Collistar

Ár:   12 700 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galivali, Módosítva: 2019. december 15.

Ár:   12 700 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Testápolás

A Pure Actives Kétfázisú Formáló Koncentrátum kombinálja a tengeri algákat és peptideket, a zsírlerakódások hatékony eltűnésének érdekében. Az olajos fázisban nyirokcsatornás lipolitikus algák segítik a felesleges folyadékok eltávolítását. A vízfázisban a különböző peptidek megakadályozzák a lipidek felhalmozódását a zsírsejteken belül. A Trasculatolnak köszönhetően a hatóanyagok bejutnak a bőrbe. A koncentrátum másodpercek alatt felszívódik. Rendszeres használata megerősíti a szöveteket, csökkenti a zsírlerakódásokat, miközben látványosan átalakítja a testet. Önmagában is hatékony, de normál karcsúsító vagy anticellulit krémmel kombinálva, valamint masszázzsal sikeresebb eredmény érhető el.

Keresem Collistar Pure Actives Kétfázisú Formáló Koncentrátum
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: krisztikicsi
Állapot: Kis kiszerelést 50ml., Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel XI kerület, posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

d.anett89

2020. szeptember 1.

Egy korábbi Pixibox alkalmából jutottam hozzá.
Javítja a bőröm,combra használom.
Kellemes az illata,hanem beszivódik. Maximálisan elégedett vagyok

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Egy korábbi Pixibox alkalmából jutottam hozzá.
Javítja a bőröm,combra használom.
Kellemes az illata,hanem beszivódik. Maximálisan elégedett vagyok

Nix004

2020. július 2.

Nemrég kezdtem el használni a Cryo Gél-lel együtt és egyszerűen fantasztikus hatással van a bőrömre így kombinálva. Nagyon finom illata van. Az olajos hatás ellenére hamar felszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Zsuzsi216

2020. május 25.

Az egyik Pixiboxban került hozzám a termék 50 ml-es változata. Infrashape edzés után szoktam használni. Nekem nagyon tetszik. Szerintem gazdaságos és olyan selymes lesz utána a bőröm. Hatásosnak is gondolom, sokkal szebb tőle a combom. Bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 25.

galivali

2020. május 20.

Ár/érték arányban nagyon jó termék. Viszonylag sokáig elég, gazdaságosan adagolható. Nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Hatékonyan javította a bőröm egyenetlenségeit. Az illata is elfogadható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 20.