Xanthan Gum, PEG-8 Laurate, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3
Fényvédők: Octocrylene, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Mexoryl SX
Szilikonok: Dimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Triethanolamine, Steareth-100, Xanthan Gum, PEG-100 Stearate, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3
Illatanyagok: Octyldodecanol, PEG-8 Laurate, Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract, Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Sorbitol h 1 1

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Egy a L’Oreal által szabadalmaztatott összetevő, melyről a reklámokban Proxylane néven hallhatunk. A cég állítása szerint a Proxylane serkenti a GAGszintézist, mely a sejten kívüli mátrix fontos összetevője, és ezáltal segít a bőr víz és tápanyag tartalmának helyreállítását.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).

Színező anyag. (Piros)