Decoderm

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: vrozi, az összetevőket feltöltötte: greengirl115, Módosítva: 2014. február 5.

A Diva DD  Krém, amely gyémántszerű ragyogást  és tökéletességet kölcsönöz az arcnak. DD krém és korrektor egyben, érzékeny bőrre is használható.

A DD Cream hatóanyagai:

• Mírtle kivonat: anti-aging hatású,
  • E vitamint: antioxidáns hatás, shea vaj, mely hidratáló hatású.

ihavenotime4this

2016. augusztus 17.

MUP-ról rendeltem, szép finishe van, valóban nem matt, természetes végeredményt lehet vele elérni. Az ára rendben van, az egyik problémám vele, hogy a korrektor valóban sötétebb, mint a DD krém, és nem igazán tudom megérteni, hogy ezt milyen elgondolásból alakították így, szóval a korrektort én se tudom használni, max kontúrozásra. Nem rossz, de azért nem ájultam el tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

MaryPoppins

2016. január 17.

Nagyon szép, üde hatást kelt a bőrön, nem csillog-villog. Tonizálás ajánlott előtte, így könnyebb vele dolgozni, és kevesebb krém is elég. A korrektor túl sötét, nem használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 17.

verka01

2015. december 15.

Életem első DD krémje, semmi ilyesmit nem használtam előtte soha, alapozót se nagyon. De beletrafáltam, úgy érzem :) Szuper krém, fed, de mégis természetes marad az arcom. Nincs az a mű hatás, amit eddig utáltam az általam kipróbált alapozóknál. Szeretem, hogy nem matt a finishe (mert már ilyen szakkifejezéseket is tudok ám :D ), hanem tényleg olyan ragyogó, mint ahogy írják.
A korrektort én se használom, ettől még a terméket újraveszem, ha elfogy. Bár jó sok van benne, én meg nem használom naponta, így kitart még egy darabig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 15.

CeCeDrake

2015. november 22.

Ha azt nézem, hogy alig drágább, mint az előtte használt arcravalóm, ami egy drogériás CC, de a különbség nem csak egy ezres, az ég és föld! A korrektorát nem használom, mert sötét, azt leszámítva tökéletes!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

gioia

2015. június 9.

Tényleg üde hatást lehet vele elérni, de a korrektor színe egy kicsit sötétebb, mint kéne. Nem irritált eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 9.

Cirmiske

2015. május 22.

Szuper!!! Csak ajánlani tudom, megy is az 5 csillag! Bármilyen bőrtípusra használható, most akciós a MUP-ban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate, Saccharide Isomerate, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Ethylhexyl Stearate, C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclopentasiloxane, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Glyceryl Caprylate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-20 Stearate, Bis-PEG-15 Methyl Ether Dimethicone, Glyceryl Caprylate, Xanthan Gum
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Octocrylene, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Benzophenone-3
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Polymethylsilsesquioxane
Tisztítószerek: Peg-90 Stearate, PEG-20 Stearate, Bis-PEG-15 Methyl Ether Dimethicone, Decyl Glucoside, Xanthan Gum
Illatanyagok: Phenylpropanol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylisothiazolinone

Bentonite 0 0

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).