Clinique

Ár:   8890 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: novak.v, Módosítva: 2020. május 19.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű krém, mely azonnal és idővel tartósan is felélénkíti és ragyogóvá teszi a fáradtnak látszó szemet.Innovatív, gömbölyű masszázs applikátora mindössze három másodperc alatt felszámolja a püffedtséget, frissnek látatja a szemet, simává teszi a bőrt és előkészíti a sminkeléshez.

Ár: 4600 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: 15 ml, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi
Ár: 1500 , Eladó: datim
Állapot: Új , Helyszín: Budaors, fizetés: Személyesen vagy előre utalás után postázom

strauszkinga

2020. május 13.

Nagyon vártam, hogy kipróbálhassam ezt a szemkörnyékápolót, de nem voltam tőle elájulva. A görgős részt szerettem, szerintem szuper, ha egy szemkörnyékápolóhoz ilyen masszírozó fej is tartozik, ezt jól esett használni, de a krém nem csinált semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

fridaylover

2020. április 15.

Sajnos az én bőröm és a Clinique nem viselik egymást, bár ettől legalább nem pattogtam ki, ellenben semmit nem csinált. De tényleg. Semmit. Az egyetlen pozitívum, hogy gusztusos a csomagolása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Jucccc

2020. március 7.

Éppen őt használom, most vettem meg először és utoljára. Innovatív a kialakítása, és kiemelkedően szépek az összetevők. Én először a gömbfejjel simítom el a krémet a szemkörnyéken, majd az ujjammal kicsit belepaskolom a bőrömbe. Rosszat nem tudok írni róla, mert engem egyáltalán nem irritál, szépen beszívódik, nem folyik el miatta a smink, de inkább a fiatal korosztály krémje ez. Számomra olyan kevéske, bár ezt nem tudom megindokolni - talán annyi csak, hogy én már megtaláltam azt a szemkrémet, ami nekem most éppen a legmegfelelőbb, és az nem ez a Clinique.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 7.

kristinafarkas93

2020. január 31.

Nem irritál ha belemegy a szemembe, ami pozitívum, hidratál, de a rózsaszín all about eye krémet jobban szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

FruzsinaR

2020. január 4.

Update: Most használom kb az ötödik tubussal, és az a második, ami tönkremegy (letörik a gömb rész), és bénán lehet lenyomni belőle a krémet. Kicsit már unom, ezért egy ideig biztos nem
veszem újra. A krém az még mindig teszi a dolgát, arra nincs panasz, de kiszerelés miatt le önök egy csillagot.

Kb 3 hónapja használom minden reggel smink alá. Nekem bevált, a tubus is tetszik, szerintem higiénikusabb, mint ujjal eldolgozni a krémet. Felkenés utána egy kicsit bizsereg a bőröm, de szépen feltölt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

lilaszilva

2019. november 5.

Hát, igen. Hidratál és ennyi. Vagy még azt sem rendesen. Az adagolója szerintem nagyon idétlen, sosem használom, inkább ujjal kenem el a krémet. Mondjuk vagy én kenek sokat belőle, vagy nem kompatibilis a bőrömmel, de nem is szívódik be, marad egy kis ragacsos réteg utána, ami meglehetősen idegesítő és csúnya. Eljutottam odáig, hogy csak hétvégén vagy otthoni napokon használgatom. Szettben vettem, a többi termék rég elfogyott, ez pedig csak várja a végét.. Alapvetően szeretem a Cliniqe termékeket, de ez melléfogás, illetve nagy pénzkidobás, nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

csill87

2019. november 1.

Hát ez semmit nem tud. De legalább irritálja a szemet. Kicsit hidratál. De az adagolója inkább nyúzza a bőrt mint masszírozza. Ha nem lenne ráírva hogy Clinique, nem is hinném hogy ez nem egy drogériás cucc. Kár volt annyit vágyom rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

melanie500

2019. október 27.

Jaj egyem a szívét! Hát ez a kis csinos tubusba csomagolt krémecske az ég világon semmit nem tud! De legalább van. Najó legyen: valamennyi hidratáló hatása van a shea vajnak, viszont ezért kissé zsíros is. Nem tapasztaltam irritációt a használata során. Az adagolója lócitromot ér, ez a golyós megoldás pont arra jó, hogy semmire: nem hűsít, nem masszíroz, inkább nyúzza a bőrt. A peptidek hátul vannak az inciben, vajmi kevés hatása van még megelőzés céljából is. Ehhez az árhoz hozzádobsz egy 10est és megveszed Paula peptides szérumát (na abban aztán van cucc rendesen!) és hónapokra le vagy tudva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

technodiva

2019. szeptember 29.

Hármasra tudom értékelni ezt a terméket. Egy sima, egyszerű hidratáló, se több, se kevesebb. Állagra jó: könnyed, hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, ezért sminkalapnak tényleg megfelel. Viszont püffedtség ellen, sötét karikák és fáradt szemek palástolására hatástalan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

nyuszita

2019. augusztus 3.

Hidratál, más semmi. Viszont gyorsan felszívódik, lehet rá sminkelni egyből, illatmentes. Ráncok, sötét karikák és puffadás ellen nem vethető be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Antioxidánsok: Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Methyl Gluceth-20, Glycereth-26, Sucrose, Algae Extract, Acetyl Hexapeptide-8, Glycine Soja (Soybean) Protein, Caprylyl Glycol, PEG-8, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Hexapeptide-12, Trifluoroacetyl Tripeptide-2, Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Tripeptide-1

Squalane eo 1 0

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

A mosódiófa diótermésének, a mosódiónak a kivonataKörnyezetbarát, 100%-ban lebomló anyag. Allergiások és a különféle bőrbetegségekben (ekcéma, neurodermitis) szenvedők is használhatják, mert nem okoz bőrirritációt. 10-11,5%-ban tartalmaz természetes felületaktív hatású, dús habot képező szaponintRemek összetevő a zsíros bőr és haj megtisztítására.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.