Clinique

Ár:   8890 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: novak.v, Módosítva: 2016. április 11.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű krém, mely azonnal és idővel tartósan is felélénkíti és ragyogóvá teszi a fáradtnak látszó szemet.Innovatív, gömbölyű masszázs applikátora mindössze három másodperc alatt felszámolja a püffedtséget, frissnek látatja a szemet, simává teszi a bőrt és előkészíti a sminkeléshez.

Szerkesztői kedvencek: 2016 március

Ár: 3300 , Eladó: Krisz78
Állapot: Teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Moszkva tér-Király u.-Blaha vagy utalás után Foxpost
990Ft - Clinique Pep-Start Eye Cream 7ml
Ár: 990Ft , Eladó: Rékam
Állapot: 3-4x próbált, Helyszín: Budapest, Oktogon, fizetés: csak személyesen
lilaszilva

2019. november 5.

Hát, igen. Hidratál és ennyi. Vagy még azt sem rendesen. Az adagolója szerintem nagyon idétlen, sosem használom, inkább ujjal kenem el a krémet. Mondjuk vagy én kenek sokat belőle, vagy nem kompatibilis a bőrömmel, de nem is szívódik be, marad egy kis ragacsos réteg utána, ami meglehetősen idegesítő és csúnya. Eljutottam odáig, hogy csak hétvégén vagy otthoni napokon használgatom. Szettben vettem, a többi termék rég elfogyott, ez pedig csak várja a végét.. Alapvetően szeretem a Cliniqe termékeket, de ez melléfogás, illetve nagy pénzkidobás, nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

csill87

2019. november 1.

Hát ez semmit nem tud. De legalább irritálja a szemet. Kicsit hidratál. De az adagolója inkább nyúzza a bőrt mint masszírozza. Ha nem lenne ráírva hogy Clinique, nem is hinném hogy ez nem egy drogériás cucc. Kár volt annyit vágyom rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

melanie500

2019. október 27.

Jaj egyem a szívét! Hát ez a kis csinos tubusba csomagolt krémecske az ég világon semmit nem tud! De legalább van. Najó legyen: valamennyi hidratáló hatása van a shea vajnak, viszont ezért kissé zsíros is. Nem tapasztaltam irritációt a használata során. Az adagolója lócitromot ér, ez a golyós megoldás pont arra jó, hogy semmire: nem hűsít, nem masszíroz, inkább nyúzza a bőrt. A peptidek hátul vannak az inciben, vajmi kevés hatása van még megelőzés céljából is. Ehhez az árhoz hozzádobsz egy 10est és megveszed Paula peptides szérumát (na abban aztán van cucc rendesen!) és hónapokra le vagy tudva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

technodiva

2019. szeptember 29.

Hármasra tudom értékelni ezt a terméket. Egy sima, egyszerű hidratáló, se több, se kevesebb. Állagra jó: könnyed, hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, ezért sminkalapnak tényleg megfelel. Viszont püffedtség ellen, sötét karikák és fáradt szemek palástolására hatástalan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

nyuszita

2019. augusztus 3.

Hidratál, más semmi. Viszont gyorsan felszívódik, lehet rá sminkelni egyből, illatmentes. Ráncok, sötét karikák és puffadás ellen nem vethető be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Michelle

2019. június 7.

Nem szerettem ezt a szemkörnyékápolót: nem szívódott be rendesen, túl zsíros volt, viszont a hidratálóképessége rajtam gyenge; lényegében semmilyen pozitív hatásról nem tudok beszámolni. Mivel időnként csípte a szemkörnyéki bőrt, pár hét kísérletezés után letettem a használatáról. Elkenegettem a nyakamra és a dekoltázsomra. Az adagolója nem praktikus, hiába jópofa a látvány, használatban nálam a tubus is megbukott. Ingyen sem örülnék neki újra, az áráért meg pláne nem. A két csillagot a vidám sárga szín és a Clinique kapja, mivel egyébként jópár terméküket rendszeresen használom, és szolgáljon mentségére a tény, hogy volt már rosszabb szemkörnyékápolóm is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 7.

Moni1980

2019. február 4.

Kedvelem ezt a szemkörnyékápolót. Tulajdonképpen semmi extrát nem nyújt (nem ránctalanít- nem is ígéri), de mégis kellőképpen hidratál. Jó, hogy nem illatosított. Kellemes az állaga, gyorsan beszívódik, nem irritálja a szemem és sokáig elég, mivel kevés szükséges belőle. Időnként próbálkozok mással, de aztán visszatérek ehhez a krémhez. Én most szettben vettem szempillaspirállal és sminklemosóval, így szerintem abszolút megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 4.

igob

2019. január 4.

Én már többször ráfáztam a Clinique termékekkel, és egyre inkább úgy tűnik, túl nagy a hype körülötte, illetve az én bőröm nincs velük kibékülve, vagy csak semleges a hatás..
őszintén szólva ár-érték arányban régóta a legrosszabb vásárom. semmivel sem tud többet egy átlagos szemkrémnél, sőt, nekem ez túl zsíros, és még kicsit irritálja is a szemem. az adagolása sem valami praktikus. ennél sokkal jobb volt nekem a Helia D szemkrémje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 4.

roseanne

2019. január 1.

Amikor megjelent, rögtön vettem belőle, nyárra, könnyed hidratálónak. Meglepett ez a kis szemkörnyékápoló! Sokkal jobb, mint amire számítottam. Nyaranta azóta ezt használom. Most a koreai vonalat próbálgatom, lehet, hogy idén kimarad a rutinomból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Tothxheni

2018. november 30.

Szettben kaptam ajándékként. Biztos vagyok benne, hogy teszi a dolgát, és egyenlőre megelőzésképp használom, de látványos változást nem vettem észre. Szerencsére még nem vagyok ráncos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Antioxidánsok: Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Methyl Gluceth-20, Glycereth-26, Sucrose, Algae Extract, Acetyl Hexapeptide-8, Glycine Soja (Soybean) Protein, Caprylyl Glycol, PEG-8, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Hexapeptide-12, Trifluoroacetyl Tripeptide-2, Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Tripeptide-1

Squalane eo 1 0

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.