Clarins

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 4200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: mrsgrob, az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2015. március 9.

Kiszerelés:   1,8 g
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Clarinsklub, 4200 Ft

Gazdag, krémes ajakbalzsam, mely feltölti és keiemeli az ajkakat.

6 árnyalatban kapható

Ár: 4200 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Izar

2018. december 14.

Hááááát... :-)
Leszögezem, nem bántam meg, hogy megvettem. Régóta szerettem volna (ezt is), és mostanában jött el az ideje, hogy ezeket az ezer-éve-meg-akarom-venni-de-sosem-teszem-mert-túl-drága cuccokat végre kipipáljam.
Az ajakápoló hatásával teljesen meg vagyok elégedve, ott szépen teljesít.
A színe is szép (02 Coral), még az én elégé pigmentált ajkaimon is szépen mutat, bár a sminkem többi részét hozzá kell alaposan tervezni reggel.
Az illata... hát, megértem teljesen, ha valakinek ez válóok. Intenzív égetett cukor (mint kiskoromban a Balatonon a vattacukor), és jó sokáig érződik is. Általában nem szeretem az ilyen erős illatú sminket, de ezzel most valamiért mégis sikerült megbarátkozni.
A mennyiség: szintén egy nagy "hát...", mert az az 1,8 gramm nagyon kevés ennyi pénzért, és az egész cucc egy semmiségnek tűnik, amint kézbe veszed. Piszkosul gyorsan is fogy, szóval khmm-khmm... Kicsit pofátlanság.

Mégis négy csillagot kap tőlem, de ez abszolút szubjektív vélemény. Szépen néz ki, jól ápol, igényes a csomagolása, és öröm kézbe venni (csak ne nagyon méregessük :-)), a rossz tulajdonságai pedig nekem nem jelentenek akkora mínuszt.

Csak azért nem veszem újra, mert a több kiló szájkencém és sminkmániám mellett úgyis találok rengeteg (újra)felfedezni valót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

Hááááát... :-)
Az ajakápoló hatásával teljesen meg vagyok elégedve, ott szépen teljesít.

Joaninha

2017. november 15.

UPDATE:
Valóban nagyon gyorsan elfogy és az állaga nagyon puha, szóval kenődik mindenfele.

A Red árnyalatát hozta a Mikulás. :) Nagyon vágytam már rá, mert bár imádom a szép telített színű rúzsokat és szájfényeket, de azért azokkal van egy kis macera, tükör kell a felhelyezésükhöz, evés-ivás után korrigálni kell, stb. Viszont nem szeretem, ha nincs semmi szín az ajkaimon, mert olyan sápadtnak érzem magam olyankor. A színezett ajakápolók viszont tökéletes megoldást nyújtanak erre a problémára, mert őket bármikor-bárhol könnyen fel lehet kenni, akár tükör nélkül is. Régebben a Clinique Chubby Chunky Cherryje volt a kedvencem, de olyan bumfordi a mérete. Szóval szerettem volna, valami kecsesebb, elegánsabb kiszerelésű színezett hidratáló rúzst, először hirtelen felindulásból vettem meg a Max Factor hasonló termékét, amit végül kidobtam a borzalmas szaga és íze miatt. Ez a Clarins cukiság viszont nagyon kellemes illatú, ízű és állagú. Nagyon jó érzés viselni. A tartósságáról még nem tudok írni, bár nagy elvárásaim nincsenek, tudom, hogy ajakbalzsam lévén többször kell majd a nap folyamán használnom, de ez engem nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

UPDATE:

bobekecske

2017. február 8.

Nagyon kellemes, szolid kis semmiség, illatra a tubusos folyékony verzió stiftes, valóban picit könnyen kenődő mása. Nekem hozta, amire számítottam, higiénikusabbnak érzem, mint a szivacsos társát, de gyorsabban fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Cicamama

2016. december 6.

A Rose árnyalatban vettem meg, és nagyon felemás érzésem van vele kapcsolatban. Ugyan olvastam az itteni véleményeket, de reménykedtem benne, hogy jobban be fog jönni. A svéd oldalakon ugyanis szinte maxpontos lett, és nekem nagyon tetszik, ahogy az itteni nők sminkelnek. Sajnos azonban több szempontból is csalódást okozott: egyáltalán nem tartós, és csak egy ajakápolónyi fényt ad. Pozitívum, hogy az állaga nagyon kellemes, jó az illata, és frissen feltéve szép és természetes. A biztonság kedvéért összehasonlítottam a stiftes carmex ajakápolómmal: a szám egyik felére ezt, a másikra Carmexet tettem. Külsőre a Clarins semmivel sem volt szebb, kb pont ugyanúgy fénylettek, viszont 10 perc múlva már csak a carmex volt fent. Szerintem ezért az árért tudhatna többet is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 6.

Pötyi

2016. február 21.

A pirosat és egy rózsaszínt vettem meg ősrégi és rettentő elkötelezett Instant Light Natural Lip Perfector rajongóként. Ritkán nyúlok értük, elődjüket, vagy minek is nevezzem a tubusos változatot, semmiképp nem érik utol. Nyárra, szaladgáláshoz, strandra kellemes kis ajakápolók.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 21.

Trixi

2015. július 18.

Krémes, jól hidratál, és szépen csillog az ajkakon. Finom kókuszos illatú. Sajnos egyáltalán nem tartós, és mivel nagyon puha az állaga, igen gyorsan fogy. Annyira puha, hogy visszatekeréskor felmázolódik a tartó peremére, és kárbavész a kitúródó mennyiség minden egyes használatkor, ez bosszantó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 18.

2015. március 3.

My Pink árnyalat tulajdonosa lettem. Ugyan ahogy Svivko abszolút jogosan felhozta múltkor az egyik blogposztnál, alapvetően nagyon nem éri meg megvenni ezt a stiftes kiszerelést, mert a tubusos kiszerelésben ennek a mennyiségnek a kb. hatszorosát kapjuk ugyanennyiért, a szín miatt mégis megvettem. Ugyanis régóta kerestem ilyen típusú, a szájra felkenve színt kialakító szájbigyót. Az olcsóbb kategóriások közül mindegyik hot pink színűvé vált rajtam, ami nekem borzalmasan áll. A Dior Addict Lip Glow-t "kicsit" drágállom tízezerért. Úgyhogy mikor megláttam, hogy a Clarins is kihozta ezt a száj ph-értékétől függően színt kialakító ajakápolót, rászántam magamat és akciósan megvettem (Clarins-klubon keresztül 4200,-Ft, plusz volt még egy ezres kedvezmény, így végülis nem volt olyan vészes). Örülök, hogy megvettem, mert hála az égnek ez végre nem hot pink lett, hanem nagyon diszkrét, valóban árnyalatában hozzám illő finom mályvás-rózsaszín. Az ápoló hatása pedig ugyanolyan szuper, mint a tubusos verzióé. Szóval örülök, hogy végre van ilyen kis színváltoztatós ajakápolóm. :-) A többi színből nem fogok venni, mert ugyanazok kaphatóak tubusosban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Diisostearyl Malate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Octyldodecanol, Dilinoleic Acid/Propanediol Copolymer, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Ethylhexyl Palmitate, Tribehenin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Hydrogenated Coco-Glycerides
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Sorbitan Isostearate
Szilikonok: Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ethylhexyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Ammonium Glycyrrhizate, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 27 / CI 45410, Red 6 / CI 15850
Tartósítószerek: BHT

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.