Best of Beauty 2019

Clinique

Ár:   19 000 Ft és 27 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: gigi, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2016. január 20.

Ár:   19 000 Ft és 27 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Célzottan regenerálja azt, amit szükséges. Az eredmény: egyenletesebb bőrszín, a sötét foltok, a fakóság, a ráncok és vonalak enyhülése és feszesebb bőr. A valódi áttörést jelentő intelligens szérum különböző, egymással együttműködő technológiákat alkalmaz a célzott regenerálásért.

Water / Aqua Isododecane eo Dimethicone eo I szil 1 0Cyclopentasiloxane eo I szil Polysilicone-11 szil Butylene Glycol h 1 0Ascorbyl Glucoside a I v PEG-10 Dimethicone PEG-6 h Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Extract Morus Nigra (Mulberry) Root Extract Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Scutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract gy Algae Extract eo I h Plankton Extract Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract gy Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract eo Glycerin h 0 0Oryza Sativa (Rice) Bran Extract Yeast Extract a Acetyl Hexapeptide-8 h I pep Palmitoyl Oligopeptide pep Ergothioneine a Whey Protein Polysorbate 20 ti I eu 0 0Micrococcus Lysate Cholesterol eo I eu 0 0Di-C12-18 Alkyl Dimonium Chloride Salicylic Acid kh I gy Isohexadecane eo Propylene Glycol Dicaprate eo Helianthus Annuus (Sunflower) Seedcake Caffeine Glycine Soja (Soybean) Protein eo I h Tocopheryl Acetate a I v 0 0Acetyl Glucosamine h Caprylyl Glycol eo I h Glyceryl Polymethacrylate Dimethoxytolyl Propylresorcinol aSynthetic Fluorphlogopite Glycyrrhetinic Acid gy Tromethamine Polysorbate-80 ti I eu 0 0Sodium Hyaluronate h 0 0Sodium RNA Squalane eo 1 0Aminopropyl Ascorbyl Phosphate a I v Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/ VP Copolymer PEG-8 h Lecithin eo I eu Hexylene Glycol ti I eu 1 1Sodium Acryloyldimethyl Taurate/Acrylamide/Vp CopolymerSodium Hydroxide Tin Oxide Disodium EDTA Arabidopsis Thaliana Extract a Phenoxyethanol ta Yellow 5 Lake / CI 19140 sz CI 14700 sz Titanium Dioxide / CI 77891 sz

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. március 23.

Végre egy reggel is kiválóan alkalmazható szérum! Szinte azonnal felszívódik és a bőrt bársonyosan puhává varázsolja. Nem ragad, nincs zsíros érzet utána, és nem kell hosszú perceket várni, hogy folytathassuk a sminkelést.
A nyári melegben is jól működik, szinte észrevétlen, mintha nem is lenne semmi az arcunkon - remélem ez a hatására nem igaz és láthatatlanul is teszi a dolgát...
A kedvező tapasztalatok alapján azt mondom, hogy egy jó kis szérum, de azért nem csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 23.

Bugaboocameleon

2018. október 22.

Az első szérum amiből a második adagot vásárolom és mostmár a nagyobb kiszerelést. Éjszakára használom, gyorsan beszívódik, selymessé teszi a bőrt. szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 22.

Virvatuli

2018. július 25.

Eleinte nem tudtam értelmezni ezt a terméket, főleg télen. Állagra sokkal sűrűbb, mint amit egy szérumtól megszoktam, a bőrömet ellenben kiszárította. Aztán nyár elején megint a kezembe akadt, és a melegben sokkal jobban bevált. Teljesen beszívódik, bársonyos tapintású marad a bőr utána (gondolom, a szilikontól), és nem tudom, hogy csinálja, de láthatóan szebb és simább a bőröm tőle. Alá azért jön még egy kis hidratáló esszencia vagy nagyon könnyű szérum, fölé a fényvédő, és így tökéletes. Mire elfogyott, egészen megszerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 25.

Csacsillus

2018. július 7.

A RunwayRun befutócsomagjában kaptam, hónapokkal a futóverseny után néztem csak meg, hogy mi ez. Szeretem, hogy könnyen felszívódik, kevés is elég belőle, és megnyugtatja a szemkörnyéket a különböző irritációk (huzat, légkondi, szennyezett levegő, stb) után is. Azért ár-érték arányban volt már ennél jobb termék is a kezemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

bugeyes

2018. május 15.

Mintát kaptam belőle egyik vásárlásom mellé a nappali és éjszakai krémmel együtt. Számomra konkrétan ez az egy termék ért valamit, szerettem ezt a kis szérumot, tényleg látványosan szebbé tette a bőrömet, viszont nagyon drága, és találtam már jobb szérumot kicsit olcsóbban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Cseniko

2018. április 1.

Az első 10 ml -es mintát szorgalmasan elhasználtam, a másodikat már a felénél elajándékoztam.
Nem halványította sem a pigmentfoltjaimat, sem a szemkörnyéki kezdődő ráncaimat.
Állaga, textúrája rendben van és szépen fel is szívódott, de -mint általában nálam a Clinique termékek- olyan kenem, de minek érzés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

topsminkotti

2018. február 26.

A nagyon drága (és én ezt oda sorolom:) termékektől nagyon sokat is várok. És bár az összbenyomásom jó, nem valószínű, hogy újra venném. A nem célzott problémára használható szérumokkal az a baj, hogy egyik területen sem tudnak extrát (ránctalanítás, pórusösszehúzás stb)
Ebben hasonlít az EL Advanced Night Repair szérumra. Kicsit krémesebb. Reggel este is használható. Kellemes érzetet hagy a bőrön, hamar beszívódik. Lehet rá sminkelni. Szebb lett tőle a bőröm összképe. Nem olyan arányban, mint amilyen drága. Személy szerin én sokkal jobban szeretem a Clinique Repairwear szérumát, amely célzottan a ráncokat célozza meg (hatékonyan) és szem köré is használható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 26.

