Bourjois

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: umpalumpa, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. június 20.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Fényes, tartós körömlakk.

Butyl Acetate Ethyl Acetate i Nitrocellulose Acetyl Tributyl Citrate Isopropyl Alcohol i 0 0Tosylamide/ Epoxy Resin Stearalkonium Bentonite Triphenyl Phosphate Glycidyl Neodecanoate/Phthalic Anhydride/Tmp CrosspolymerAdipic Acid/ Neopentyl Glycol/ Trimellitic Anhydride Copolymer Water / Aqua Calcium Aluminum Borosilicate Synthetic Fluorphlogopite Isosorbide Dicaprylate/CaprateSilica Diacetone Alcohol Etocrylene Kaolin 0 0Hydroxyethyl Acrylate/Ipdi/ Ppg-15 Glyceryl Ether CopolymerAcrylates/ Dimethicone Copolymer Phosphoric Acid Lithothamnium Calcareum ExtractCetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Styrene/ Acrylates Copolymer Mannitol h Dimethicone eo I szil 1 0Trimethylsiloxysilicate eo I szil Tocopheryl Acetate a I v 0 0Polyvinyl Butyral Solum Diatomeae Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil eo 0 0Butylene Glycol h 1 0Zinc Sulfate Macrocystis Pyrifera Extract Hydrolyzed Conchiolin Protein Methylparaben ta I par 0 0Tin Oxide Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz Red 30 / CI 73360 sz Red 7 Lake / CI 15850 szRed 34 Lake / CI 15880 szIron Oxides sz 0 0Red 36Yellow 5 Aluminum Lake Ultramarines sz 0 0CI 42090 sz Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510 sz Manganese Violet / CI 77742 sz Red 6 / CI 15850 sz Aluminum Powder / CI 77000 sz Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz Yellow 11 / CI 47000 sz Violet 2 sz

Nyuszii

2019. június 3.

A 02-es arnyalatot probaltam ki, 1 retegben teljesen atlatszott, 2 retegben is, 3 retegben mar kozelitett az elfogadhatohoz, a 4. reteg felkenese utan mar nem latszott at, de eleg furcsa osszhatast nyujtott, aztan elkezdtek benne szaradaskor buborekok megjelenni, pedig probaltam vekonyan kenni, amennyire sikerult az ecsettel, lehet, tul turelmetlen voltam es nem vartam eleget a retegek felkenese kozt. Vegul lemostam, es azota nem probalkoztam vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 3.

Lory

2018. augusztus 23.

A nyáron már többször kaptam elő a 14-es Pink Pocket fantázianévre hallgató barackos árnyalatomat.Szép a színe,jó a fedése,semmi extra,átlagos körömlakk.Bár ha nem viszünk fel elég mennyiséget,akkor a világos árnyalatoknál előforduló csíkozás itt is megjelenik de a következő rétegnél szépen orvosolható.Kb. 1 éve van meg,még nem száradt be,ez is pozitívum.Na szóval sok rosszat nem tudok róla elmondani de igazán kiemelkedőt sem,átlagos-jó körömlakk.Ezt a minőséget más drogériás lakk is tudja hozni és az Avon is,ha kicsit megerőlteti magát,ehhez képest viszont az ára húzós.800-1000 ft-os lakkok is ilyen szinten vannak,ráadásul van köztük állatkísérlet-mentes is,ami nálam is szempont,5-öst már csak ezért sem kapna és -1 csillag az ára,azaz ár/érték arány miatt,így 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

k.boglarka

2018. június 20.

Két napnál nem bír ki többet. Árban abszolult nem éri meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Két napnál nem bír ki többet. Árban abszolult nem éri meg.

Mexy

2018. február 16.

Imádoom :) Már nyáron szemeztem vele a dm-ben, de akkor mást választottam..most eszembejutott, és megrendeltem a Fuchsia Obella árnyalatot, és a fedőlakkot :) A fedőlakk egy másik webshopból csak 2 nappal később érkezett, de a lakkot azonnal ki kellett próbálnom..Gyönyörű színe van (bár nem egy téli árnyalat :D ) es annyira nem kopik, hogy mikor megérkezett a fedőlakk, a tökéletes állapotú! 2napos lakkra vittem fel :) Felfrissült a szín, és hihetelenül fényes lett! most 5 napja van a körmömön (főztem, mostam, takarítottam, hajat mostam ) és sehol egy pici kopás, semmi...tökéletes! Számomra ez hihetetlen, én soha nem tudtam vigyázni a körmeimre, általában 2-3nap utan kopott, vállalhatatlan lett..Szóval nekem ez egy csoda :D Most meg is rendeltem több árnyalatban, az itteni vélemények alapjan a vilagosabbakat hanyagolva (bár egyet azert beválogattam, kivancsi leszek! :D) Az ecset..na igen..nekem is kicsit fura, nem áll annyira kézre, de szerintem meg lehet szokni, és kis odafigyeléssel szépen lehet vele dolgozni :)
Önmagaban is szép, de nagyon ajanlom a fedőlakkot, gyönyörűszép fényes, és gondolom a tartósságra is rásegít :) Én beleszerettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Uveggalamb

