Clinians

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mczirjak, Módosítva: 2015. november 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Biofeleség

2015. november 8.

Az összetétel megváltozott. Az összetételben már sehol nincsenek a parabenek, nagyon jól kombinálták a fenoxietanolt a nátrium-benzoáttal, EDTA-val és antioxidánsokkal.
A múlt héten vettem meg, azóta reggelenként használtam, nagyon jó krém! Száraz bőrűeknek biztosan kevés lenne, a zsíros-vegyes bőrre pedig túl sok egy bizonyos kor alatt. De a normál vagy érettebb vegyes bőrre (40 felett) tökéletes. Az állaga nagyon finom, könnyen kenhető, hamar fel is szívódik, nagyon jól hidratál és valóban segít a bőr feszességét megőrizni, a dehidratált és enyhén megereszkedett, fénytelen bőrt revitalizálja.
Egyetlen csillaggal kevesebb, mert az én bőrömnek egy kissé nehéz, fényesíti az arcom, úgyhogy valószínűleg feltváltva fogom használni a könnyebb, fehérteás változattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 8.

Sz. Csilla

2015. május 14.

Egy mintát használtam belőle el. Isteni finom illata van, könnyű kellemes viseletű krém. De! Sajnos tele van parabénekkel! Emiatt én sosem fogom megvenni. Ezek a tartósítószerek károsak a hormonrendszerünkre és hosszú távon daganatos megbetegedéseket idézhetnek elő.. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 14.

Quebeck

2014. július 23.

Az egyik kedvenc krémem, mindig vissza-vissza térek hozzá, mert jól hidratál, szépen felszívódik, nincs ragacsos érzetem a felkenés után és nem utolsó sorban jó sminkalap. A max. pontot csak azért nem kapja meg tőlem, mert különösebb ráctalanító hatást nem figyeltem meg, pedig annak hirdetik. (Bár ennyi idősen már rájön az ember, hogy csodaszerek pedig nincsenek.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 23.

chattnoir

2013. február 2.

Nekem nagyon bevált ez a krém, jó illata van, gyorsan beszívódik, és szép ápolt az arcbőröm tőle. A szám melletti kis ráncot is enyhítette azt hiszem. A mínusz 1 csillag oka, hogy most látom, parabéneket tartalmaz :( Ettől eltekintve szerintem teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

baobe

2012. július 4.

Régóta használom mind a nappali mind pedig az éjszakai változatát. Mivel száraz a bőröm, az éjszakait jobban szeretem, akár nappalra is. Jól hidratál, kellemes tapintású lesz a bőröm utána. Csak az összetevők miatt nem kap max. pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 4.

morning_glory

2011. szeptember 4.

Engem sajnos kiütött, pedig nem lett volna rossz krém. Egy hét kellett, mire rájöttem, hogy ettől pattogzott ki az egész fejem, szóval érzékeny bőrüek inkább kérjenek mintát, nehogy úgy járjanak, mint én.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 4.

uaim

2011. március 17.

Hosszú ideig nem tudtam használni, mert csak mintám volt belőle, nagyon kellemes krém, csak nekem nem hidratált elég hosszú ideig, de jó állagú, nagyon jó illatú és finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 17.

mczirjak

2011. március 16.

Kiváló hidratáló és feszesítő hatással bír. Vízhiányos, kicsit megereszkedett bőrre kiváló. Textúráját tekintve zsírosan krémes állagú, de tökéletesen beszívódik. Firming és lifting hatása már az első alkalmazáskor érezhető! Folyamatos használatával az arc kontúrja láthatóan javul. Részemről csillagos 5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 16.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate, Saccharide Isomerate, Hydrolyzed Soy Protein, Propylene Glycol, Urea
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Diethylhexylcyclohexan, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, Isopropyl Isostearate, Glyceryl Stearate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Vegetable Oil, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Dimethicone, Lecithin, Tricaprylin
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Ceteareth-3, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Sodium Lauryl Sulfate, Lecithin
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Peg-90 Stearate, Ceteareth-3, Cetyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate
Illatanyagok: Ascorbyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Citral, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben
Színezékek: FD&C Red 40
Tartósítószerek: BHT, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.