Chanel

Ár:   9800 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorcikahh, az összetevőket feltöltötte: BlairM, Módosítva: 2018. március 1.

Kiszerelés:   5,5 g
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Nem ragadós, ultrakönnyű formula, mely az ajkakat láthatóan simává, teltté és tökéletesen ragyogóvá teszi.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

nusmanna

2021. január 29.

Sajnos ez nagy csalódás volt. Tipikus pénzkidobás. Számomra sajnos használhatatlan, nem egyenletes. Olyan mintha egy rosszabb körömlakkot vinnél fel egy rétegben az ajkaidra. Foltos, csíkos, ragad mászik. Ha vennék egyet a 100forintos boltban is jobban találnék. 768 árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 29.

Lilka

2020. augusztus 26.

Határozottan a szájfényen lévo logot kell megfizetni. Nagyon jol hidratálja az ajkakat, de a logon kívul sajnos semmi extrát nem tud számomra nyujtani....ami az árával is egyenlo lenne..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

szofka77

2020. május 21.

Imadom! Gyonyoru csillamok, minosegi szin es nem olcso bucsus csillogas! Megeri az arat! Nekem a rose pulp es az excitation van meg. Ajanlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

labathante

2020. január 4.

Ajándékba kaptam.Nagyon szép ez a szájfény ,nem szárít és nem érzem azt hogy még az univerzum is beleragad. A luxus érzés az megvan ,de nem tudom hogy megvenném e magamnak ennyi pénzért ,hiszem mégis egy szájfényről beszélünk ,amit viszonylag hamar el kell használni különben nem túl egészséges /megromlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 4.

orchidea8627

2019. november 24.

Szerintem a legjobb szájfények egyike. Nem ragad, hidratál, egészen zselészerű és gyönyörű üvegfényt ad az ajkaknak az utálatos ragacsos érzet nélkül.
Csodás színek vannak, nekem a félig fedő-félig áttetsző árnyalatok a kedvenceim. Krémes, csillámos és irizáló árnyalatok is vannak, amikben egészen apró, mikro-pigmentek vannak, csodásak.
Az ára valóban borsos, de szerintem hatalmas a különbség egy drogériás szájfény és e között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 24.

kakaska

2019. augusztus 8.

Jó kis szájfény, nem szárít abszolút, a színe is érdekes, nekem a Caviar árnyalat van meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

VanillaBlossom

2019. május 1.

Egy totál átlagos szájfény totál átlagos csomagolásban, amin van egy menõ logó és BUMM, robban az ár!
Szép, tényleg cuki, de semmi olyat nem tud, amit egy kicsit minõségibb drogériás szájfény ne tudna...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. március 16.

Amikor az ár és a minőség találkozik!
752 Bitter Orange - itt vásároltam egy kisebb méretű szájfényt kipróbálásra. (Nem bízom az üzletek agyonhasznált tesztereiben egyáltalán)
A neve alapján tartottam attól, hogy túlságosan narancsos lesz, de nem az, inkább piros egy kis narancsos beütéssel.
A minike vásárlásával sokkal inkább arra voltam kíváncsi, hogy szájfény létére mennyire komfortos viselni. A szájfényekkel szemben bevallom, eléggé bizalmatlan vagyok, legjobban az izgatott, hogy mennyire lesz ragacsos - hát szerencsére egyáltalán nem az. És illata sincs, ami további jó pont.
Ezért a termékért, ha megtalálod azt a színt, ami tetszik, érdemes áldozni, gyönyörű a fénye, tartós, kellemes a viselete - csak jót tudok róla mondani.
Aki meri és szereti viselni a pirosat, annak esélyes, hogy tetszeni fog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 16.

Amikor az ár és a minőség találkozik!
Aki meri és szereti viselni a pirosat, annak esélyes, hogy tetszeni fog.

andrea91

2018. november 3.

nekem is a bitter orange van meg - első ánézésre igen erős ijesztő narancs, de viselve nem! én vékonyan használom mondjuk, de nagyon szeretem pedig a pirosakat leginkább másokon szoktam szeretni...:) magamon amúgy enyhe rózsaszínek és halvány korallok tetszenek általában, de ez tényleg egy nagyon jól összerakott szín, érdemes próbálkozni vele. Tubusban más színe van szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

drz400

2018. október 24.

IMÁDOM. 748 Nectar, 756 Chilli árnyalatok vannak meg. Gyönyörűen néznek ki az ajkakon, nagyon jól hidratálnak. A tartóssága hát... nyilván ez egy szájfény csodákat nem várhatunk, ahhoz képest szerintem jól bírja. Nagyon jó az applikátora is. A csomagolás pedig igazi luxus :) A nectar a kedvencem, lassan újravevős is lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, PEG-8, Polyglycerin-3
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Diisostearyl Malate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Octyldodecanol, Silica Dimethyl Silylate, Glyceryl Behenate/Eicosadioate, Ethylhexyl Palmitate, Hydrogenated Coconut Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Tribehenin, Acacia Decurrens Flower Wax
Emulgeálószerek: C10-30 Cholesterol/ Lanosterol Esters, Sorbitan Isostearate
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ethylhexyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 22 Lake / CI 45380, Red 28 Lake / CI 45410, Red 30 / CI 73360, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmolliens, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.