Dessange

Ár:   5-10 Euró   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. január 26.

Ár:   5-10 Euró
Lelőhely:   drogéria
Kategória:   Hajápolók

A Dessange California Blonde balzsam tápláló formulájának köszönhetően nedvességet és fényességet kölcsönöz a szőkített és a melírozott hajnak.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

nagyalexandi

2019. november 2.

Szőkített, száraz hajamra kerestem balzsamot a Müllerben. Még nem használtam a márkát, ezért gondoltam kipróbálom.
Nekem tetszik az illata, sokáig érezhető. Nem az a nehéz, sűrű balzsam, mégis alaposan ki kell öblíteni, mert összetapasztja, nehezíti a hajat.
Tápláló, ápoló hatása talán észrevehető, de nem mondanám kiemelkedőnek.
Szerettem, viszont nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 2.

Tápláló, ápoló hatása talán észrevehető, de nem mondanám kiemelkedőnek.
Szerettem, viszont nem csodaszer.

FJV

2019. szeptember 17.

Könnyen kifésülhető használatával a derékig érő hosszú haj, még uszoda után is. Kevés kell belőle, sokáig elég. Illata nagyon finom és tartós, viszont gyorsan zsírosítja a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

csildiko60

Korcsoport: >54
2018. december 9.

Kedvencem lett ez a balzsam. Jó állagú, szép színű a hajam tőle. Sokan megdicsérik, hogy szép szőke. Amin meglepődtem, hogy simítja, kicsit egyenesíti is a hajam. Megéri az árát mert nem kell sok belőle és jól teljesít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. december 9.

vega713

2018. április 6.

Nagyon jo balzsam, maximalisan elegedett vagyok vele: apol, taplal, szep tole a hajvegem. Viszont az illata... engem az idos nagymamak szekrenyben porosodo kolnijeire emlekeztet. Nagyon eros illat, akinek erzekenyebb az orra, szagolja meg mielott beruhaz ra. Nekem sokaig tartott megszokni, es valoszinuleg ezert nem veszem ujra, bar a hatasa tenyleg kituno.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

szivecske

2018. április 4.

Jó kis balzsam volt, nagyon szépen ápolta a melirozott hajam... az illata eleinte tetszett, a végére meguntam, de a hatásából nem vonnék le emiatt... kicsit drága, de lehet még télen visszatérek hozzá

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Boriskajuliska

2017. október 12.

A samponnal együtt használom és kifejezetten kedvelem. Nem kell sok, és könnyen kifésülhető a vékony szálú melírozott hajam. Finom az illata, mi kell még:)

up :Láss csodát, a férjem aki nem szőke:) teljesen rá kattant az illatára és már szinte csak ezt használja. Rajongásom töretlen, glamur napokon be kell tárazzak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 12.

panka71

2017. április 26.

Kiváló, akárcsak a samponja. Kevés kell belőle. Hidratál és ápol, nem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 26.

Kiváló, akárcsak a samponja. Kevés kell belőle. Hidratál és ápol, nem zsírosít.

Antioxidánsok: BHT

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.