Best of Beauty 2019

Chanel

Ár:   27 000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: annama, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. június 10.

Ár:   27 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Bőrvédő krém 50-es fényvédő faktorral. A bőrt élettelibbé, hidratáltabbá és simává teszi. Rendkívül könnyű textúrájú krém, amely egyesíti a vanilla planifolia és a bőröregedés-gátló összetevők jótékony hatását, hogy használatával megelőzhető legyen az idő előtti ráncosodás és a napsugárzás okozta bőrkárosodás.

Water / Aqua Octinoxate f 0 0Isohexadecane eo Octyldodecyl Neopentanoate eo PPG-2 Myristyl Ether Propionate eo 3 2Butylene Glycol h 1 0Vanilla Planifolia Fruit WaterEthylhexyl Salicylate f Propanediol h Titanium Dioxide (Nano) fZinc Oxide (Nano) f 1 0Dimethicone eo I szil 1 0Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate f Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine f Pentylene Glycol VP/ Eicosene Copolymer Glycerin h 0 0Behenyl Alcohol eo I al Polymethylsilsesquioxane szil Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract eo I gy Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Glyceryl Stearate eo I euPEG-100 Stearate ti 0 0Silica C20-22 Alkyl Phosphate ti I eu Tocopheryl Acetate a I v 0 0C20-22 Alcohols al Parfum / Fragrance i Phenoxyethanol ta Caprylyl Glycol eo I h Ectoin Sodium Acrylate/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer Triethoxycaprylylsilane szil Xanthan Gum ti I eu Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Hydrolyzed Soy Protein h Propylene Glycol h Polyglyceryl-10 Stearate eu Sodium Carbomer Tetrasodium EDTA Polysorbate-80 ti I eu 0 0Polysorbate 20 ti I eu 0 0Sorbitan Oleate eu I i 3 0BHT a I ta 3-Aminopropane Sulfonic Acid Calcium HydroxymethionineHydroxyethylcellulose Palmitoyl Oligopeptide pep Palmitoyl Tetrapeptide-7 pep Citric Acid kh CI 14700 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz

Skiiin

2019. május 6.

Abszolút 5*, nagyon szeretem! Jól hidratál, egységesít és valóban ad egy nagy pluszt. Talán az a plusz az 'Glow' hatás, vagy nem is tudom hogy fogalmazzam meg, de a rutinom végén ezzel a termékkel nagyon jó lett az összkép.
Meguntam a kísérletezgetést egyéb fényvédős termékekkel (pl. nem eléggé hidratál, a másik véglet amikor mintha zsírt kentem volna magamra), és a keresgélést is. Nem keresek tovább, megtaláltam a nekem valót. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

hopihe11

2018. július 28.

Tavaly júliusban vettem. Tengerparton sem égtem le vele, jól tette a dolgát. Elvileg 18 hónapig használható felbontás után. Szerettem volna használni most is, de megbuggyant. Pedig hűvös, sötét helyen volt. Ezért ajánlatos elhasználni egy szezon alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 28.

annama

2016. október 14.

Ez egy szuper kis krém, fényvédőnek vettem elsősorban, és egész nyáron nem égett le az arcom, pedig sokat strandoltam. Enyhén és egyenletesen barnultam le, jobban nem is akartam. Gyorsan beszívódik (az én bőrőm inkább száraz), nem hagy zsíros érzetet maga után, mint a fényvédő krémek általában, és még táplál is. Igaz, ezen az áron csináljon is valamit még a fényvédelmen túl ...
6 hónapja használom minden reggel, a bőröm szereti, nem fényesedik át az alapozón, nem irritál, pedig a bőröm pirosodásra hajlamos. Általában, ha krémet váltok, pár hétig előfordulnak az arcomon apró pattanások, de ezzel a krémmel nem tapasztaltam ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Propanediol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Propylene Glycol
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Behenyl Alcohol, C20-22 Alcohols
Emolliensek: Isohexadecane, Octyldodecyl Neopentanoate, PPG-2 Myristyl Ether Propionate, Dimethicone, Behenyl Alcohol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Glyceryl Stearate, Caprylyl Glycol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, C20-22 Alkyl Phosphate, Xanthan Gum, Polyglyceryl-10 Stearate, Polysorbate-80, Polysorbate 20, Sorbitan Oleate
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Titanium Dioxide (Nano), Zinc Oxide (Nano), Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine
Szilikonok: Dimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, C20-22 Alkyl Phosphate, Xanthan Gum, Polysorbate-80, Polysorbate 20
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Sorbitan Oleate
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, BHT

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színező anyag. (Piros)