Bea778

2018. február 2.

Imádom! Egyszerűen szuperlatívuszokban tudok csak beszélni róla! A bőröm száraz és érzékeny, néhol egyenletlen, elfordultak pattanások is az arcomon. A szérumot használom az éjszakai kréme alá, illetve reggel a nappali krémjét! Amíg nem történik valami újabb csoda a cliniquenél addig eszem ágában sincs lecserélni. A bőröm sima, nincs pattanásom és olyan az arcom akárcsak 17 évesen. Nem lehet nem szeretni! Egyértelmű az 5 csillag!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

erika81

2018. január 20.

Többször kaptam vásárláshoz ajándékba, de mivel féltem hogy nem bírná a bőröm ezért minden alkalommal vagy elajándékoztam, vagy eladtam.
Ugyan még mindig zsíros a bőröm, ősszel mégis megjelentek rajta száraz foltok. Félve, de kipróbáltam az éjszakai krémmel együtt.
2-3 nap alatt rendbe tették a bőrömet, de 1 hét után azt vettem észre, hogy együtt túl sok és eltömítik a pórusaimat. Tovább használtam őket, csak felváltva. Egyik este szérumot használtam és hozzá a Clinique lation + , másik este az éjszakai krémet magában.
Szépen karbantartották a bőrömet allergiás reakció és pattanások nélkül. Most fogyott el a 7 ml-s mintám. Nagyon sokáig elég volt. Szerencsére van még belőle itthon másik delux mintám. Ahogy nézem elég drága, viszont hatásos. Szépen feltölt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

Amadea

2018. január 8.

A véleményem még nem kiforrott, mert a 10 ml-s mintának még a fele megvan, de a benyomásaimat szeretném megőrizni, aztán majd update-elem.

Hááát... egyelőre nem dobtam hátast tőle. Az esti rutinban kb. elveszne és nem is tudnék neki helyet keríteni benne, ezért átpakoltam a reggeli minmálba, hadd szerepeljen. A show-t nem tudnák tőle ellopni, mert rajta kívül, ill. előtte csak egy mistet (NIOD SDSM) használok.
Mondjuk ki, ez egy C-vitaminos szérum akar lenni. Gyöngyház színű, gélszerű, nem folyós krém, könnyű eloszlatni, azonnal beszívódik, nekem nem kukacosodik tőle a fényvédő - boldogan képzelegtem, hogy felerősíti annak hatását ez a szérum - és az alapozó se. Kevés kell belőle, ezért lassan fogy. Selymes érzetet eredményez, hála a szilikonnak. A homlokomra is kenhetem, nem eredményez plusz csillogást. Ezen kívül _egyelőre_ nem tudok pozitív hatásról beszámolni, a bőröm nem tűnik feszesebbnek, feltöltöttebbnek és a foltokon se érzem, hogy segítene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Yeast Extract, Ergothioneine, Tocopheryl Acetate, Dimethoxytolyl Propylresorcinol, Aminopropyl Ascorbyl Phosphate, Arabidopsis Thaliana Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract, Salicylic Acid, Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, PEG-6, Algae Extract, Glycerin, Acetyl Hexapeptide-8, Glycine Soja (Soybean) Protein, Acetyl Glucosamine, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, PEG-8
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Aminopropyl Ascorbyl Phosphate

Felületi hártya képző anyag.

A grapefruit héjának kivonata. Egy 2010-es tanulmány szerint a citrusfélék kivonata (így a grapefruit kivonat is) segít a bőr világosabbá tételében és a pigmentfoltok megelőzésében. Paula Begoun szerint viszont irritálhatja a bőrt és fototoxikus reakciót válthat ki.

Fekete eperfa gyökér kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása  a bőrre.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A micrococcus luteus nevű baktérium által termelt enzimek kivonata, mely állítólag segíti a bőrt megvédeni az UV sugárzás okozta károktól.

Cholesterol eo I eu 0 0

Térfogatnövelő segédanyag.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Nátrium ribonukleinsav. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segíti a bőr megújulási folyamatait.

Squalane eo 1 0

A C-vitaminnak egy viszonylag új, stabil formája, melynek a tiszta C-vitaminhoz hasonló tulajdonságai vannak: hatásos antioxidáns, segíti a bőrünk feszességét adó fehérje, a kollagén termelődését és hatásos a pigmentfoltok ellen is. Bőröregedés elleni és pigmentfoltok elleni szérumokban és krémekben találkozhatunk vele a leggyakrabban. További infó itt.

A lúdfű kivonata, ami egy Európában és Ázsiában őshonos, kistermetű, virágos növény, melynek igen rövid az élettartama (kb. 6 hét). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun úgy tudja, hogy in-vitro kísérletekkel kimutatták, hogy az összetevő képes fokozni a bőr azon képességét, hogy megvédje magát az UVB károkkal szemben és lehetséges, hogy sejtkommunkáló funkciója is van. A truthinaging információi szerint a bőrt természetes módon liposzómák szállítására ösztönzi, mely azonosítja a bőr DNS károsodását és beindítja a bőr természetes önjavító képességét, valamint erőteljes enzimeket és antioxidándokat is szállít a bőrnek.

Színező anyag. (Piros)