Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   16,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. február 23.

Kiszerelés:   16,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

nanne

2016. augusztus 2.

Az illata nem olyan csokis az én orromnak, mint ahogy elképzeltem. Megvan már legalább 1 éve, de ritkán nyúlok utána, pedig nagyon kis cuki. Az én bőrömön nem narancssárgás (52-es), pigmentált, jó minőségű. Ha egyszer elfogy, nem szerzem be újra, ez biztos. Amúgy aki teheti és kíváncsi rá, szerezze be, mert jó és használható termék, de szerintem nem egy "must have".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

makeupmaniac

2015. október 9.

Londonban szereztem be egy éve és azóta rá se néztem más bronzosítóra, narancssárgának narancssárga de nagyon természetes eredményt lehet vele elérni, pont eléggé pigmentált, matt, nem porzik, az illata csodálatos

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 9.

annuskais

2014. augusztus 9.

asos.com-ról rendeltem a sötétebb árnyalatot (52), mert az nem narancsos. Sápadt bőröm felélesztésére használom, és nekem bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

Xéni

2014. április 5.

Bar nem vagyok oda a markaert, ez a termek mar klasszikusnak mondhato. Soksoksoksok dillema utan vagtam bele. Egyelore semmi bajom vele, bar csak keveset hasznalok, lagy bronzositasra, konturozni meg nem probaltam vele. A szine remek, es mivel legalabb 37 percet toltottem el a drogeriaban, h eldontsem mi a ketto szin kozott a kulonbseg, vegul fogalamam sincs melyiket valasztottam, bocsi. :) Es bar meg sosem volt ilyen szines-szagos termekem imadom ahogy reggel 'megcsap' az a kellemes, csokira kicsit sem hasonlito edes illat. Talan kesobb meg ujraertekelem, de most egy eros 4-est kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

Natalka

2014. január 15.

Londonban lakó húgomat kértem meg ennek a púdernek a beszerzésére, és mikor hazajött meg is kaptam ajándékba :)
Imádom a csokit, és szeretek sminkelni is, ez a termék ötvözi ezt a két szenvedélyemet :))) rendkívül ötletes a csomagolása.
Meglepett, h kétféle árnyalatban is kapható (tejcsoki és étcsoki persze, mi más ;)), össze is zavarodtam kicsit, h akkor most melyiket kérjem. Gondoltam mivel hófehér, sápadt a bőröm, jó lesz a világosabb.
Nagyon szép, természetes színt ad, nincs narancsfejem tőle, és semmi felesleges csillámlás, jól rétegezhető. Nekem egész nap tart, nem szükséges igazítani.
Minden megvan benne, amit szeretek, imádat :)

Frissítés: Gyónni jöttem lányok... már egy ideje küzdök ezzel a vallomással, meg az érzéssel, h itt valami nem stimmel... Sajnos való igaz, nem nekem való ez az árnyalat (világosabb, 51-es van meg). Erre akkor döbbentem rá, amikor egy barátnőmnél voltam, aki előkapta az Esteé Lauder bronzosítóját, és pár könnyed mozdulattal felpamacsolta az orcájára, ami olyan álomszerűen tökéletes lett, h azt hittem megesz a sárga irigység :) gyönyörűen mutatott rajta, és be kellett látnom, h EZ közel sem áll rajtam olyan jól. Nem üde lesz tőle az arcom, hanem leharcolt, foltos, és sárgás fényű. Sokat kell rétegezni, mire egyáltalán látszik valami, és amikor meg már látszik, akkor meg már az a baj... Nem passzol hozzám ez a szín, ez van. Úgy elhasználgatom majd, h teljes arcra vékonyan viszek fel belőle, de őszintén szólva nagy reményeket nem fűzök hozzá, egy jó ideje már csak porosodik a fiókomban érintetlenül. Odavagyok a dizájnért továbbra is, és maga a termék sem rossz, csak nekem nem való :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

Minden megvan benne, amit szeretek, imádat :)

Makkancs

2013. december 20.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, vagyis vetettem egy Londonban nyaraló ismerőssel. Annyian írtátok, hogy nem narancssárga, pedig dehogy nem... Nekem az 51-es van meg, és határozottan narancssárga... :/ Mikor a dobozt kinyitottam, már akkor is láttam, hogy jaaj nem lesz ez jó. A fehér bőrömön iszonyúan természetellenes. Még nyáron kipróbálom, hátha... Az illata is inkább émelyítő nekem, mint kellemes. Dolgozni könnyű vele, és viszonylag tartós, de hiába, ha a szín rossz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 20.

narancsfavirág

2013. július 4.

Nemrég jártam Londonban, ahol a legkisebb Bootsban, is halomban álltak ezek a kis "csokik". Örültem, hogy végre sikerült beszereznem. Nem csalódtam, ideális a fehér bőrömre ez a bronzosító, kicsit élettelibb lesz az orcám tőle. Minden használat egy élmény. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

skin

2013. június 12.

Az eBay-en megvásárolható,3600 Ft körül van szállítással együtt.

2013.06.11

Tegnap érkezett meg az eBay-en vásárolt termék Londonból,kb. 3-4 nap alatt itt volt .Az illata finom csoki ,a csomagolása exkluzív. Ma használtam először és el kell mondanom annyira finom árnyalásra képes,hogy nem hittem volna . Az mellett,hogy az illata is finom rengeteg van benne én a 52-es árnyalatot választottam és annak ellenére ,hogy elég fehér az arcom,nagyon jól illeszkedik a bőröm színéhez. Őszintén nem értem miért nem lehet itthon megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 12.

Az eBay-en megvásárolható,3600 Ft körül van szállítással együtt.

2013.06.11

svenimeni

2012. július 2.

A kedvenc bronzosítóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

A kedvenc bronzosítóm.

bunny00

2012. március 4.

Must Have!! meg nyaron vettem Londonban, kettot fizet, harmat kap akcioban, es ezt a termeket valasztottam harmadiknak (a forgos szempillaspiralok melle). a legjobb valasztas volt!!! isteni csoki illata van, es nyaron amikor jol lebarnulok, ezt hasznalom alapozo helyett!! nyaron utalom az alapozot, es ezt pedig csak felviszem puder ecsettel es kesz is az arcom! :) nincs kellemetlen erzes, h nem lelegzik a borom. nagyon meg vagyok vele elegedve. meg mindig van belole pedig igazan nem sporolok vele :) mindig benne lesz a smink keszletemben :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, PEG-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology