Bobbi Brown

Ár:   11 300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dor1, Módosítva: 2014. június 5.

Ár:   11 300 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek

Színkorrigáló CC krémek

A Pale világos, a Warm közepes és sötét, míg a Golden a sötét bőrtónust teszi még szebbé.

Water / Aqua Octinoxate f 0 0Ethylhexyl Salicylate f Zinc Oxide f 1 0Dimethicone eo I szil 1 0Benzophenone-3 f Butylene Glycol h 1 0Phenyl Trimethicone szil Pentylene Glycol Glyceryl Stearate eo I euBehenyl Alcohol eo I al Trioctyldodecyl Citrate eo Polymethylsilsesquioxane szil Octyldodecyl Stearoyl Stearate eo 0 0PEG-40 Stearate ti I eu Polyglyceryl-10 Pentastearate Titanium Dioxide f 0 0Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract eo Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract gy Laminaria Saccharina Extract Acetyl Hexapeptide-8 h I pep Scutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Polyquaternium-51 Oryzanol Glycyrrhetinic Acid gy Octyldodecyl Neopentanoate eo Trehalose h Propylene Glycol Laurate ti Sucrose h Glycerin h 0 0Caffeine Cholesterol eo I eu 0 0Sodium Hyaluronate h 0 0Linoleic Acid eo Lecithin eo I eu Squalane eo 1 0Propylene Glycol Stearate ti Urea h Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/ VP Copolymer Polyglyceryl-6 Polyricinoleate eu Polysorbate 20 ti I eu 0 0Tocopheryl Acetate a I v 0 0Sodium Stearoyl Lactylate eu Stearic Acid eo I eu 2 0Sorbitan Laurate eu Xanthan Gum ti I eu Alumina Sodium PCA h 0 0Isopropyl Titanium Triisostearate eo I eu Sodium Dehydroacetate ta Triethoxycaprylylsilane szil Disodium EDTA Silica Chlorphenesin ta Phenoxyethanol ta Mica Ferric Ferrocyanide sz Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510 sz Carmine / CI 75470 sz 0 0Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Chromium Oxide Greens / CI 77288 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz FD&C Blue 1 Aluminum Lake sz Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz

Lencseee

2019. január 31.

Nagyon szeretem, es mivel az elottem szolok minden jo tulajdonsagat leirtak, en csak annyit tudok hozzatenni, megeri megvenni ee hasznalni, csalodast nem tud okozni🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 31.

Adrienn83

2017. február 3.

Egyszerűen imádom! Gyönyörű, egységes lesz tőle a bőröm( hozzáteszem nincs sok dolga, mert nagyon szerencsés vagyok az arcbőröm területén). Nem túl matt, nem is csillog nagyon. Minden forintját megéri. Sok mindent kipróbáltam már, de innét már csak Ő a nyerő!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

SzZs1981

2016. április 19.

Ami a legjobban meglepett benne, az a fedése! Ugyanis inkább közepes felé billen a mérleg, ami, figyelembe véve hogy alapozó alá (és nem önmagában) ajánlják, meglepő tőle. A Warm Nude árnyalat kellemesen felmelegíti az arcomat (nyáron NC30-as szoktam lenni, de fényvédőzés mellett marad az NC20), és egy bársony-matt finisht ad, de nekem adódnak gondjaim a száraz részek kihangsúlyozásával.
Szerintem ha valakinek egyenletesen zsírosabb típusú a bőre, remek választás ez a CC, és úgy látom másoknak nincs ilyen problémájuk mint nekem, mindenesetre én az enyémtől megválok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

Trixi

2016. március 10.

Jaj, de jó ez a krém! Nem is értem, miért maceráztam eddig a márka BB krémjével, amikor itt ez a maceramentes csoda. Sokkal jobb Bobbi BB-jénél (a Nude kollekciós krémre még várni kell március végéig itthon, állítólag az redness esetén nagyon jó).
Nem kell aláhidratálnom, nem emeli ki a száraz részeket, nem ül bele a pórusokba.
Egy pöttynyi mennyiség elég egy tömött, rövidszőrű ecsetre (RT Expert Face), és a fél arcom máris kész, aztán még 1 a másik arcomra, és 1 a homlokomra, kb. 15 másodperc alatt kész az egész arcom, és sokkal takarékosabb is a mennyiség.
A Warm Nude árnyalatot használom, ami nem felel meg a BB-krémnél általam használt Fair árnyalatnak, viszont a BB következő árnyalata, a Natural már túl sárga volt nekem, a Fair meg sápasztott, ugyanakkor a CC-ben a Warm Nude tökéletes, picit napsütötte szín.
A Fair mellett valahogy fakó, szürke voltam, a CC pedig tényleg szépít, frissít.
Nagyon jól fedi a pirosságot (a piros ereket nem, arra korrektor kell ennél is), és emellett nem egy vastag krém, nem nehéz a bőrön, könnyen eloszlatható, és engedi a bőrt lélegezni.
Nekem púder sem szükséges rá, bár nem csontmatt a bőrömön, inkább kellemesen bőrfényű. Aki akar, púderezhet is rá. Nekem a BB-n a púder olyan volt, mint egy különálló poros réteg, ezen a CC-n viszont a púder sokkal jobban eggyé válik a bőrrel, belesimul, természetesebb.
Pár óra múlva a zsírosabb orr körüli részen ez is picit elmászik, de kevésbé, mint a BB-krém.
Összességében sokkal jobban beválik szerintem a nem nagyon zsíros bőrűeknek, ha egy no-makeup makeupot szeretnénk, és emellett primerként is jól használható a pirosodó, tág pórusú bőrűek számára. Nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 10.

