Clinique

Ár:   15 600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Redpanda, Módosítva: 2016. augusztus 17.

Ár:   15 600 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Akár 70%-kal több nedvességet juttat a bőrbe azonnal. Klinikailag igazoltan láthatóan finomítja a ráncokat, kiegyenlíti a bőrtónust már 4 hét használat után.

Ár: 4000 , Eladó: izabellamelinda
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a Nyugatinál, Lehel téren vagy postázok
2000 Ft - Clinique Smart Custom-Repair Moisturizer SPF15
Ár: 2000 Ft , Eladó: SzZs1981
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Bp. Deák tér, vagy előre utalás esetén posta/foxpost (+postaktg)
Blenheim

2019. április 3.

Sajnos az elso clinique termek, amiben csalodtam. Eltomiti a porusokat, masnap mintha a borom is szarazabb es fakobb lenne, ha ezt hasznalom. Pattanast is okozott, ami nalam eleg ritka es szinte csak vmilyen uj krem valtja ki. Ugyanez igaz az ejszakai tarsara is, mintam van mindkettobol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 3.

aviii

2018. október 26.

Érdekes olvasni a többiek tapasztalatát , mert nekem nagyon jo ez a krém. Én este szoktam használni , fekvés előtt ezzel kenem az arcom és még pluszban! Pár csepp csipkebogyó mag olajjal. Nagyon puha lesz tole a borom és hidratalt, reggelre szebb is az összkép egy fokkal🙂 Nekem nem tomiti a pórusokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 26.

jubileum

2018. május 26.

Azért messze nem olyan élmény mint mikor először kentem fel a moisture surge instenset, az szinte rögtön látványos eredményt hozott, egyébként úgy látom ez is finomítgat a legapróbb ráncokon, de mint nappali krém sajnos baromi zsíros. A neszeszerben volt éjszakai+ nappali és mikor kinyitottam a tégelyeket utána kellett néznem, hogy véletlen nem cserélődtek-e össze a krémek, mert az éjszakai egy sokkal kevésbé súlyos zsíros krém, mint ez. Sajnos így itthoni gép előtt dolgozós napokon lesz csak használatos.

A márkától viszont nagyon értékelem, hogy adtak lehetőséget kipróbálni anélkül hogy teljes kiszerelést kéne venni, mert nagyon kíváncsi voltam rá, és bevallom sokkal nagyobb lenne a csalódás, ha 15 ezres kiadás után lett volna ez az eredmény.

Miheztartás véget a bőröm nem száraz, szóval, lehet hogy ha valakinek tényleg kifejezetten száraz bőre van, annak egy csodakrém, a zsírosabb homlokomon és a teljesen normál, zsírtalan arcomon nem vizsgázott jól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Timi01

2018. május 6.

Jáj, ez a krém... Olyan mintha naptejet kennék az arcomra, utána pedig fénylik és zsírban tocsog. Az alapozó, BB krém, szóval minden kukacosodik rajta. És mindez miért? 15-ös fényvédőért? Ne már. A Bioderma Hydrabio fényvédős krémje is kb ezeket követi el de legalább magasabb fényvédelemmel és szebbek az összetevői is. Ez a krém egy nagy parasztvakítás horror áron. Ráncokat nem tudom mitől finomít. Fényvédő, emolliens, és még egy kis emolliens hogy tuti legyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 6.

Cseniko

2018. április 1.

Száraz-kombinált bőrre való változatát használtam a hozzá való éjszakai krémmel, illetve a smart szérummal.
Nekem egyikük sem vált be, semilyen pozitív hatást nem tapasztaltam, bár problémát sem okoztak.
Fura az állaga, naptejre emlékeztet sokkal inkább mint egy hidratálóra. Az én bőrömnek nem elég. Anyukámnak ajándékoztam kommentár nélkül, de ő ugyanezekkel a szavakkal adta vissza, végül kézkrémnek használtam el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

creamchito

2017. december 29.

Érdekes krém számomra. Annyira szupernek tartom a család többi termékét, mindet használtam/használom, azonban ez valamilyen szinten csalódás számomra. Valószínűleg a kémiai fényvédő miatt, de annyira csillogóvá válik tőle a bőröm, illetve az érzékenyebb részeken (főleg így télen) irritál kissé. Viszont úgy érzem, hogy bázis krémnek jó lesz, mivel számomra megadja a kellő hidratáltságot télre is. Erre szoktam még feltenni egy színezett, matt hidratálót, szóval így el tudom majd használni (ajándékba kaptam, amúgy nem vettem volna meg).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

SmilingfullyB

2017. november 16.

