Bourjois

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andi91, Módosítva: 2013. január 22.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   drogáriék, online

Dúsító, göndörítő szempillaspirál. Krémes textúrája, könnyű használata, a szempillákat gazdagon vonja be a tövektől egészen a szempillák végiéig.

Mia0602

2021. július 3.

A Twist Up-al nagyon elégedett voltam, így a tavaszi Glamour napokon ezt vettem meg. Szeretem az ívelt keféket, így azt gondoltam nagyon nem lőhetek mellé.
De számomra ez a spirál az eddigi legrosszabb.
Április óta kűzdök vele, de egy szép napon - ami hamarosan elérkezik- a kukában fogja végezni.
A végén egy csomóban áll az anyag, hiába húzom le róla.
Így az apróbb pillák a szemzugnál vagy egy csomóban kapják a festéket, vagy ha elég ügyes vagyok akkor sikerül normálisan felaplikálnom, de akkor az orromhoz ér a vége és azt kenem össze. Ezenkívül összekócolja a szempilláimat és még potyog is.
Most hogy ezt leírtam nem is értem miért kínlódok még vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 3.

De számomra ez a spirál az eddigi legrosszabb.
A végén egy csomóban áll az anyag, hiába húzom le róla.
Most hogy ezt leírtam nem is értem miért kínlódok még vele.

lunamingan

2021. március 23.

A legtöbb szempillaspirál irritálja a szememet, de ez NEM! Érzékenyebb szemű embereknek jó választás lehet! :) Könnyű és nagyon szép pillákat lehet vele csinálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

rozsa98

2020. június 14.

Nagyon szeretem ezt a spirált, nem vízálló, mégis ottmarad a helyén egész nap. A legszebb pillákat ezzel érem el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 14.

Catty1213

2020. május 26.

Nekem bevált. Kontaktlencsét nem irritálja, nem maszatolódik el a nap végére sem, sima arctisztító ( Biotherm) is lemossa. Szép íves pillákat csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 26.

Luiselotte

2020. május 4.

Gyönyörű pillákat csinál, imádom.
Március elején megváltam a kb. 1o éve folyamatosan újraépített műszempilláimtól, járvány idején senki se mazsolázzon az arcomon. Jó előre megvettem ezt , mert ez hasonlított legjobban arra a Bourjois spirálra amit 2010 - ben használtam :D Rózsaszín kupak ( matt) és fekete tubus. Gyorsan rámartam erre és nem csalódtam. Szerencsére a pillám egyáltalán nem volt megviselt , egyből ki is festettem vele és nem voltam csalódott. Ez most nem revü táncos ugyan csak revü light de iszonyúan tetszik, szépen terül, minden szálat befog és elér, nem kenődik, nem csíp, nem ragad, nem pereg. Az ára teljesen baráti.Könnyen lejön egy sima Nivea arclemosó tejjel is. Strandoláshoz fogok venni vízállót.
(Lányok ér röhögni de olyan jó érzés végre rendesen arcot mosni , úgy igazán, hogy nem kell vigyázni a műszempillára, szerintem nem rakatom vissza)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 4.

Gyönyörű pillákat csinál, imádom.

Misa

2020. február 11.

Nem tudta letaszítani a trónról a kedvenc hétköznapi spirálomat, a Bourjois Volume Glamour ultra black-et, de eddig ez is tetszik. Azt reméltem tőle, hogy kicsit jobban göndöríti majd az egyébként alig-alig ívelt szempilláimat, de ezt a részt egyelőre nem tapasztalom. Lehet, hogy ha kicsit jobban besűrűsödik a festék, a göndörítő hatás is megnyilvánul.
Egyébként hozza azt, amit a másik Bourjois-tól megszoktam: nem ragasztja össze a szemipilláimat, tartós, nem pereg, nem maszatolja össze az alsó szemhéjamat, szép fekete, és természetes összhatása van. Dúsít, hosszabbít, feketít, kicsit göndöríthetne jobban, de ettől még elégedett vagyok vele és elhasználom. Ami még negatívumként említhető, hogy így a használatnak az elején még elég sok felesleges festéket húzok ki a kefével, ami a kefe hegyére van ragadva, és ezt vagy visszatöfködöm a tubusba, vagy óvatoskodni kell vele, ez annyira nem oké. De egyébként teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

Kissjudit98

2020. január 22.

Hétköznapra használom, nekem nagyon bevált. Már 3x is újravettem. Nem csomósodik, nem pereg, simán kibír egy napot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.

Kataa94

2019. augusztus 21.

Elég nagy csalódás. Az előző borjous szempillaspirálommal nagyon elégedett voltam, sajnos, azt már nem kapni, így ezt vettem meg. Szerencsére leárazva. Nagyon nehéz felvinni a szememre,sokszor annyira próbálkozom, hogy még a szemhéjamat is összekenem. Nem lesz tőle szép hosszú pillám. Ami pozitívum, hogy tartós, és szépen szétválasztja a pilláimat, nem lesz csomós. A 3 csillagot ezekért kapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

levianyu

2019. április 5.

Csalódás. Sokszor át kell húznia pillákon a kefét mire van valami látszatja,hogy mivel szenvedek percek óta. Lehet csak én vagyok béna,de össze-vissza állnak a pilláim ettől a kefétől. Azért kap 2 csillagot mert legalább nem potyog,de ez az egyetlen pozitívuma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

Bettii98

2019. január 25.

Konkrétan SEMMIT nem csinál a szempilláimmal. 20x áthúzod rajta a kefét, akkor sem lesz semmi. Ugyanaz, mintha smink nélkül mennék ki az utcára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.