2018. január 30.

a 02 Chair et Tendre árnyalat van meg , sajnos nem sikerült megszeretnem.
Az ecsete nagyon nehezen használható, túl sok festéket visz fel, nehéz vele szépen dolgozni.. továbbá egy réteg bozasztóan csíkoz, a második réteg nagyrészt már egységes, viszont utólag már a színe sem tetszik , ez persze pusztán az én szubjektív véleményem.
Ennél jóval olcsóbban is találni sokkal jobb körömlakkokat.. Biztos, hogy nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

a 02 Chair et Tendre árnyalat van meg , sajnos nem sikerült megszeretnem.

dbrownie

2018. január 30.

Hatalmas csalódás! Sajnálom, hogy akitől kaptam, ennyit költött rá, mert drogériában kapható egyik legjobb minőséget akarta ajándékozni. Lehet, hogy a sötétebb színek jobban kezelhetőek az itteni vélemények alapján, de a 2-es kódszámú világos rózsaszín gél használhatatlan. Nem lehet egyenletesen felvinni és esetleg rétegenként fokozatosan teltebbé tenni, mint más lakkok pasztell színei esetében. Két réteg sem volt elegendő az egyenletességhez, amihez a régi típusú, szögletes végű ecset is nagyban hozzájárul szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Zsuszie84

2017. július 12.

Születésnapomra kaptam a gél-lakk verziót, de ennél jobban bele se találhattak! Ez a lakk zseniális! Az üvege szerint 15 napig bírja (höhö...azért ez költői túlzás), de 2 rétegben felkenve 1 hétig simán bírja. Irodai munkám van, így napom nagy részében billentyűzetet használok, ami általában 2 nap alatt lekoptatja a körmöm végét, márkától független. Ez simán bírja, pedig még fedőréteget se raktam rá. Hihetetlen! Ha negatívumot kellene mondanom, akkor az az ecset lenne, az én ízlásemnek túl nagydarab, nem elég precíz, de simán lehet vele dolgozni, csak oda kell figyelni.
Egyelőre csak a Cherry d'amour árnyalat van meg, ami egy nagyon szép, mély meggypiros, de tuti beszerzek még jópárat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

evatakacs

2017. május 23.

A gél lakk-os fedőlakkal egy hétig fent marad TÖKÉLETESEN. Hihetetlen , biztosan be fogok szerezni még több színt. Lenyűgöző eredmény, pedig nem kíméltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

anabela

2017. április 9.

kissé drága, de gyönyörűek a színek, a dizájn, jó a minőség, tartósabb, mint az olcsóbb körömlakkok, és a felvitele se problémás, szép lesz a végeredmény. kettőre csábultam el eddig, alapvetően sajnálok körömlakkra ennyit kiadni, mert azért ez se fog tökéletesen fennt maradni 3-4 napnál tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

citromalma

2017. január 3.

Kezdem a pozitívumaival: gyönyörű színek, nagyon jól pigmentált, minőségi lakk.
Negatívuma sajnos több van. Egy pasztell árnyalatot vettem meg belőle (2), és nem vártam, hogy első rétegben tökéletes legyen, de ez konkrétan ahogy felkenem, úgy szárad. Fölkentem a három réteget (ami nem lenne indokolt, mert egy rétegben is szépen fed), majd mostam is le elszörnyedve. Mintha egy óvodás kislány ellopta volna anyuka lakkját: egyenetlen, mindenhova ment belőle (pedig sűrű lakk). Az ügyetlenségemnek tudtam be, érdekes módon azonban 500 Ft-os lakkokkal vagy még inkább az Yves Rocher termékeivel sosem volt ilyen gondom.
Második nekifutásra már jobb volt a helyzet, de így is csak messziről nézve mondanám szépnek a végeredményt.
Nem tudom, hogy az ecset hibája-e, az állagé biztos, hogy a nagy nehezen megszenvedett végeredmény konkrétan buborékosan szárad a körmömön. Nem kicsit és nem csak néha-néha. Az pedig már csak hab a tortán, hogy még másnap is bele tud nyomódni a párna/ruha/bármi.
Nagyon nagy csalódás ennyi pénzért!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

Kezdem a pozitívumaival: gyönyörű színek, nagyon jól pigmentált, minőségi lakk.
Nagyon nagy csalódás ennyi pénzért!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Mannitol, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kaolin 0 0

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kovaföld. Komplex alumínium-szilikát keverék, amely több féle ásványi nyomelemet tartalmaz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  dörzsszemcseként, porok szóró- és nedvszívó képességét növelő hatású, csomósodásgátló, és kozmetikumok átlátszóságát és áttetszőségét csökkentő összetevőként használatos. Erős nedvszívó hatással bír, ezért gyakori összetevője különféle arcmaszkoknak.

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Sárga színezék.