Biotherm

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabbica, Módosítva: 2015. április 10.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A termék aktív önbarnító összetevőinek köszönhetően hosszan tartó természetes barnaságot biztosít és 12 órán át mélyen hidratál.

gabbica

2014. január 1.

Határozottan jó kis barnító, kifejezetten arcra. 2féle árnyalatban lehet kapni, én a sötétebbet vettem, bár olyan fehér vagyok télen, hogy az már majdnem zöld...korábbi tapasztalatom más drágább kategóriás barnítóknál, hogy a világos szinte semmit sem barnít, szerintem ezzel is így lehet, mert végül bevált a választottam.( hozzátenném,hogy gyűlölöm, ha látszik vkin az önbarnítózás,szóval eléggé kritikus vagyok, magamon pláne...) Este használom,de nem minden nap. Nagyon gyorsan beszívódik,eleinte aggódtam, hogy elég egyenletesen kentem-e, de eddig nem fordult elő,hogy elrontottam volna, szóval szerintem könnyű használni.Reggelre látszik az enyhe eredmény. Szép természetes a színe, kicsit se okkersárga és nem lettem még sose foltos. Könnyű, zselé állagú, nem zsírosít, nem is szárít, kicsit érezni azt a tipikus önbarnító szagot, de nem vészes. Igazából nagyon jó, a clinique arcbarnítóját használtam eddig, annál 100x szebb az eredmény! Alap ugye, hogy használat előtt radírozni,hámlasztani kötelező, és nem árt szépen aláhidratálni a bőrt. Egy baj van vele, hogy nagyon drága,de eddig a legjobb, amit próbáltam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 1.

Antioxidánsok: Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract, Astaxanthin, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Calcium Gluconate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.

Pirosas-narancsos színű karotinoid fajta, mely természetes formában megtalálható bizonyos tengeri növényekben, algákban és halakban (pl. a lazac is ennek a festékanyagnak köszönheti piros színét). Az összetevő erős antioxidáns hatással rendelkezik - a truthinaging úgy tudja, hogy kb. 100-500x erősebb, mint az E-vitamin (bár még nem igazán készültek olyan tanulmányok, melyek kifejezetten az összetevő a bőrre helyileg gyakorolt hatását vizsgálnák). Az astaxanthin képes lehet megakadályozni az UVA sugárzás révén a bőrben bekövetkező oxidatív károsodást (forrás).

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.