BYS

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: makacs.imola, az összetevőket feltöltötte: Vanila, Módosítva: 2013. december 19.

Kategória:   Sminkek szájra

A BYS hosszantartó ajakrúzs órákon keresztül csábító ajkakat kölcsönöz. Tartós és tökéletes színt ad.

11 érzéki és csábító színárnylatban.

dindori

2015. október 10.

Szerintem teljesen korrekt kis rúzs. Nagyon olcsó, kellemesen krémes, szépek a színek és ami nagyon fontos pigmentáltak. Nem fog 5 órán át fent maradni,de szerintem egy ilyen árkategóriájú terméknél ezt senki nem is várja el. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 10.

csodaorszag.inwonderland

2014. május 15.

Ajándékba kaptam. A színe élénk bogyó szín nekem mellényúlás az ilyen árnyalatok egyáltalán nem állnak jól. Ennek ellenére hajtott a kíváncsiság és kipróbáltam. Tartósnak egyáltalán nem tartós kb fél órát bírt azt is úgy hogy elmászott igaz szájceruzát nem használtam hozzá. Két csillag csak azért mert nem szárított egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

Nikó

2013. december 7.

Ár érték arányban verhetetlen. Én 2 színben vásároltam meg és mindkettőt szájceruzával használom és nekem így nagyon tartósak, sőt az evést ivást is bírják. 200 forintért vettem darabját, annyiért bőven megérte. Krémesek, magukban nem merem őket használni mert elmásznak a számon, de megfelelő ceruzával, kontúrral alatta nyerőek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 7.

lovelygirl

2013. november 27.

Ár érték arányban teljesen jó, kedvenc viszont biztos nem lesz. :D Meglepően élénk színűek,én még erre sem számítottam tőle 300 ft-ért. Tartósnak én sem mondanám. 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

Babuin

2013. november 27.

Háááááát..nekem a Blushed árnyalat van meg, ez egy szép hússzín, de tényleg nem túl tartós, viszont nem ragad és nem is szárít. Olyan egynek elmegy ilyen árért, én ugyanis rúzs-szájfény mániás vagyok.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

Filomena

2013. november 27.

Hát hosszantartónak sajnos egyáltalán nem mondanám...
1 óránál többet nekem még nem bírt ki a számon!
VISZONT nagyon szép színe van! Van egy pink színűm, és egy sötétebb szolídabb árnyalat, mindegyik gyönyörű! Mellette szól még, hogy könnyedén szépen fel lehet kenni, nem szárít, de sajna egyáltalán nem tartós...kár érte...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

Hát hosszantartónak sajnos egyáltalán nem mondanám...
1 óránál többet nekem még nem bírt ki a számon!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

1-Dodecanol eo I eu I i I al

Másik nevén Lauryl Alcohol. Kókuszolajból előállított zsíralkohol. A kozmetikumokban oldószerként, bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag és illatanyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző összetevő. E szerint az oldal szerint kiválóan tapad a bőrhöz és a hajhoz, melyeken tartós, víztaszító réteget képez, amely akár többszöri lemosás után is a helyén marad. Az összetevővel leggyakrabban rúzsokban, szájfényekben találkozhatunk.

Emolliens hatású, szagtalan és íztelen észter, mely felületaktív tulajdonságokkal is rendelkezik. Fényes hatása miatt az összetevőt leggyakrabban rúzsokban használják.

Ceresin 0 0

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Egyszerűbb néven oxybenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A oxybenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt. Az összetevővel kapcsolatban felmerült a gyanú, hogy elősegíti a bőrben a káros szabad gyökök képződését. A Wikipédia azt állítja, hogy manapság az oxybenzone a leggyakrabban előforduló allergén a fényvédőkben. További információ a smartskincare-en.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.