Diadermine

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Miliana, Módosítva: 2013. április 18.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hidratáló krémek

Ultrafeszesítő és mikrosimító hatással, mérhetően csökkenti a pórusok nagyságát, a bőr fiatalabbnak tűnik. Ultrafeszesítő hatás kollagén aktivátorral, egyenletesen finom bőr - szaliciláttal.

Az életkor előrehaladtával párhuzamosan a bőr egyre ernyedtebbé válik, megjelennek a ráncok és a bőr fénytelen lesz, a pórusok megnőnek. A készítmény ötvözi az intenzív anti-age és a pórusösszehúzó hatást az ultrafeszes bőr biztosítása érdekében.

A Diadermine Derma-Professional módszer egy modern, bőröregedést gátló ápolás, amelyet professzionális, a bőresztétikai kutatás legújabb eredményeit felhasználó szépségápolási módszerek ihlették.

Ultrafeszesítő hatás: A hatékony kollagén-aktivátort tartalmazó formula fokozza a kollagén-termelést és tömörebbé változtatja a bőr kollagénhálóját a maximális feszesség és rugalmasság érdekében - egész nap.

Finom, egyenletes bőr hatás: A szalicilát-komplexet tartalmazó formula mattítja a bőrt és összehúzza a pórusokat a finom és sima bőrért.

Látható eredmény: Mérhetően csökken a pórusok nagysága és a bőr felülete simává válik. A bőr fiatalabbnak hat. Rendszeres használatával láthatóan javul a bőr feszessége, a finom vonalak és ráncok csökkennek. A könnyű selymes állaga ideális smink alá is. A mattító hatású részecskék és selymes pigmentek gondoskodnak az azonnali és látható simító hatásról.

Az innovatív légmentes adagolónak köszönhetően az összetevők megóvása optimális feltételek között történik, és ezzel a legjobb teszik lehetővé.

A csomagoláson található mikroszkóppal készített felvétel mutatja a készítmény pórusokra kifejtett hatását: a bal oldali kép: pórus a krémhasználat előtt, jobb oldali kép: pórus krémhasználat után.

Morci

2013. március 20.

Betévedtem a Müllerbe, és mivel emlékeztem rá, hogy jókat írtatok a márkáról, gondoltam, kipróbálom én is. Nagy reményeket nem fűztem hozzá, de kellemesen csalódtam. Mindössze egy pumpálásnyi elég belőle, elsőre többet használtam, el is kezdett kukacosodni. Viszont a megfelelő mennyiséget eltalálva könnyen és gyorsan beszívódik, szép mattá teszi a bőrt. Ráadásul a mattító hatása meglepően tartós, több óráit is kibír a homlokom csillogás nélkül, ami nálam nagy szó. Kár, hogy fényvédő nincs benne, de 3.000,- Ft-ért így is nagyon jó az ár-érték aránya. A pórusaimat is mintha finomítaná, bár gondolom, ehhez kicsit több idő kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 20.

Antioxidánsok: Pisum Sativum (Pea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Dimethylsilanol Hyaluronate, Biosaccharide Gum-1, Butylene Glycol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.