Clinique

Ár:   13 900 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Morci, az összetevőket feltöltötte: Pete, Módosítva: 2016. január 20.

Ár:   13 900 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A tömény hidratálókrém liftinghatást kifejtve feszesíti a szem körüli bőrt. Enyhíti a ráncokat. Kipárnázza az idővel elvékonyodó bőrt. Világosítja a szem környékét.

tiamoitalia

2018. április 8.

Egy jó minőségű szemrànckrémet kerestem és az itteni hozzàszólàsok alapján esett a választásom erre. Osztozom az előttem szólok véleményén, nekem is nagyon bevàlt. Màr elsö hasznàlat utàn szembetünö volt a vàltozàs. Éjszakàra mentem be a szem alatti részt föleg és reggel, mikor àlmosan benéztem a fürdőszobàban a tükörben, azt hittem,h nem hiszek a szememnek. Konkrétan kimeresztettem a szememet és megállt meg a lélegzetvételem is. :D eltünt a szem alatti szürke karika, a bőröm kipihent, sima volt, mintha most léptem volna ki a kozmetikustól. Kíváncsi vagyok,h hosszú tàvon milyen hatása lesz az apróbb rancokra, de egyelőre nagyon tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

senskin

2018. január 18.

A ráncokra és a penyhüdt bőrre nem várni kell, csak mindent meg kell előzni. Engem 8-10 évvel szoktak fiatalabbnak nézni a koromnál. Amúgy ezt a krémet azért vettem meg, mert ebben aztán van hatóanyag, C vitamin meg minden egyéb kellemes összetevő. Nem jött elő rajtam ránc, évek óta mióta szemkrémeket használok. Szóval én mindent megelőzésnek használok, és természetesen nem csak egy szemkrémtől várom, hogy frissen nézzek ki.
Ha nagyon rossz a szemkörnyéketek, tegyetek rá krumplit, vagy petrezselymes borogatást. A ráncokat meg meg se lássátok. Ha ezt megveszitek, nyugodtan használhatjátok nappalra is, igaz testes fehér krém, de hamar beszívódik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 18.

Virvatuli

2016. október 8.

Essünk túl az egyetlen negatívumon, ami az ára. Nálam valahol 10.000 forint környékén húzódik a lélektani határ, ennél több pénzt kiadni egy ilyen pici kencére fizikai fájdalmat okoz. De már nagyon régóta vágytam rá, úgyhogy egy nagyon rossz napon eldöntöttem, hogy megérdemlem, és megjutalmazom magam vele. Ezután még meg kellett küzdenem a nem várt akadállyal, az eladóval, aki mindenáron megpróbált lebeszélni róla, és állította, hogy nekem erre még nincs szükségem. Ezt nagyon szépen megköszöntem, mert jólesett hallani (mondom, rossz napom volt), de nem hagytam eltántorítani magam. És nem bántam meg. Ráncaim még nincsenek, de a stressz, kevés alvás és a nem túl egészséges életmód azért meglátszik a bőrömön. Ez a kis csoda nagyon szépen eltünteti a nyomokat, simább, feszesebb, kipihentebb tőle a szemkörnyékem, sminkelni is jól lehet rá. Naponta egyszer használom, így már hónapok óta tart. Ezért, ha fogcsikorgatva is, valószínűleg újraveszem az ajándékcsomagos akció keretében (annak sosem tudok ellenállni). Évente kétszer megérek magamnak ennyi befektetést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 8.

Cremelover

2016. április 27.

Most vettem újra másodszor, mert úgy vettem észre, látható eredménye van a használatának.
Sokat hunyorgok és kontaktlencsét is viselek, ezért mindig nagyon gazdag, testes krémeket keresek erre a területre ráncmegelőzés céljából.
A szem alatti területre használom főleg, és úgy vettem észre, hogy tömöttebbé is vált ez a rész egy fél év használat után, és talán a kisebb mimikai ráncokon is finomított.
Más krémekkel ellentétben még reggel is érzem, hogy hidratált a szemkörnyékem, és ez nap közben is így marad.
Mivel tényleg elég borsos ára van, legközelebbi alkalommal kipróbálom a PC új szemkörnyékápolóját, mert INCI és vélemények alapján még ez áll a legközelebb ehhez a termékhez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

Syssy38

2016. március 19.

