Clinique

Ár:   7300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Szempillaspirál, mely képes akár 24 órán keresztül elválasztani egymástól a szempillákat csomósodás és töredezés nélkül. Egyedülálló kefe formájának köszönhetően a szempillák egyenként is festhetők és formázhatók. Hosszítja, dúsítja és íveli a pillákat. Ellenáll az izzadtságnak és a párának, mégis könnyedén eltávolítható meleg vízzel.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Pikk

2020. augusztus 22.

Update: állítólag kivezetik a magyar piacról. Gyorsan vettem 1-et magamnak, egyet meg a lányomnak. A boltban azt mondták, hogy ezt eredetileg az ázsiai piacra gyártották. Van a Clinique-nek egy másik is, ami állítólag ugyanezt tudja, de nagyobb a keféje (vastagabb).

Imádom, amióta felfedeztem, hogy létezik, csak ezt használom. Sajnos. Mert eddig olyan jól elvoltam a promóciós csomagokban kapott szempilla spirálokkal, legalább erre nem kellett költenem. De most már kell, mert sajnos enélkül már nem tudok sminkelni. Teljes nap maszat nélkül, bármit csinálok. Este meleg vízzel könnyen lejön. Most már a lányom is elkéregeti, úgyhogy még gyorsabban fogy. De természetesen újraveszem, muszáj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

Karola21

2018. július 7.

Kb kér hónapja használom ezt a spirált és alapjában elégedett vagyok vele. Kicsit hasonlít a MAC Extended Play Lash szempillaspirálra, olyan pici a keféje. Könnyen kezelhető, tartós a nyári melegben is, viszonylag hamar szárad felkenés után és nekem elég hosszú szempillákat csinált. Volumennövelő és göndörítő hatását én nem tapasztaltam. Lemosni inkább meleg vízzel kell próbálkozni, mintsem olajos lemosókkal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

Morci

2018. június 25.

Egész jó ez a spirál. Jön a párás meleg idő, gondoltam kipróbálom, mit tud. Mondjuk sportolni nem voltam vele, csak hétköznapi lótás-futás közben teszteltem. Nem csinál hatalmas pillákat, de azért dúsít, hosszít, még egy picit ível is. Nagyon pici a keféje, elsőre csak néztem, mint a moziban, hogy ez meg mi, de tulajdonképpen könnyű vele bánni. Nem csomósodik, nem pereg le, és tényleg nem maszatol. Tök fura, hogy amikor szemfestéklemosóval próbáltam leszedni, elkezdett darabokban peregni, de nem oldódott fel. A sima meleg víz viszont valóban szépen lehozza, ezt nem is értem, hogy csinálták meg. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bentonite 0 0

Kaolin 0 0

Sorbitol h 1 1

Ez az anyag egy cukorészter, emoillent, bőrápoló, emulgeáló hatású felüleletaktív anyag. Élelmiszeripari adalékanyagként is használható. Mivel kozmetikai felhasználása nem túl régi keletű, ezért viszonylag kevés információ érhető el róla a neten. Mindenesetre természetes molekulák természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett, tehát "naturkozmetikában" használható vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.