agen

2016. február 18.

a gyurma illattól eltekintve nagyon szeretem :) zsíros bőrre csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 18.

Langel

2015. október 15.

Most kezdtem használni, egyelőre nincs túl sok tapasztalatom, de még nem volt sokszor rajtam.
Van egy olyan érzésem, hogy a hidegebb időben kevés, tehát kell alá valami lightosabb hidratáló az már biztos, legalábbis nekem - vízhiányos bőröm van.
Hozza a BB-re jellemző kicsit naptejes illatot :-)
Egyelőre 4*, de még tartósabb használat után updatelek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

Hozza a BB-re jellemző kicsit naptejes illatot :-)
Egyelőre 4*, de még tartósabb használat után updatelek

Maggie

2015. augusztus 9.

Nagyon szeretem! Valahogy összekapja a bőrömet, anélkül, hogy komolyabban fedne. Nyáron önmagában használom, de az alapozó alá is tökéletes, sokkal szebb rajta minden, arról nem beszélve, hogy spf 35-ös!
Nem tömíti el a pórusokat, nem okozott pattanásokat és nagyon kevés elég belőle, ezért kiadós mennyiség és megéri az árát. Biztosan újra fogom venni, ha elfogy! Ennél a sminknél láthatjátok élesben: http://beautyjunkie.blog.hu/2015/07/30/nyari_minimal_smink

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

Lillla31

2015. augusztus 9.

BB krém alá feltéve ad egy különleges ragyogást a bőrnek, sokkal egészségesebbnek tűnik tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

2015. április 21.

Szkeptikus voltam, amikor az eladó azt mondta, hogy halványítja a pirosságot, mert egy halvány rózsaszín valami már hogy tudna halványítani a pirosságon. De tényleg javít a helyzeten valamennyit, igaz, teljesen nem fedi el, viszont a BB alá használva a kettő együtt már olyan fedést ad mint egy alapozó. Mondjuk ahhoz kicsit drága, hogy CC-t is BB-t is vegyek. Amúgy szépen kiegyenlíti a bőrszínt a nagyobb hibáktól mentes területeken, szóval ha valakinek nincs bőrhibája, vagy csak nagyon enyhe annak jó lehet önmagában is. De ha pigmentfolt, rozacea, egyéb elszíneződés van, akkor kevés, akkor primernek jó (de annak meg szerintem drága, ahogy már említettem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 21.

aranyeso

2015. március 9.

Szeretem, nagyon tartos! Sokkal jobb a BB kremjenel. Nekem warm nude arnyalat van, az elado segitett kivalasztani ez illett jobban a boromhoz. A pirossagot igaz 2 retegben de halvanyitja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Acetyl Hexapeptide-8, Trehalose, Sucrose, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Urea, Sodium PCA
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Behenyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Glyceryl Stearate, Behenyl Alcohol, Trioctyldodecyl Citrate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Octyldodecyl Neopentanoate, Cholesterol, Linoleic Acid, Lecithin, Squalane, Stearic Acid, Isopropyl Titanium Triisostearate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, PEG-40 Stearate, Cholesterol, Lecithin, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate, Polysorbate 20, Sodium Stearoyl Lactylate, Stearic Acid, Sorbitan Laurate, Xanthan Gum, Isopropyl Titanium Triisostearate
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Zinc Oxide, Benzophenone-3, Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: PEG-40 Stearate, Propylene Glycol Laurate, Propylene Glycol Stearate, Polysorbate 20, Xanthan Gum
Színezékek: Ferric Ferrocyanide, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Carmine / CI 75470, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Bismuth Oxychloride / CI 77163
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Chlorphenesin, Phenoxyethanol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Cholesterol eo I eu 0 0

Squalane eo 1 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.