Clinique

Ár:   10 100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orchidea8627, Módosítva: 2020. október 14.

Ár:   10 100 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Ez a pihekönnyű teljes fedésű korrektor, mely azonnal tökelétesíti a bőrt és az idő múlásával eltünteti a látható puffadásokat. A termék egy applikátor és egy beépített szivacs révén elősegíti a korrektor könnyed felvitelét és eldolgozását. A korrektor azonnal korrigál, elfedi a karikákat és a sötét foltokat, illetve akár egész napon át palástolja a bőrhibákat. 12 órás hatás, színhű, nem hagy maga után csíkot, a formulának köszönhetően nem ül bele a ráncokba. Izzadtság és páraálló. Szemészetileg és bőrgyógyászatilag tesztelt. Kontaktlencsét viselők és érzékeny szeműek számára is biztonságos a használata. Nem okoz aknét. C-vitaminnal és hialuron savval gazdagított formula, mely feltölti a finom vonalakat, míg a koffein energizálja a bőrt.

• Láthatóan fakóbbá teszi a sötét foltokat az idő múlásával
  • Azonnal 55%-kal növeli a bőr hidratáltságát
  • 24 óra elteltétvel 49%-kal növeli a bőr hidratáltságát
  • Azonnal 25%-kal csökkenti a finom vonalak megjelenését

30 árnyalatban kapható

Water / Aqua Methyl Trimethicone szil Trimethylsiloxysilicate eo I szil Dimethicone eo I szil 1 0Butylene Glycol h 1 0Phenyl Trimethicone szil Neopentyl Glycol Diheptanoate eo Niacinamide h I v Hydroxyethyl Urea h Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone eu I szil Glycerin h 0 0Sodium Polyaspartate Ascorbyl Glucoside a I v Caffeine Phytosphingosine Magnesium Ascorbyl Phosphate a I v Resveratrol a I gy Sodium Hyaluronate h 0 0Polygonum Cuspidatum Root Extract a Acetyl Hexapeptide-8 h I pep Palmitoyl Hexapeptide-12 pep Tocopheryl Acetate a I v 0 0Tetrahexyldecyl Ascorbate a I v Salicylic Acid kh I gy Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract gy Caprylyl Glycol eo I h Trihydroxystearin eo Triethyl Citrate a PPG-15 Stearyl Ether eo PEG-10 Dimethicone Sorbitol h 1 1Trehalose h Micrococcus Lysate Isopropyl Isostearate eo 5 0Lecithin eo I eu Zinc Stearate sz 0 0Dimethicone PEG-10 / 15 Crosspolymer Alumina Triethoxycaprylylsilane szil Silica Glyceryl Polymethacrylate Laureth-7 ti I eu Magnesium Aluminum Silicate 0 0Hexylene Glycol ti I eu 1 1PEG-8 h Disteardimonium Hectorite Propylene Glycol CaprylateVinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer szil Polysilicone-11 szil Sodium Hydroxide Xanthan Gum ti I eu Sodium Chloride Citric Acid kh Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/VP Copolymer Dipropylene Glycol i BHT a I ta Disodium EDTA Sodium Citrate Potassium Sorbate ta Phenoxyethanol ta Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz

8500 ft - Clinique Even Better Korrektor
Ár: 8500 ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: 1x próbált, Helyszín: BUDAPEST, fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost

agoca

2021. szeptember 23.

3 hete próbálgatom, ecsettel, kézzel, szivaccsal. Nekem legjobban kezzel működik, az ujjammal tudom jól belelapogatni a belső szemzugba.
Ami pozitív: a fedése és a tartóssága mellett, hogy nem szárít. Kevés olyan korrektor van, ami érett bőrön is mutat valahogy, s nem ül be a ranco(cská)kba. Fixálni ezt is kell egy kis porral, de ez nekem nem okoz gondot, mert az egesz sminkemet fixálom.
Negatív: az ára. - emiatt 4 csillagot adnék, de mivel 6ml így összeségében belefér. Mivel én csak a belső szemzugot világosítom vele, nekem nem kell sok, így lassan fogy.
Probáltam a MAC prem + prime highlightert alátenni, de nem adott hozza semmi extrat, uh ezt elhagytam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

leaseydoux

2021. április 25.

Laurenciának nem tudok nem igazat adni, kicsit feleslegesnek is érzem ezt tovább ragozni, de ez a korrektor tényleg csodaszer. Évekig a Tarte korrektorát használtam, nagyon sokáig elég volt, de miután permanensen mellényúltam a színválasztásnál, Sephorát meg sajnos nem volt alkalmam látogatni, így elengedtem, és új alternatíva után néztem. Szemráncaim szerencsére nincsenek, cserébe szem alatti sötét karikák igen, szóval az elsődleges cél az ennek eltüntetése lenne. Nem vagyok a legjobb alvó, napi kb. 6 óra alvással elvagyok, és azért ez így a 30-as éveim derekán egyre fáradtabb tekintetet eredményez. Amit próbálok úgy eltüntetni, hogy közben a lehető legtermészetesebb maradjon. Nagyon sokáig válogattunk a szaküzlet munkatársával, akinek innen is köszönöm a türelmet és a hozzáértést, az volt a legnehezebb, hogy gyakorlatilag volt 3-4 árnyalat, ami semmilyen szinten nem ütött el a természetes bőrszínemtől, teljesen beleolvadt, észrevétlen hatást eredményezve. Szóval egyelőre minden megvan benne amit keresek egy korrektorban, remélem hosszútávon is beválik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 25.

2021. március 9.