Mai szerzemény...mert megérdemlem. Tényleg zsíros, gazdag krém, de hamar beszívódik, nem irritál és pár óra elteltével nem húzódik a szemem környéke, mint sok más terméktől. Érzem, hogy táplál, nyugtat, kisimít. Eddig csillagos 5-s. Az eddigi vélemények alapján vettem meg és úgy érzem megérte! Köszönöm!

Update: Pár nap használat után elmondhatom, hogy szerelem! :) Fantasztikusan feltöltötte a szemem alatti területet, sokkal tömöttebb a bőröm, pedig nekem tényleg nagyon vékony, száraz volt....mostanáig! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 19.

vfejes

2015. december 10.

Wow hatás. Nagyon érzékeny, bizonyos kozmetikumokra intoleráns bőröm van, sokat kiszórt már: Dior, Lancome, más neves gyártók. Nah, kérem, megtaláltam. Pont egy szemkörnyéki ekcéma után, kétségbeesve kutattam, lesz e még olyan cucc, amit elviselek. OOhh, nem hogy elviselem, kifejezettem imádom. Mostantól semmi más. Vége a keresésnek. Köszönöm, Clinique. Szeretlek :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 10.

bridge007

2014. november 12.

En nagyon szeretem ezt a kremet. Sokat vacillaltam melyiket vegyem, kerestem egy jo szemkremet az elso kis rancocskakra, es lam, ez bevalt. Halvanyit, finomit, teszi a dolgat. Talan lassan itt az ideje egy fokkal erosebbre valtanom, de 30 es 35 kozott szerintem ez jo valasztas. Nagyon konnyu texturaja van,mazonnal beszivodik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 12.

pmoncsi

2013. július 21.

Azzal a céllal mentem az üzletbe, hogy ezt vegyem, de az eladó lebeszélt róla, merthogy nem az én problémámra való. Sajna elsőre nem ezt vettem...most viszont elfogyott a másik és megvettem!
Nem csalódtam! Már az első használat után ( kb 1 óra ) eltűnt a kis ráncom a szemem alatt, pár nap után a teljes szem alatti rész megemelkedett és mosolygáskor se jön vissza olyan jelentősen mint eddig. A szürkés árnyalatot nem enyhíti annyira , mint az all about eye , legalábbis nálam, de ez megoldom nappal a golyós szérum használatával. Jó arra ébredni, hogy a szemem nem püffedt, karikás. Nekem öt pont

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 21.

Morci

2012. október 9.

Néhány hete használom ezt a kencét, és nagyon elégedett vagyok vele. Bár nem olcsó, de sikerült 20%-os kedvezménnyel megszereznem, úgy már nem olyan vészes az ára. Fehér színű, illatmentes, meglehetősen sűrű krém. Az állagának köszönhetően egészen kevés is elég belőle, abszolút nem zsíros, ragadós, könnyen felszívódik. Nem irritálta az érzékeny szemkörnyékemet. Szerencsére a hatását is látom, bár a világosítást nem vettem észre, de a lefittyedésnek indult szemöldök alatti részt kezdi rendbe hozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Yeast Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Triticum Aestivum (Wheat) Germ Extract
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Polyglycerin-3 , Sucrose, Glycerin, Caprylyl Glycol, PEG-8, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Cholesterol eo I eu 0 0

A közönséges búza csírájából nyert kivonat. Az A-, D- és E-vitaminok mellett tartalmaz B1-, B2-, B3-, B6- és F-vitaminokat is, de esszenciális zsírsavakban, ásványi anyagokban és fehérjében is gazdag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns és bőrkondícionáló hatású összetevő.

Felületi hártya képző anyag.