Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   1 x 6 ml és 2 x 7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. december 21.

Kiszerelés:   1 x 6 ml és 2 x 7 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Egyedülálló öregedésgátló kezelés a friss, tiszta A-vitamin erejével a ragyogó, egyenletes és megújult bőrért."

Ár: 17000 , Eladó: Lamiacasa
Állapot: Új, Helyszín: Dunaharaszti, fizetés: Fox
Clinique Booster szett
Ár: 6.500 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

bongi

2021. január 14.

Több kúrát végigcsináltam már, és a C-vitaminos társával együtt a kevés Clinique termékek egyike, amit többször újravettem. Nekem a próblémás bőr kezelésében (mint pattanások, mitteszerek, tág pórusok) annyira nem jeleskedett, de végülis nem is azért vettem. Azért szeretem, mert mindkét szérum felfrissíti a bőrömet, eltüntetik a pirosságot, pattanások után maradt foltokat, ragyogóbb és egészségesebb kinézetű lesz tőlük a bőröm. Használtam úgy is, hogy kevertem a hidratálómmal és úgy is, hogy előbb felkentem ezt külön és utána a hidratálót. Szemkörnyékre is szoktam kenni. Elvileg felbontás után 7 nap alatt el kell használni, én ezt annyira nem szoktam betartani, mert nem használom minden este, így inkább 9-10 nap alatt szokott elfogyni. Azért nem 5 csillag, mert elég szilikonos (mint általában a Clinique kencék) és rétegzős rutinban hajlamos kukacosodni. Ilyen árnál azért elvárnám, hogy feltüntessék, mennyi a retinoltartalma. Ha a C-vitaminos társán írja a koncentrációt, ezen miért nem lehetett? Másik mínusz at ára. Egy tubus 6 ml. Az ára egy szettnek amiben van egy C-vitaminos meg egy retinolos szérum most a Clinique honlapján 14000 ft. Van, ahol kicsit olcsóbb, de úgy is túlzásnak érzem az árát, tekintve hogy ez hitvatalosan 1 heti adag. Gondolom a legjobb eredményt folyamatos, többhetes használat után produkálja, a honlapon is 12 hetes klinikai vizsgálatokra hivatkoznak. Szerencsére ezért vannak a piacon olyan szérumok, amik hozzák ugyanezt a hatást, sokkal kedvezőbb áron. Csak akkor szoktam venni, ha van rá valami nagyobb kedvezmény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

e.m.e.s.e

2020. december 12.

Kezdem azzal, hogy az első kúrát csinálom éppen, tehát a lelkesedésem idővel változhat. Amennyiben így lesz, update-elek.

A Clinique ajánlása szerint a C-vitamin boostert nappal, az A-vitamint éjjel érdemes használni. Én néhány nap után áttértem arra, hogy esténként felváltva használom a C-t és az A-t, ugyanis napközben nagyon zavart a C-vitamin a bőrömön (rettentően zsírosított). Számomra így vált be. (Egyébként mindkettőt a Sebamed géllel (https://kremmania.hu/kremek/sebamed-apolo-gel-ph-5-5) keverem felvitelkor.)

Összességében elképesztően odavagyok a kúráért, nagyon rég nem volt ilyen szép a bőröm. Még mindig nem tökéletes, a bőröm állapotát a ciklusom alakítja, de évek óta próbálkozom a Paula's Choice AHA és BHA párosával, és sosem sikerült ilyen állapotba hoznom velük a bőröm. Hihetetlen, hogy a Clinique szérumoknak néhány nap alatt sikerült... Nem vagyok szakértő, biztos megvan az oka, én csupán értetlenkedem, hogy az AHA-BHA hámlasztás nálam miért nem vált be, egy elvileg öregedésgátló szérum páros pedig miért segít a problémás bőröm kezelésében.

Kíváncsi vagyok arra, hogy milyen gyakran kell ismételni a kúrát, feltételezem, hogy az ember pénztárcája dönt a kérdésben, de azért megkérdem a Clinique-től, hogy mi az ajánlás. Az ára egyébként húzos, de az elégedettségem ezt most felülírja. :)

Ajánlom mindenkinek, szerintem az egyik legjobb dolog, ami a bőrrel történhet! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 12.

Antioxidánsok: Retinol, Aminopropyl Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Glycerin, Methyl Gluceth-20, Acetyl Hexapeptide-8, Glycine Soja (Soybean) Protein, Sodium Hyaluronate, Acetyl Glucosamine, Caprylyl Glycol, PEG-8
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Peptidek: Palmitoyl Hexapeptide-12, Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Retinol, Aminopropyl Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Felületi hártya képző anyag.

Retinol a I v

Cholesterol eo I eu 0 0

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.

A C-vitaminnak egy viszonylag új, stabil formája, melynek a tiszta C-vitaminhoz hasonló tulajdonságai vannak: hatásos antioxidáns, segíti a bőrünk feszességét adó fehérje, a kollagén termelődését és hatásos a pigmentfoltok ellen is. Bőröregedés elleni és pigmentfoltok elleni szérumokban és krémekben találkozhatunk vele a leggyakrabban. További infó itt.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

A micrococcus luteus nevű baktérium által termelt enzimek kivonata, mely állítólag segíti a bőrt megvédeni az UV sugárzás okozta károktól.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.