Nem volt még eddig ilyen drága korrektorom, mert bár sose sajnáltam a pénzt a tényleg jó dolgokra, de igazából ennél olcsóbb társai is hozták azt, amire szükségem volt. Én a korrektort kizárólag a szemem alatti karikákra használom, úgyhogy az ilyen irányú felhasználásával kapcsolatban tudok nyilatkozni. Ez a cucc tényleg csodaszer, nem brutál teljes a fedése (de építhető, ha erre van valakinek igénye), de éppen ezért teljesen természetes hatása van. Tartós, nem szárít (bár 41 évesen alap, hogy kenek alá kréme(ke)t), nem mászik bele a vonalkákba. Még korai lenne nyilatkozni arról, hogy újra fogom-e venni, mert még csak pár napja használom, de talán sejtet valamit az, hogy a többi korrektoromat ennek a megvásárlása után 2 nappal kukáztam, mert ég és föld a különbség (alapvetően nem volt különösebb problémám a többivel, de ezzel össze sem lehet őket hasonlítani, más dimenzió).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 9.

jubileum

2021. február 25.

Tényleg jó ha van alatta valami, és nem közvetlen a bőrre megy, de szerintem aki Clinique cuccokért kiad annyit, amennyibe kerülnek, az valószínűleg nem csak felpaskolja az ilyesmit a csupasz bőrére, valami kis naptej/krém csak kerül alá :D

Még a Cyber monday napján rendeltem meg hosszas gondolkodás után, mert nem voltam benne biztos, hogy kell ez nekem, és igazából annyira bejött, hogy van hogy csak ezt viselem a szemkörnyékemen, mint smink, a többi rész meg nem igényel nagy fedést.

Igaz, hogy a ráncokba nem gyűlik be, de annyira hogy néha van egy vicces invers hatása ennek, hogy konkrétan a ráncban nincs semennyi a termékből, tehát az megmarad az eredeti színén míg a sima részek le vannak alapozva :D Ez persze csak akkor fordul elő, ha több kerül fel belőle, és nem kap elég púdert magára.

Nem tudom, hogy ez másnak új-e, de a honlapon nem volt fenn: a kupak azért olyan nagy mert van benne egy mini applikátor szivacs, konkrétan akkor vettem észre, mikor véletlen leejtettem, és leesett a kiskupak. Bő 3 hónap használat után egyébként tényleg mindent hoz, amit kell, a színe szuper, online rendeltem, és elég volt az alapozóm kódját megrendelnem, és nem is volt vele gond, tökéletesen passzolt. Örülök, hogy abban a korban vagyunk, amikor a smink már nem csak ártani tud a bőrnek, hanem amellett, hogy takar, még dolgozik is egy szebb bőrképért, és ennél a terméknél maximálisan érzem is ezt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

Laurencia

2021. január 17.

Ez az a termék aminek okán elhiszem hogy 2021-et írunk, hogy Elon Musk a sokadik Falcont küldi fel az űrbe, hogy egykimenetes hálózaton egész vállalatok tudnak működni, hogy MRNS alapú vakcina készül 9 hónap alatt, hogy két gombnyomással kifizethető egy teljes háztartás rezsije.
Nagyon magasra tette a mércét a Clinique ezzel a korrektorral, teljes fedés, pillekönnyű textúra, ígéretes INCI, semmi irritáció, nem komedogén és olajmentes.
Szem alá és bőrhibákra is tökéletes, nem kopik, ott van ahova rakod.

Az applikátor teljesen felesleges, én a Zoeva korrektor ecsetjével használom és az NW Flax árnyalat pont jó a bőrömhöz.
Most fog piacra kerülni az új Even Better szérum alapozó, ha az is ezt a minőséget hozza, akkor azonnal bekerül a repertoáromba.
Sokféle dolgot használok a márkától, de jelenleg ő került a legstabilabb pozícióba, próbáljátok ki, szerintem hibátlan.

Up: ha szem alá használjuk, primerként kell alá valami, nekem a MAC Fast Response-al működik igazán jól, a csillagok számán ez természetesen nem változtat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 17.

Szem alá és bőrhibákra is tökéletes, nem kopik, ott van ahova rakod.

vkati15

2020. november 13.

Meg csak 2 napja hasznalom, de meglepöen jo termek. Nem tudok mit irni amivel jelenleg problemam lenne.
Kesöbb meg velemenyezem, es ha kell a csillagokat is javitom. Persze az ecsetet, vagy szivacsot a tetejen nem hasznalom, szerintem mem jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 13.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Resveratrol, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Resveratrol, Salicylic Acid, Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Niacinamide, Hydroxyethyl Urea, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Acetyl Hexapeptide-8, Caprylyl Glycol, Sorbitol, Trehalose, PEG-8
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Hexapeptide-12
Vitaminok: Niacinamide, Ascorbyl Glucoside, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Emolliensek: Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Caprylyl Glycol, Trihydroxystearin, PPG-15 Stearyl Ether, Isopropyl Isostearate, Lecithin
Emulgeálószerek: Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Lecithin, Laureth-7, Hexylene Glycol, Xanthan Gum
Szilikonok: Methyl Trimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Polysilicone-11
Tisztítószerek: Laureth-7, Hexylene Glycol, Xanthan Gum
Illatanyagok: Dipropylene Glycol
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163
Tartósítószerek: BHT, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Sorbitol h 1 1

A micrococcus luteus nevű baktérium által termelt enzimek kivonata, mely állítólag segíti a bőrt megvédeni az UV sugárzás okozta károktól.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Felületi hártya képző anyag.