Best of Beauty 2019

Dax

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CherryBlossom, Módosítva: 2011. augusztus 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Csökkenti a hámsérüléseket és regenerálja a bőrt a hozzáadott goji kivonat, kén, mattító mikrorészecskék és az UVA/UVB védelem segítségével

Kiszerelés: 50 ml

Matilda

2014. december 28.

Talán 5 éve rendeltem ilyen krémet, már szinte el is felejtettem, pedig nagyon szerettem. Segített akkoriban a bőrömön, továbbá elég jól mattított is, plusz a csomagolása is nagyon tetszett. Sajnos az idő elteltével elkezdett csökkenni a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 28.

carissima

2012. január 31.

Melyik vegyületekről beszélsz,mert én nem értek hozzá, csak érdekelne, mit kell nézni az összetevők közt, ha legközelebb vásárolok. Mert én megvettem ezt a krémet és nekem használt is.Bár nem minden nap alkalmaztam mivel elég erősen szárít, Csak mikor kijöttek a pattanások az arcomon,de azokat már másnapra, azonnal elhalványította és el is múltak szinte következő napra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

A réti legyezőfű kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Paula Begoun nagyon jó összetevőnek tartja, mivel szalicilsav-származékainak köszönhetően kiváló gyulladásgátló hatással rendelkezik. Cseranyagai elősegítik az összehúzódást és a sebgyógyulást.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.