Chanel

Ár:   20 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hopihe11, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 18.

Ár:   20 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

2017-es őszi/téli limitált kiadás

Praktikus 3-in-1 termék: krémes korrektor, pirosító és highlighter egy kompaktban.

3 változatban elérhető

Caprylic/Capric Triglyceride eo Neopentyl Glycol Dicaprylate/Dicaprate eo Isocetyl Stearate eo 5C12-13 Alkyl Ethylhexanoate Polymethyl Methacrylate Ozokerite Triisodecyl Trimellitate Sucrose Acetate Isobutyrate Nylon-12 Polyethylene Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2 eo Bis-Behenyl/Isostearyl/Phytosteryl Dimer Dilinoleyl Dimer Dilinoleate eoStearalkonium Bentonite Synthetic Wax eo Methylparaben ta I par 0 0Propylene Carbonate Propylparaben ta I par 0 0Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl HydroxycinnamateTocopherol a I v 2 2Ultramarines sz 0 0CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Titanium Dioxide / CI 77891 sz Mica Octyldodecanol eo I i I al Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate eo Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Isodecyl Neopentanoate eo Polymethylsilsesquioxane szil Ozokerite Microcrystalline Wax/ Cera Microcristallina Polybutene Dipentaerythrityl Hexahydroxystearate Squalane eo 1 0Dicalcium Phosphate Disteardimonium Hectorite Silica Alcohol al Methylparaben ta I par 0 0Hydrogenated Styrene/ Isoprene Copolymer Propylparaben ta I par 0 0Lecithin eo I eu Water / Aqua Tin Oxide Tocopherol a I v 2 2Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0Citric Acid kh Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl HydroxycinnamateUltramarines sz 0 0CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Titanium Dioxide / CI 77891 sz Mica Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Caprylic/Capric Triglyceride eo Dipentaerythrityl Hexahydroxystearate VP/ Hexadecene Copolymer Glyceryl Behenate/Eicosadioate eo Glyceryl Tribehenate/Isostearate/Eicosandioate eoStearalkonium Bentonite Silica Polyethylene Methyl Methacrylate Crosspolymer Propylene Carbonate Silica Dimethyl Silylate eo Dicalcium Phosphate Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl HydroxycinnamateMethylparaben ta I par 0 0Propylparaben ta I par 0 0Tocopherol a I v 2 2CI 12085 sz Red 6 / CI 15850 sz Red 7 Lake / CI 15850 szYellow 6 Lake / CI 15985 sz Red 33 Lake / CI 17200 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz CI 42090 sz Red 22 Lake / CI 45380 sz Red 28 Lake / CI 45410 sz Red 30 / CI 73360 sz Carmine / CI 75470 sz 0 0Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Manganese Violet / CI 77742 sz Titanium Dioxide / CI 77891 sz Mica

Chanel Palette Essentielle 190 Éclat Solaire
Ár: 4.500ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Egyszer beleértem a színekbe. Gyakorlatilag új kép szerint., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.
7000 Ft - Chanel Palette Essentielle
Ár: 7000 Ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: Keveset használt, kép szerint, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta

dorkaww

2019. május 1.

Szeretem, imádom. Lépésről lépésre. A pirosító nagyon szép, vérvörös szín, csínján kell bánni vele mert gyorsan bohóccá válhat tőle az ember. A highilighter az egyik legjobb mind színben mind állagban amit valaha próbáltam, mostanában csak hozzá nyúlok. Amit viszont nem értek az a korrektor része. Az olyan sötétre sikeredett, hogy én inkább bronzosítónak/kontúrozásra használom, sőt a boltban a hölgy is mondta hogy az inkább arra alkalmas. Ezért le kell vonnom egy csillagot pedig imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Minocska

2017. november 29.

Beige Clarie (150) árnyalatban vettem meg itt, KM-án, és magam sem gondoltam volna, hogy ekkora szerelem lesz.
Elsősorban az ötlet tetszett meg, hogy egyetlen kompakt termékben megoldhatom a teljes sminkemet, így utazásnâl nem kell komoly dilemmákkal küzdenem, hogy mit is hagyjak otthon.
Másodsorban az egyes termékek állaga tetszett meg - fantasztikus krémes, de nem túl lágy textúrájuk van, ami az én száraz bőrömön nagyon megkönnyíti a felvitelt.
A korrektorra különösen igazak a fent leírtak: nagyon könnyű kézzel eldolgozni, akár a szem alá, akár az arcra kerül fel. Sajnos nekem kékes, erős karikáim vannak, azok teljes fedéséhez ez nem elég, de ha megelégszünk egy természetesebb hatással, amit én egyébként is jobban kedvelek, akkor cserébe gyönyörű szatén fénnyel ajándékoz meg minket. Személy szerint nagyon nem kedvelem az olyan korrektorokat, illetve alapozókat, ami ugyan lefedett mindent, de pont úgy, mintha a sivatag homokjába fejeltem volna. Pirosodásra hajlamos a bőröm, ezzel nagyon szépen megbirkózik, nagyobb bőrhibák elfedésére viszont azt hiszem, alkalmatlan. Annak tudnám ajánlani, aki inkább egységesíteni szeretne, mint konkrétan elfedni valamit.
A pirosító a másik csoda. Fantasztikusan teljesít arcon és rúzsként is, utóbbi esetében külön kiemelném, hogy nem ül bele a száj ráncaiba, viszont tartós, ismét szaténosabb, mint matt finishhel. Én nagyon kedvelem, kellemes viselet, nem szárított.
És akkor a highliter, mert az a csúcsok csúcsa. Én szemhéjra és arcra is használom, mert gyönyörű fénye van, semmi diszkógömb, vagy flitter effektus. Szemhéjon alappal nagyon szépen tart egész nap, arcon akár a saját korrektorával, akár más alapozóval együtt is egész nap szép.
Szóval nem tudok betelni vele, ennyi. Aki szeret kézzel dolgozni, az imádni fogja, aki ecsetes, az is megtalálja a számítását. Viszont inkább azok szemezzennek vele, akik a természetesebb megjelenést kedvelik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Alkoholok: Octyldodecanol, Alcohol
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Neopentyl Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Isocetyl Stearate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Bis-Behenyl/Isostearyl/Phytosteryl Dimer Dilinoleyl Dimer Dilinoleate, Synthetic Wax, Octyldodecanol, Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate, Isodecyl Neopentanoate, Squalane, Lecithin, Hydrogenated Polyisobutene, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Behenate/Eicosadioate, Glyceryl Tribehenate/Isostearate/Eicosandioate, Silica Dimethyl Silylate
Emulgeálószerek: Lecithin
Szilikonok: Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Polymethylsilsesquioxane
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ascorbyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Methylparaben, Propylparaben, Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Ultramarines, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 12085, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 22 Lake / CI 45380, Red 28 Lake / CI 45410, Red 30 / CI 73360, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben, Methylparaben, Propylparaben, Methylparaben, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Squalane eo 1 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.