Clarins

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: bernikrém, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 28.

Ár:   11 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Az organikus alpesi füzike kivonat, korlátozza a kifényesedést és elősegíti a bőr matt felszínét.

Felszívó hatású, nem szárít, púderes textúra kombinált és zsíros bőrre.

Különféle agyagok keveréke(fehér+zöld agyag) hatására kisímítja a bőrt.

10 perc után lemosandó.

Clarins SOS Pure Maszk 75ml
Ár: 8000 + posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten
Lorna

2019. november 3.

Valahol azt hallottam hogy ez nem olyan erős formula. Hmm, lehet a PR szövegben? Azt írja : "nem szárít, púderes formula" .
Hát az első pár alkalommal amikor használtam majd lemarta a szemeimet, úgy könnyeztem.
Később leeesett, hogy valszeg túl közel vittem a szememhez. De azért félreértés ne essék, sose vittem fel naaagyon közel, mint pl egy szemkrémmet vinne az ember.
Max oda ahova az ember pl highlightert rakna. A szemem környékét eddig is kihagytam, csak nem pandaszem stílusban, több kilométeres körzetet lezárva.
Amióta rájöttem erre a kis tükkre kevésbé éreztem úgy, hogy egy rakás Pure Sos zöld tubusba öltözött savra adtam ki egy csomó pénzt. De!
Azért igazam van abban, hogy túl drága ez a cucc. Bentonie, kaolin port igazán olcsón lehet venni. Pl. Gyógynövény/reformétel boltokban. És vízzel ami ingyen van felkeverni. (Ezért húzom mindig az Omorovicza termékek árán is a számat.)
Kozmetikustól hallottam hogy pennyért lehet venni, kozmetikus suliban kevergették ki.
A parfüm, nem vagyok benne biztos, hogy az a bűnös, de ha rálestek meglepően magasan van az összetevő listán.
Na mindegy, elhasználtam, újra nem venném és nem ajánlom. Csípő agyagos maszkot lehet sokkal olcsóbban is kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Betaine, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Pyridoxine HCL

Kaolin 0 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

PVP 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.