Nemrég szereztem be ezt a krémet. Szérummal és éjszakai krémmel együtt használom. Habár a nappali krém fölszívódására kicsit várni kell, nagyon szépen hidratál, halványultak tőle a szemem alatti sötét foltok. Nem tapasztaltam, hogy mitesszereket képezne. Nagyon kellemesen kenhető, a kissé sűrű állaga ellenére is. Téli időszakban kifjezetten kellemes a bőröm számára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

senskin

2017. augusztus 2.

Szuper krém, a szérumjával együtt használom. Mióta ezzel kencézek az alapozó alá is, többször megkérdezték, hogy mit használok, mert nagyon szép a bőröm. Hát ezt. Igaz mást is néha, de hozzáteszem , hogy rendkívül egészséges életmódot próbálok követni. Ráncokat nem látni rajtam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

luluka92

2017. július 27.

Kicsit zsíros érzetet ad, de ha keveset használok, ami éppen beszívódik, akkor tökéletes. Nem szabad sokat felvinni belőle, de így tovább is tart. Illata nem nagyon van. Nem ad zsíros fényt, nem kellemetlen, inkább hidratál és feszesít. Kellemes érzés viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

samelike

2017. június 28.

A Smart termékcsaláddal az ajándék neszesszerben találkoztam 7-7-7ml termékekről van szó. A korrekt vélemény tekintetében, ezért praktikusnak láttam együtt tesztelni a nappali, éjszakai és a szérum krémet.
Először is a nappali krém... hát öh izé, számomra ez a krém szinte teljesen használhatatlan. Annyira zsírós, pillanatok alatt fényes az arcom tőle, nagyon fullasztó is egyben. Naptejhez hasonló az állaga is... csak itthon használom, ha tudom, hogy sehova nem kell mennem. Nagyon nem jött be.
Éjszaki krém, a nappali krémmel ellentétben ez viszont egy elég jó kis kence. Könnyű, gyorsan felszívódik, hidratál. A moisture surge intense nyomában viszont nem ér fel. Szívesen elkenegettem, de vásárolni nem fogok belőle.
A szérum egész pofás, nagyon bársonyos érzetet hagy maga után, könnyű sminkelni rá. Én a szemkörnyékre használtam specifikusan, így egy kicsit üdébb hatása lett a tekintetemnek. Az ára az ami eltántorít a vásárlástól, azt érzem, hogy hatásában megfelelő, de a borsos ár enyhén szólva sok érte. Nem olyan nagy csodaszer.
Összességében a termékcsaládot jó volt kipróbálni, engem viszont nem győzött meg egyáltalán egyik termék sem. Sajnálom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Antioxidánsok: Ergothioneine, Aminopropyl Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Tamarindus Indica Seed Extract, Algae Extract, Saccharomyces Ferment Filtrate, Acetyl Hexapeptide-8, Sucrose, Glycine Soja (Soybean) Protein, Acetyl Glucosamine, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Biotin, Aminopropyl Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Más néven Polycrylene. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint filmképző és bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevőt gyakran használják fotostabilizátorként nem túl nagy stabilitású, fény hatásra lebomló fényvédőt (pl. Avobenzone-t) tartalmazó kozmetikumokban, mivel lassítja a lebomlásukat. A gyártói szerint a Polycrylene filmképző polimerekkel kombinálva növeli a fényvédő összetevők vízállóságát is.

Tamarindusz magjának a kivonata. Hidratáló és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Kis ezerjófű kivonat. Az összetevőről elég kevés információ található a neten,  a CosIng besorolás szrint bőrjavító összetevő. A magyar wikipédia szócikk szerint pedig a kis ezerjófű kivonat antioxidánsok forrása (felulic sav, flavonoidok).

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.

A C-vitaminnak egy viszonylag új, stabil formája, melynek a tiszta C-vitaminhoz hasonló tulajdonságai vannak: hatásos antioxidáns, segíti a bőrünk feszességét adó fehérje, a kollagén termelődését és hatásos a pigmentfoltok ellen is. Bőröregedés elleni és pigmentfoltok elleni szérumokban és krémekben találkozhatunk vele a leggyakrabban. További infó itt.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Színező anyag. (Piros)